نماینده ایران، قهرمان کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان شد

نماینده ایران، قهرمان کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان شد
دیدبان؛ پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان روزهای 29 و 30 آذرماه با حضور 6 تیم خارجی ترکیه، روسیه، گرجستان، اوکراین، صربستان، قرقیزستان و تیم های بیمه رازی اردبیل، سیناصنعت ایذه و شهدای مدافع حرم اردبیل در سالن شش هزار نفری رضا زاده شهر اردبیل برگزار شد و در پایان تیم بیمه رازی اردبیل در دیدار فینال با نتیجه 8 بر 2 از سد نماینده کشور روسیه گذشت و بعنوان قهرمانی رسید.
در دیدار رده بندی نیز تیم سینا صنعت ایذه با نتیجه 6 بر 4 نماینده کشور ترکیه را مغلوب کرد و سوم شد.
رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
1- بیمه رازی اردبیل 2- روسیه 3- سیناصنعت ایذه 4- ترکیه 5- گرجستان 6- شهدای مدافع حرم اردبیل 7- اوکراین 8- صربستان 9- قرقیزستان
 
نتایج انفرادی دیدار فینال به شرح زیر است:
بیمه رازی اردبیل 8  – روسیه 2
55 کیلوگرم: الدانیز عزیزلی، برنده – ویتالی کابالویف (9- صفر)
60 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده  – ایلدوس یاماکویف  (8- 3)
63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده  - جامبولات لوکایف (8- صفر)
67 کیلوگرم: محمد الیاسی – ماکسیم سورکوف، برنده (1- 1)
72 کیلوگرم: برومند  اصلان-  دنیس مورتازین، برنده (8- 10)
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده – دمیتری پتایکین (6- 4)
82 کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده - گادجی مراد جلال اف (5- صفر)
87 کیلوگرم: رامین طاهری، برنده – یوگنی سالیف (5- صفر)
97 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده – مورات لوکایف (کشتی نگرفت)
130 کیلوگرم: سرگئی سیمینوف، برنده – واسیلی پارشین (5 - صفر ضربه فنی)
 
نتایج انفرادی دیدار رده بندی به شرح زیر است:
سینا صنعت ایذه 6- ترکیه 4
55 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده – امروه اوزتورک (2- 1)
60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده – همت رستم (5- صفر ضربه فنی)
63 کیلوگرم: محمدجواد رضایی – عبدالرحمان آلتان، برنده (1- 3)
67 کیلوگرم: شماگی بولکوادزه، برنده – آتاکان یوکسل (8- صفر)
72 کیلوگرم: راماز زوییدزه – احمت ایلماز، برنده (7- 8)
77 کیلوگرم: کیوان رضایی، برنده – فاتح چنگیز (8- صفر)
82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده – برهان آکبوداک، برنده (2- 4)
87 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده – متهان باشار (7- 3)
97 کیلوگرم: محمد یگانه – جنگ ایلدیم، برنده (2- 6)
130 کیلوگرم: بهنام مهدی زاده، برنده – رضا کایالپ (حاضر نشد)
 
نتایج دیدار های برگزار شده به شرح زیر است:
فینال: بیمه رازی اردبیل 8- روسیه 2
رده بندی: سینا صنعت ایذه 6- ترکیه 4
کسب عنوان پنجم: گرجستان 6- شهدای مدافع حرم اردبیل 4
کسب عنوان هفتم: اوکراین 8- صربستان
 
رده‌بندی گروه ها در پایان دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
گروه Aـ: 1- بیمه رازی اردبیل 2- ترکیه 3- شهدای مدافع حرم اردبیل 4- صربستان
گروه Bـ: 1- روسیه 2- سیناصنعت ایذه 3- گرجستان 4- اوکراین 5- قرقیزستان
 
نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
گروه یک:
دور اول:
بیمه رازی اردبیل 9 – شهدای مدافع حرم اردبیل 1
ترکیه 9- صربستان 1
دور دوم:
بیمه رازی اردبیل 8- صربستان 2
ترکیه 7- شهدای مدافع حرم اردبیل 3
دور سوم:
بیمه رازی اردبیل 8- ترکیه 2
شهدای مدافع حرم اردبیل 7- صربستان 3
 
گروه دو:
دور اول:
روسیه 6- سینا صنعت ایذه 4
گرجستان 7- اوکراین 3
دور دوم:
سینا صنعت ایذه 8- قرقیزستان 2
روسیه 7- گرجستان 3
دور سوم:
سینا صنعت ایذه 6- اوکراین 4
روسیه 9- قرقیزستان 1
دور چهارم:
سیناصنعت ایذه 8- گرجستان 2
اوکراین 9- قرقیزستان 1
دور پنجم:
روسیه 8- اوکراین 2
گرجستان 8- قرقیزستان 2

مرتبط‌ها

پاداش وزارت ورزش به تیم‌ملی

برنامه و جدول کامل دور حذفی جام‌ملت‌ها

محصولات تولیدی فضای مجازی سراج کرمان رونمایی شد

دهه هفتادی‌ها شگفتی‌ساز شدند /انقلاب اسلامی ایران رویش دارد

داورزنی: انتظار بهترین نتیجه ممکن را داریم

مسیر تیم ملی تا فینال جام ملت‌ها؛ منتظر یک قرعه رویایی!