دیدبان

با وجود اقدامات مجلس و دولت مشکل بیکاری و گرانی همچنان پابرجاست

با وجود اقدامات مجلس و دولت مشکل بیکاری و گرانی همچنان پابرجاست

دیدبان؛ منوچهر جمالی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به عملکرد مجلس و دولت در رفع مشکلات معیشتی مردم گفت: اینکه بگوییم مجلس و دولت اصلا کاری نکرده‌‌اند، اینگونه نیست اما اقدامات این دو قوه برای رفع این مشکلات کافی نبوده و مشکلات مردم در این حوزه همچنان پابرجاست.

وی با اشاره به توزیع سبد حمایتی کالا در میان اقشار مختلف مردم افزود: اگرچه توزیع سبد کالا در بین اقشار مختلف مردم توانست به مردم کمک کند اما این به این معنا نیست که مشکل اصلی حل شده و ما همچنان شاهد وجود مشکلاتی از قبیل کاهش قدرت خرید مردم،‌گرانی قیمت کالاها و مشکل بیکاری هستیم.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در بحث مقابله با گرانی و رفع مشکلات معیشتی مردم اینگونه نیست که تنها یک قوه مسئولیت داشته باشد بلکه هر سه قوه به میزان اختیاراتی که دارند مسئولیت و وظیفه دارند در این مسیر حرکت و به وظیفه‌شان عمل کنند.

جمالی با  اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن خاطرنشان کرد: از مردم تشکر می‌کنیم که با وجود شرایط سخت معیشتی و اقتصادی در راهپیمایی 22 بهمن حضور چشمگیری داشتند و 22 بهمن پررنگی را رقم زدند و تمام مسئولین باید سعی کنند از مردم کمتر عقب بمانند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: برای این مردم واجب و لازم است همه مسئولین با جدیت تلاش کنند و در جهت رفع مشکلات‌شان گام بردارند.

مرتبط‌ها

سناریوهای مختلف قیمت بنزین در سال 98

رشد صادرات ایران به روسیه

جزئیات فروش فوری 15 هزار دستگاه محصولات سایپا از فردا

تحریم دو دانشگاه مطرح کشور

معاون وزیر راه: دولت اهمیتی به مشتری نمی دهد

تعلل وزارت کار در حق کارگران