دیدبان

«الوفاق» بحرین: معامله فروش فلسطین، خیانتی بزرگ است

«الوفاق» بحرین: معامله فروش فلسطین، خیانتی بزرگ است

دیدبان؛ جمعیت الوفاق بحرین تأکید کرد که تلاش نظام بحرین برای میزبانی نشستی در راستای اجرای «معامله قرن»، تخطی از تمامی اصول ملی، اسلامی و انسانی است.

طبق گزارش شبکه المیادین، الوفاق در بیانیه خود آورده است که تمامی اقشار ملت بحرین با آلوده شدن خاک کشورشان (به خیانت) و تبدیل این کشور به ایستگاهی برای امضای نسخه جدید «اعلامیه بالفور» مخالف هستند.

الوفاق همچنین بر مخالفت با طرح‌های تروریستی شهرک‌سازی به منظور سیطره بیشتر بر قدس اشغالی و آواره کردن ملت‌های عربی در راستای خدمت به منافع رژیم صهیونیستی تأکید کرد.

این جمعیت در بیانیه خود آورده است که مشارکت دولت بحرین در هر طرحی از این دست چیز عجیبی نیست چرا که این رژیم به مسائل امت اهتمامی ندارد.

بحرین و آمریکا با انتشار بیانیه‌ای مشترک از برگزاری نشستی در منامه در راستای اجرای طرح «معامله قرن» خبر دادند که هدف از این نشست تشویق به سرمایه‌گذاری در کرانه باختری، غزه و منطقه است.

طرح صلح موسوم به «معامله قرن» که آمریکا برای پایان دادن به منازعه بین فلسطینیان و صهیونیست‌ها مطرح کرده، به دنبال حذف همیشگی بازگشت آوارگان فلسطینی (مطابق آمار شش میلیون) به سرزمین خود و اسکان آن‌ها در «وطن جایگزین» یعنی کشورهای دیگر است.

به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی در دولت آمریکا و انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به شهر قدس طی کمتر از یک سال گذشته در این راستا انجام شده است و قرار نیست کشوری به نام فلسطین به پایتختی قدس به رسمیت شناخته شود.

مرتبط‌ها

بریز و بپاش خاندان حاکم امارات برای یک شب خوشگذرانی در کرواسی

واکنش قاطع رهبر انقلاب به تهدید‌های آمریکا

تاجیکستان: روابط با «تهران» در چارچوب «سیکا» توسعه می‌یابد

یمن: بُرد موشکهای یمن تا اراضی اشغالی می‌رسد

شورای نگهبان: قانون انتخابات یکی از درد‌های قدیمی ماست

لاریجانی: مکانیزم اینستکس روی کاغذ مانده است