دیدبان

توسط گروه‌های جهادی؛ روستای کاملاً تخریب شده «چم حسین» بازسازی می‌شود

توسط گروه‌های جهادی؛ روستای کاملاً تخریب شده «چم حسین» بازسازی می‌شود

دیدبان؛ رضا سراج مسئول قرارگاه عملیاتِ فرهنگی جهادی کربلاء در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه سیل اخیر در استان لرستان گفت: در شهرستان چگنی استان لرستان و حوالی بخش ویسیان، روستایی دارای ۱۳ خانوار به نام «چم‌حسین» در جریان سیل اخیر ناپدید شد و تماما زیر آب رفت.

وی افزود: در همین راستا قرارگاه عملیات فرهنگی جهادی کربلاء با پشتیبانی و همراهی بسیار از گروه‌های جهادی و مردمی در این بخش شروع به کار عمرانی کرده است.

مسئول قرارگاه عملیاتِ فرهنگی جهادی کربلا با اشاره به ساخت ۱۸ منزل در شهرک المهدی واقع در روستای چم دیوان شمال خاطر نشان کرد:مصالح استفاده شده در منازل فوق از بهترین اجناس موجود در بازار ایران و با نگاه به اقتصاد مقاومتی در حال اجرا بوده است.

وی ادامه داد: فعالیت‌های این قرارگاه جهادی در سیل اخیر لرستان در فاز اول پخش مواد غذایی، بهداشتی و گرمایشی بین مردم عزیز سیل زده صورت گرفت.

سراج در پایان با تشریح برنامه‌های فاز دوم فعالیت‌های این قرارگاه جهادی خاطرنشان کرد: در فاز دوم، ساخت و ساز ۱۸ منزل مسکونی برای خانواده‌های روستای ۱۰۰ درصد تخریب شده «چم حسین» را با همت خیرین و جهادگران بسیجی آغاز کردیم که در عید سعید فطر موفق به تحویل ۲ واحد آنها شدیم.

مرتبط‌ها

نتیجه کنترل قیمت ماسک نایاب شدن آن بود

دانشمندان چینی:‌ "مورچه خوار پولکدار"؛ ناقل احتمالی ویروس کرونا به انسان است

بیانیه فرماندهی عملیات مشترک عراق درباره حمله امروز به پایگاه «التاجی»

۸۵ درصد افرادی که کرونا می‌گیرند، بدون آنکه متوجه شوند خوب می‌شوند

ایرانیان مقیم چین، درگیری با بیماری کرونا

دستور رئیس‌جمهور افغانستان برای آزادی 1500 زندانی وابسته به طالبان