دیدبان

برانکو در واکنش به خوشحالی مربی تیم ملی: حرکت ایشان یک توهین بزرگ بود.

برانکو در واکنش به خوشحالی مربی تیم ملی: حرکت ایشان یک توهین بزرگ بود.
دیدبان؛ برانکو ایوانکویچ با حضور در نشست خبری بازی پرسپولیس پیکان گفت: قبل از هر چیزی باید از بازیکنانم بابت حضور‌ در فینال و‌ نمایش آنها تشکر کنم. فردا بازی داریم؛ در فیفادی. به نظرم ما مقصر هستیم که به فینال صعود کردیم.
مایلم به من کمک کنید و‌بگویید آیا تا کنون در روز فیفا بازی برگزار شده. اگرچه مدیرعامل ما گفته اگر مایلید بازی نکنید اما من و بازیکنانم بازی می کنیم تا به من و‌ تیمم نگویند بزدل هستید.
فردا در لیست  ما بیرانوند بشار ، نوراللهی و طاهرخانی حضور ندارند و حسین ماهینی و محمد انصاری هم به دلیل مصدومیت حاضر نخواهند بود.
برانکو در خصوص اینکه آیا به او اطلاع داده بودند که بازی ها بعد از فینال اینچنین پرفشار خواهد بود گفت: ابتدا باید درباره بیرانوند بگویم که ایشان کیفیت انتخاب بهترین بازیکن آسیا را دارد و کیفیتی در حد بازیکن اروپا دارد. ایشان انرژی، توان و کیفیت زیادی دارد و البته یک مربی خوب هم در تیم ملی دارد.
وی ادامه داد: ما هرگز دنبال اولین خاصی نبودیم و همیشه با لیگ برتر همکاری داشتیم. شاید هیچکس به ما اعتماد نداشت و این مشکلات به وجود آمد. چیزی که فتاحی گفته واقعیت ندارد و مساله این است که برخی انتظار نداشتند.
پرسپولیس همیشه از تیم ملی حمایت کرده و حمایت خواهد کرد؛ هر کس میخواهد سرمربی آن باشد. ما از تیم ملی حمایت می کنیم. تاکنون از کدام بازیکن یا من چیزی شنیده شده؛ اما واکنش مربی دروازه بان تیم ملی را دیدید. هیچ کس هرگز توهینی نداشته اما حرکت ایشان یک توهین بزرگ بود. ایشان می خواستند با زیکو دست بدهند؟ دست شان پنج متر طول دارد و از شیشه می رسد؟ نشان دادند رفتار خودشان است.
وی با اشاره به اینکه پیش از این اعلام شده بود باید بازیکنان ملی پوش‌را در اختیار می گیرند گفت:اگر بازیکنان ما را آزاد کنند باید بازیکنان استقلال و پیکان هم‌ آزاد می شدند؛ آنوقت باید رضا چلنگر و کرانچار بدون بازیکن بازی می کردند. بحث برنامه ریزی بازی هاست تا همه چیز مرتب باشد. می‌دانید با کدام تیم بازی کنیم؟ چطور باید طبق برنامه بازی کنیم ابتدا با تراکتور در شرایطی که اول باید با ذوب بازی می کردیم اما اکنون ناگهان تراکتور آمد؟
برانکو در واکنش به سوالی درباره اینکه این اتفاق به این خاطر است که کاملا برابر درخواست ها روحیه انعطاف پذیری دارد گفت: کاملا موافقم و این دلیلی است که حق را به کی روش می دهم!
سرمربی پرسپولیس در واکنش به اینکه باشگاه اعلام کرده بود با برانکو در خصوص برنامه موافق است گفت: وقتی بحث‌‌ بازی با پیکان بود. همچنین بازی با نود ارومیه. از ما پرسیدن کدامیک را قبل از السد می خواهید. ما می توانستیم با پیکان بازی کنیم اما پنج روز قبل از بازی کاشیما با سایپا هم بازی داشتیم. السد چند بازی خود را تعویق انداخت. مربی تیم ملی قطر پنج بازیکن این تیم را در‌اختیار السد قرار داد و فقط سه بازیکن را به ازبکستان برد.
وی ادامه داد: ما اصلا دنبال تخفیف نیستیم و هر سه روز یک بار بازی می کنیم.
برانکو در واکنش به اینکه از کرانچار خواسته تا بازیکنان تیمش را در اختیار داشته باشد تا بازی اش به تعویق بیفتد گفت: اولا کی گفته من با کرانچار صحبت کردم؟ واقعا باید خجالت بکشد و خیلی هم خجالت بکشد. هم اقای کرانچار را تحقیر می کنند و سازمان مدیریتی تیم امید را. من اگر زنگ می زدم به اقای کرانچار آن موقع پنج بازیکن تیمم به تیم امید می رفت نه فقط طاهرخانی. اگر فکر می کنند ما احمق هستیم خیلی عجیب است. من فقط گفتم در فیفا دی نمی شود بازی کرد. همین قانون می گوید سه بازیکن در تیم ملی باشد بازی به تعویق می افتد و اگر به فیفا شکایت کنیم فدراسیون جریمه می شود اما ما فردا بازی می کنیم و خواهیم برد.
وی ادامه داد: این ها اصلا مهم نیست، می توانیم بنویسیم اصلا با جوانان بازی می کنیم اما چرا مقررات را رعایت نمی کنید. ایشان وقتی که به ایران آمد من به کرواسی رفتم. ۴۵ سال است با ایشان دوست هستم و همچنان دوست خواهیم ماند. او کسی است که در کارش خیلی موفق است و کسی که این نقل قول را کرده باید واقعا خجالت بکشد. استقلال ایشان را زیر سوال برده است.
برانکو درباره اینکه آیا برای ماهینی و انصاری جانشینی در نظر گرفته است گفت: طبیعی است که بازیکن خواهیم گرفت و توافق هم کردیم اما طبیعی است که تا ژانویه قادر به جذب بازیکن نیستیم.
سرمربی پرسپولیس در واکنش به اینکه آیا ۶۰۰ هزار دلار گرفته و مشکل مالی با تیم ندارد گفت: من در افکار عمومی حرفی از پول نمیزنم. من نمی دانم چه کسی از باشگاه این حرف را زده و اگر واقعا کسی باشد اصرار خواهم دارم تا اخراج شود. باشگاه یک وظایفی نسبت به من دارد و همچنان بله این بدهی وجود دارد.

مرتبط‌ها

راه کاهش ظلم در خانواده افزایش حرمت پدر است

خروجی قرمز حمل سلاح آسان در ایران

خادمیاران رضوی: طلیعه‌ای نو از «آفتاب» فرهنگ شیعی

تحلیلهای رنگین برای عمامه خونین

سبکِ زندگی پرونده‌ساز!

تعداد بالای پرونده در قوه؛ آسیب اجتماعی یا اشکلات ساختاری؟