دیدبان

بخشی از مشکلات اقتصادی نتیجه فعالیت نفوذی‌ها است

بخشی از مشکلات اقتصادی نتیجه فعالیت نفوذی‌ها است

دیدبان؛حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری در برنامه افتتاحیه دبیرخانه بازخوانی دهه شصت، بخشی از مشکلات اقتصادی را نتیجه فعالیت جریان نفوذ دانست و گفت اینها فقط جاسوسی نمی‌کنند، بلکه برنامه دشمن را در ادارات پیش می برند.

دادستان کل کشور سپس با اشاره به تروریست پروری قدرت‌های استکباری در جهان خطاب به رییس جمهور آمریکا گفت: این ۷ تریلیون دلار را خرج رفاه، بهداشت و مسکن مردم کردید یا خرج سلاح برای کشتار مردم در یمن، سوریه، عراق، افغانستان و فلسطین و لبنان کردید؟

منتظری با اشاره به قدرت اقتصادی و صنعتی مستکبران و حمایت آنها از تروریست‌ها افزود: ترامپ احمق که ملت ما را تروریست می‌خواند بداند با آشغالهایی که تحت عنوان منافق و سلطنت طلب دور خود جمع کرده است و با خرج کردن ده‌ها برابر ۷ تریلیون کاری از پیش نخواهد برد چون در تقابل با مردم ما قرار گرفته اید.

وی با اشاره به اینکه مردم منافقان را شناخته و ۱۷ هزار شهید در این راه داده‌اند گفت: آن زمانی که در سال ۶۰ چهره خود را کاملاً عیان نکرده بودید نتوانستید غلطی بکنید چه رسد به حالا.

دادستان کل کشور با اشاره به شکایتهای صورت گرفته از منافقان و ارائه اسناد جنایات آنها، حکومتهای آمریکا، فرانسه، هلند و… را که از این جریان حمایت میکنند مانع رسیدگی دانست و گفت: دستگاه قضایی با همان اقتداری که در سال ۶۰ در مقابل این جریان داشت در مقابل کسانی که در مقابل خواست ملت و جریان انقلاب قرارگرفته‌اند خواهد ایستاد.

منتظری با اشاره به اینکه وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه و نیروی انتظامی به عنوان ضابط دستگاه قضایی موظف به کشف جریان نفوذ و نفاق هستند افزود: آن زمانی که ما موضوع دوتابعیتیها را مطرح کردیم عده ای در دولت گفتند ما دو تابعیتی نداریم.

دادستان کل کشور از مفتوح بودن پرونده تعدادی از این نفوذیها و جواسیس در دستگاه قضایی خبر داد و گفت برخی از این پرونده‌ها در مرحله دادسرا و برخی دیگر در دادگاه و در حال رسیدگی است.

منتظری با اشاره به دیدار مسیح علی نژاد با وزیر خارجه آمریکا گفت زنی که توسط خانواده‌اش طرد شده است با کسی دیدار می‌کند که پمپاژ کننده جریان نفاق و نفوذ است.

 

مرتبط‌ها

بیشترین سقوط ارزش سهام وال استریت در یک روز

دولت آمریکا به کشتن شهروندان ایرانی افتخار می‌کند

مقابله با کرونا از منظر حکمرانی (1)

آمریکا برای آزادی مزدور اسرائیلی، دست به تهدید و ارعاب زد

افشای نام‌های جدید از شاهزادگان بازداشت‌شده

استیصال رسانه‌ای ائتلاف در یمن