دیدبان

گل‌محمدی: دیگر در پدیده نخواهم بود

گل‌محمدی: دیگر در پدیده نخواهم بود
دیدبان؛ یحیی گل‌محمدی درباره شروع تمرینات تیمش برای آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر گفت: متاسفم که این موضوع را باید بگویم اما در حال حاضر عزمی برای شروع تمرینات وجود ندارد و نمی دانم طی روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.
وی افزود: آن قدر در مشهد وعده و وعید شنیده ایم که دیگر خسته شده ایم. نمی دانم چرا در این شهر به این صورت است، گویا کسی به فکر مردم این شهر و علاقه مندان به فوتبالش نیست.
سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: این شهر سالها در لیگ برتر تیم نداشته است و بعد از آن پدیده و سیاه جامگان بودند که دوباره نام این شهر را در ورزش مطرح کردند. اما متاسفانه از تیم دیگر مشهد که حمایتی نشد و در نهایت منحل گردید، اما حالا فکر می کنم برای پدیده هم می خواهند همین اتفاق رقم بخورد. در حال حاضر ما در بالای جدول هستیم و هفته ها در صدر بوده ایم اما کارهایی می کنند که از آمدن به مشهد همه را پشیمان می کنند.
وی ادامه داد: در هفته های قبل از پایان نیم فصل ،تیم های مختلف پیشنهادهای زیادی را به من ارایه می دادند اما به احترام مردم مشهد و شور نشاط هوادارانمان به هیچ کدام از آنها جواب ندادم و در این بین مسئولین هم دائم وعده می دادند که کارها درست می شود و صبر کنید.
گل محمدی افزود: آخر باید چقدر صبر کنیم.شرایط تیم واقعا خطرناک است. موضوع انتقال باشگاه هم مشخص نیست چه می شود. من هر چقدر از مدیران باشگاه پرس و جو می کنم که چه اتفاقی قرار است رخ بدهد آنها نیز بلاتکلیف هستند. باید بگویم ما در حال حاضر در همه چیز بلاتکلیف هستیم، مهمترین موضوع هم نداشتن پول است چرا که باعث می شود ما نتوانیم برنامه ریزی کنیم.
سرمربی تیم پدیده ادامه داد: وقتی پول نداریم نه می توانیم تمرین کنیم ، نه می توانیم بازیکن جذب کنیم و نه می توانیم به اردو برویم. با این شرایط کار کردن واقعا امکان پذیر نیست. به بازیکنانم گفتم که هر تصمیمی خودشان می خواهند بگیرند. من هم دیگر در مشهد حاضر نخواهم شد ، چرا که شرایط باشگاه مشخص نیست و نمی شود با این بلاتکلیفی کار را پیش برد.
وی افزود: چند روز دیگر به خاطر بی پولی از تیمی که در بالای جدول است 6 امتیاز کسر می کنند و این در شرایطی است که در مشهد به این مسایل اصلا فکر نمی شود. وقتی کسی دلش برای این تیم نمی سوزد من چه کاری می توانم انجام دهم. ما با دست خالی 31 امتیاز در نیم فصل کسب کردیم و مردم مشهد و خراسان را شاد کردیم و فکر می کنم کاری که از دستم بر می آمد را انجام داده ام و از حالا به بعد با این شرایط و بلاتکلیفی به مشهد باز نخواهم گشت.

مرتبط‌ها

راه کاهش ظلم در خانواده افزایش حرمت پدر است

خروجی قرمز حمل سلاح آسان در ایران

خادمیاران رضوی: طلیعه‌ای نو از «آفتاب» فرهنگ شیعی

تحلیلهای رنگین برای عمامه خونین

سبکِ زندگی پرونده‌ساز!

تعداد بالای پرونده در قوه؛ آسیب اجتماعی یا اشکلات ساختاری؟