دیدبان

پاسخ انریکه به چراغ سبز کاسیاس برای بازگشت

پاسخ انریکه به چراغ سبز کاسیاس برای بازگشت
دیدبان؛ دخیا در جام جهانی ناامیدکننده ظاهر شد و نمایش های متوسط او در تیم اسپانیا پس از جام جهانی نیز تداوم داشته است. او در بازی اخیر برابر کرواسی(شکست 3-2 اسپانیا) دو مهار خوب داشت اما روی سه گل دریافتی نتوانست کار خاصی انجام دهد. در شکست 3-2 از انگلیس هم نمایش دخیا انتقاداتی را باعث شد.
از سوی دیگر درخشش کاسیاس با پیراهن پورتو در یک سال گذشته و نمایش های کم نقص او باعث شده تا زمزمه های بازگشتش به لاروخا شنیده شود. کاسیاس خود در مصاحبه اخیرش گفت که هرگز از تیم ملی خداحافظی نکرده و اگر دعوت شود، با کمال میل قبول خواهد کرد.
لوئیس انریکه، سرمربی اسپانیا در نشست خبری بازی دوستانه با بوسنی و در واکنش به این شایعات گفت:« من در مورد کسانی که در تیم ملی نیستند، حرف نمی زنم. همه شما می دانید که اصول کاری من چگونه است. مشکلات و انتقادات مطرح شده اگر عمومی باشد را می پذیرم ولی وقتی مشخصا به بازیکنی خاص اشاره می شود را نمی توانم قبول کنم. اگر گلی دریافت می کنیم، نباید تنها گلر را مقصر بدانیم. همه ما باهم گل می خوریم. اینگونه انتقادات شخصی، غیرمنصفانه هستند؛ هرچند ما مربیان به این مسائل عادت کرده ایم.»
کپا(گلر چلسی) به جای دخیا:« اگر قرار به اتخاذ تصمیمی باشد، آن را با بازیکنان در میان می گذارم. از تصمیماتم در زمین مسابقه آگاه خواهید شد، نه در نشست های خبری.»

مرتبط‌ها

راه کاهش ظلم در خانواده افزایش حرمت پدر است

خروجی قرمز حمل سلاح آسان در ایران

خادمیاران رضوی: طلیعه‌ای نو از «آفتاب» فرهنگ شیعی

تحلیلهای رنگین برای عمامه خونین

سبکِ زندگی پرونده‌ساز!

تعداد بالای پرونده در قوه؛ آسیب اجتماعی یا اشکلات ساختاری؟