دیدبان

مجید جلالی رفت

مجید جلالی رفت
دیدبان؛ مجید جلالی سرمربی تیم پیکان بعد از سه فصل حضور در این باشگاه سرانجام امروز و در آخرین جلسه ای که با محمود شیعی مدیرعامل این باشگاه داشت به طور توافقی از این تیم جدا شد.
امروز سومین جلسه مهم در باشگاه پیکان برگزار شد و نتیجه ای که از آن بیرون آمد جدایی توافقی مجید جلالی از پیکان بود. این مربی سه سال قبل و در لیگ شانزدهم هدایت پیکان را که تازه از لیگ یک به لیگ برتر آمده بود به عهده گرفت و در دوفصل این تیم را در رتبه ششم لیگ برتر نگه داشت. پیکان فصل گذشته در مقاطعی از فصل تا رده دوم جدول هم رسید اما چند نتیجه ضعیف در نهایت این تیم را از کسب سهمیه دور کرد. جلالی این فصل با پیکان بازی ها را خوب شروع کرد و بخش مهمی از نیم فصل اول را در میان تیم های بالای جدول حضور داشت اما شش شکست پیاپی عاقبت فضا را برای ادامه همکاری او و باشگاه پیکان عوض کرد.
بعد از شکست پیکان برابر نساجی و مصاحبه های شیعی و جلالی عاقبت منجر به تشکیل جلساتی شد که طی سه روز گذشته به طور مداوم برگزار می شد. اولین جلسه روز شنبه برگزار شد و در حالی که به نظر می رسید جلالی و پیکان نیم فصل دوم را هم ادامه بدهند اما جلساتی با ساعات طولانی و آخرین آن ها امروز سه شنبه و به مدت سه ساعت در باشگاه پیکان برگزار شد.
خروجی این جلسه اما یک چیز بود؛ جلالی و پیکان به طور توافقی از هم جدا شدند تا پیکان نیم فصل دوم را با یک سرمربی جدید آغاز کند.

مرتبط‌ها

بدترین انسان، چه کسی است؟

واگذاری تیمهای پر هزینه

چرا توییت رهبری توسط توییتر حذف شد؟

دیدبانِ آزار زنان ایرانی

تعطیلی یک چهارم رستورانهای تهران

کادوی مورد علاقه دخترها در روز ولنتاین!