دیدبان

ایران: بنیان پوشالی رژیم صهیونیستی بر پایه خشونت، تجاوز و ترور استوار شده است

ایران: بنیان پوشالی رژیم صهیونیستی بر پایه خشونت، تجاوز و ترور استوار شده است

دیدبان؛ بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در سالروز کشتار فلسطینی‌های روستای «دیریاسین»، ۲۰ فروردین، توسط صهیونیست‌‏های تروریست (۱۹۸۴میلادی) گفت: بنیان پوشالی رژیم صهیونیستی بر پایه خشونت، تجاوز و ترور استوار شده است. این رژیم مظلوم کش برای پیشبرد مطامع توسعه طلبانه غیر انسانی خود دست به طرح‌های مزورانه زیادی زده و می‌زند و ماهیت تروریستی رژیم صهیونیستی مبتنی بر کشتار انسان‌های بی دفاع و غیر نظامیان بیگناه است؛ این رژیم برای حذف مخالفان از ترور آشکار فراتر رفته و به ترورهای پنهان نیز دست یازیده است.

وی افزود: صرفنظر از ترور فیزیکی، ترور شخصیت و ترور مبارزه با اشغالگری قوت لایموت این رژیم است. آنان به عبث تلاش می‌کنند با فرافکنی و فراموشی تاریخ نکبت بار و سرشار از ترور، تجاوز و چپاول خویش، پوسته‌ای ظاهری از امنیت و آرامش برای خود بسازند؛ غافل از آنکه تاکنون تاریخ به یاد ندارد که بنیان ظلم پایدار مانده باشد و دیر و دور نیست که خون به ناحق ریخته شده خیل مظلومان گریبان سران این رژیم کودک کش را بگیرد. 

سخنگوی وزارت خارجه عنوان کرد: کشتار فلسطینی‌های روستای «دیریاسین» توسط صهیونیست‏‌های تروریست در آوریل ۱۹۸۴، نمونه ای از سفاکی این مرگ آفرینان است. هر سال در چنین روزی آزادی خواهان جهان یاد و خاطره تمامی کشته شدگان و شهدای جنایت «دیریاسین» را گرامی می‌دارند.

مرتبط‌ها

نتیجه کنترل قیمت ماسک نایاب شدن آن بود

دانشمندان چینی:‌ "مورچه خوار پولکدار"؛ ناقل احتمالی ویروس کرونا به انسان است

بیانیه فرماندهی عملیات مشترک عراق درباره حمله امروز به پایگاه «التاجی»

۸۵ درصد افرادی که کرونا می‌گیرند، بدون آنکه متوجه شوند خوب می‌شوند

ایرانیان مقیم چین، درگیری با بیماری کرونا

دستور رئیس‌جمهور افغانستان برای آزادی 1500 زندانی وابسته به طالبان