دیدبان

توسط گروه‌های جهادی؛ روستای کاملاً تخریب شده «چم حسین» بازسازی می‌شود

توسط گروه‌های جهادی؛ روستای کاملاً تخریب شده «چم حسین» بازسازی می‌شود

دیدبان؛ رضا سراج مسئول قرارگاه عملیاتِ فرهنگی جهادی کربلاء در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه سیل اخیر در استان لرستان گفت: در شهرستان چگنی استان لرستان و حوالی بخش ویسیان، روستایی دارای ۱۳ خانوار به نام «چم‌حسین» در جریان سیل اخیر ناپدید شد و تماما زیر آب رفت.

وی افزود: در همین راستا قرارگاه عملیات فرهنگی جهادی کربلاء با پشتیبانی و همراهی بسیار از گروه‌های جهادی و مردمی در این بخش شروع به کار عمرانی کرده است.

مسئول قرارگاه عملیاتِ فرهنگی جهادی کربلا با اشاره به ساخت ۱۸ منزل در شهرک المهدی واقع در روستای چم دیوان شمال خاطر نشان کرد:مصالح استفاده شده در منازل فوق از بهترین اجناس موجود در بازار ایران و با نگاه به اقتصاد مقاومتی در حال اجرا بوده است.

وی ادامه داد: فعالیت‌های این قرارگاه جهادی در سیل اخیر لرستان در فاز اول پخش مواد غذایی، بهداشتی و گرمایشی بین مردم عزیز سیل زده صورت گرفت.

سراج در پایان با تشریح برنامه‌های فاز دوم فعالیت‌های این قرارگاه جهادی خاطرنشان کرد: در فاز دوم، ساخت و ساز ۱۸ منزل مسکونی برای خانواده‌های روستای ۱۰۰ درصد تخریب شده «چم حسین» را با همت خیرین و جهادگران بسیجی آغاز کردیم که در عید سعید فطر موفق به تحویل ۲ واحد آنها شدیم.

مرتبط‌ها

بریز و بپاش خاندان حاکم امارات برای یک شب خوشگذرانی در کرواسی

واکنش قاطع رهبر انقلاب به تهدید‌های آمریکا

تاجیکستان: روابط با «تهران» در چارچوب «سیکا» توسعه می‌یابد

یمن: بُرد موشکهای یمن تا اراضی اشغالی می‌رسد

شورای نگهبان: قانون انتخابات یکی از درد‌های قدیمی ماست

لاریجانی: مکانیزم اینستکس روی کاغذ مانده است