دیدبان

هدایای ویژه جام ملت‌ها؛ آسیا همه با هم ببینید

هدایای ویژه جام ملت‌ها؛ آسیا همه با هم ببینید
دیدبان؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد هدایای خاصی به عنوان یاگاری از جام ملتهای آسیا ٢٠١٩ در امارات برای فروش به تماشاگران میهمان حین برگزاری مسابقات تدارک دیده است.
کنفدراسیون فوتبال آسیا با اعلام این خبر نوشته: « طراحی این هدایای متنوع برای یادگاری در حال اتمام است. این هدایا با توجه به سلیقه های مختلف، هم برای زنان و هم برای مردان طراحی شده. این طراحی همچنین بدون درنظر گرفتن تیمهای حاضر در مسابقات و به دلیل هویت بخشیدن به شعار مسابقات بوده که " آسیا همه با هم ببیند".
داتو ویندسور جون دبیر کل کنفدراسیون آسیا در مورد جوایز طراحی شده می گوید: « این هدایا نقش به سزایی در جذب تماشاگران ورزشی و پرشور شدن مسابقات دارد و هدایایی که طراحی آنها به اتمام رسیده است به اشکال مختلف  و مبنا بر تکرار آن در هر دوره هست و فقط مختص به این دوره نیست. امکان خرید این هدایا در مراکز خرید که کشور امارات تعبیه کرده وجود دارد و همچنین در جایگاهای مربوطه در ٨ ورزشگاه و خلال ٥١ بازی وجود دارد و هواداران می توانند اقدام به خرید آنها کنند.»
عارف حمد العوانی مسئول مسابقات جام ملت های آسیا هم در این باره می گوید :« فوتبال نیرویی قوی برای یکپارچگی مردم نسبت به دیگر ورزش‌ها دارد و تماشاگران سعی بر حمایت از تیم های میل خود با نشان داد رنگهایشان(پرچم‎‌هایشان) در حین و بعد مسابقات دارند. این هدایا شامل پیراهن، کلاه ها، شال گردن، جا کلیدی، قاب موبایل و لوازم جانبی لپ تاپ است که به طور خاص برای تیم ها و به طور عمومی طراحی شده است.»

مرتبط‌ها

راه کاهش ظلم در خانواده افزایش حرمت پدر است

خروجی قرمز حمل سلاح آسان در ایران

خادمیاران رضوی: طلیعه‌ای نو از «آفتاب» فرهنگ شیعی

تحلیلهای رنگین برای عمامه خونین

سبکِ زندگی پرونده‌ساز!

تعداد بالای پرونده در قوه؛ آسیب اجتماعی یا اشکلات ساختاری؟