دیدبان
رئیس سازمان سراج مرکز استان کرمان:

دهه هفتادی‌ها شگفتی‌ساز شدند /انقلاب اسلامی ایران رویش دارد

دهه هفتادی‌ها شگفتی‌ساز شدند /انقلاب اسلامی ایران رویش دارد

دیدبان؛ در ویژه برنامه رونمایی از محصولات تولیدی سازمان فضای مجازی سراج مرکز استان کرمان رحمان جلالی رئیس سازمان سراج مرکز استان کرمان اظهار داشت: دشمن با جنگ رسانه‌ای و روانی در فضای مجازی به جنگ ما آمده استمجموعه های مردمی در کنار حاکمیت برای اعتلای پرچم تلاش خواهند کرد تا پرچم به‌دست صاحب اصلی آن حضرت مهدی(عج) برسد.

در خرمشهر هم با دست خالی وارد جنگ شدیم

وی با یادآوری اینکه در خرمشهر هم با دست خالی وارد جنگ شدیم و توانستیم بر دشمن غلبه کنیم گفت: امروز هم همین شرایط را داریم و باید با دست خالی به جنگ دشمن برویم.

وی با بیان اینکه سازمان سراج ظرفیت‌های مردمی در حوزه فضای مجازی را پشتیبانی می‌کندافزود: امروز در استان کرمان از هر گروه و قشری دور هم جمع شدیم تا یک جبهه علیه دشمن تشکیل بدهیم.

دهه هفتادی‌ها شگفتی‌ساز شدند و انقلاب اسلامی ایران رویش دارد

رئیس سازمان سراج مرکز استان کرمان گفت: در چهل سالگی انقلاب می‌خواهیم اعلام کنیم که دهه هفتادی‌ها شگفتی‌ساز شدند و انقلاب اسلامی ایران رویش دارد از جمله حججی ها ، اژدری ها و حدادی ها که شهید راه حق شدند.

صدفی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان و مسئول ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز بیان کرد :برای بزرگداشت و تبیین برکات چهل ساله پیروزی انقلاب اسلامی 26 کارگروه که در برگیرنده نهاد های مختلف مردمی است تشکیل شده است.

وی افزود:استفاده از نیروهای جوان ، خلاق و مردمی اولویت کار بوده است و بیش از 150عنوان برنامه برای گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی تعریف شده است که آمار اجرای برنامه ها به بیش از 5هزار برنامه می رسد.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان نیز یادآور شد :از روز اول دشمنی ها و مشکلات که محصول اتحاد جبهه کفر و هوا و هوس بود شکل گرفت تا اینکه نظام جمهوری اسلامی شکل نگیرد و درصدد بودند تا اگر جمهوری اسلامی شکل یرد در همین مرزهای کشور پدافند کنند تا اینکه انقلاب اسلامی صادر نشود.

نظام جمهوری اسلامی بعد از چهل سال با افتخار در دنیای امروز ایستاده  است

وی تاکید کرد:نظام جمهوری اسلامی بعد از چهل سال با افتخار در دنیای امروز ایستاده  است و با رهبری آگاه ، مخلص،جهان شناس ،تاریخ شناس،دوست و دشمن شناس با حکمت هرچه تمام تر راه خود را طی خواهد کرد و این پرچم را که نمادی از غرور ملی و اخلاص دینی است و اسم جلاله الله حک روی آنست بدست صاحب اصلی این انقلاب و نظام حضرت ولی عصر (عج) خواهد داد.

مرتبط‌ها

راه کاهش ظلم در خانواده افزایش حرمت پدر است

خروجی قرمز حمل سلاح آسان در ایران

خادمیاران رضوی: طلیعه‌ای نو از «آفتاب» فرهنگ شیعی

تحلیلهای رنگین برای عمامه خونین

سبکِ زندگی پرونده‌ساز!

تعداد بالای پرونده در قوه؛ آسیب اجتماعی یا اشکلات ساختاری؟