دیدبان

سریال حضرت موسی (ع) کلید خورد

سریال حضرت موسی (ع) کلید خورد
دیدبان؛ در نشست صمیمانه رئیس سازمان صدا و سیما با تهیه کننده و کارگردان سریال الف وی‍ژه حضرت موسی(ع) فاز پیش تولید این مجموعه آغاز شد.
در این نشست که در محل حوزه ریاست سازمان صدا وسیما برگزار شد علی عسکری، گفت: سریال حضرت موسی (ع) باید با بهترین کیفیت در تاریخ تلویزیون ایران ساخته شود چرا که این موضوع رقبای زیادی دارد و ما باید از همه پیشی بگیریم.
رئیس سازمان صدا و سیما تاکید کرد: تلویزیون همه تلاش و امکانات خود را برای اینکه سریال حضرت موسی جذابترین و تأثیرگذارترین مجموعه نمایشی تلویزیون به لحاظ طراز و محتوا باشد به کار خواهد گرفت.
مرتضی میرباقری، معاون سیما، حسین کرمی رئیس مرکز سیما فیلم،‌ سید احمد میرعلایی تهیه کننده و جمال شورجه کارگردان سریال حضرت موسی (ع) نیز در این نشست حضور داشتند.
براساس اعلام سیما فیلم، در ادامه این نشست تولید این سریال الف ویژه به امضاء رسید و همچنین گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده در مرحله صفر پرو‍ژه و برآورد تولید، به رئیس سازمان صداو سیما ارائه شد.
دراین گزارش به نهایی شدن نگارش 44 قسمت از این سریال 52 قسمتی اشاره شد که توسط حجت الاسلام سعید بهمن پور با ساختاری جذاب و قوی نوشته شده است.
همچنین تیم تولید گزارشی از بازبینی لوکیشن های تاریخی و روند آماده سازی لوکیشن و دکورهای عظیم تاریخی در این پرو‍ژه ارائه کردند.
به این ترتیب بعد از سال ها تولید سریال های الف ویژه تاریخی در تلویزیون از سرگرفته و به فاصله 20 روز دومین پروژه عظیم تاریخی تلویزیون ایران کلید خورد. 
سوم آذر ماه بود که قرار داد سریال حضرت سلمان فارسی امضا و این سریال نیز وارد فاز پیش تولید شد.

مرتبط‌ها

راه کاهش ظلم در خانواده افزایش حرمت پدر است

خروجی قرمز حمل سلاح آسان در ایران

خادمیاران رضوی: طلیعه‌ای نو از «آفتاب» فرهنگ شیعی

تحلیلهای رنگین برای عمامه خونین

سبکِ زندگی پرونده‌ساز!

تعداد بالای پرونده در قوه؛ آسیب اجتماعی یا اشکلات ساختاری؟