دیدبان

واکنش ترامپ به کیفر خواست مشاور پیشین خود

واکنش ترامپ به کیفر خواست مشاور پیشین خود

دیدبان؛ دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به کیفر خواست راجر استون، مشاور پیشین خود در راستای تحقیقات مربوط به ارتباط کمپین انتخاباتی ترامپ با روسیه، واکنش نشان داد.
ترامپ در حساب توئیتری خود نوشت: شبکه سی‌بی‌اس گزارش کرده که در کیفرخواست مربوط به راجر استون ذکر شده که در جریان انتخابات ۲۰۱۶ اطلاعاتی برای تخریب هیلاری کلینتون منتشر شده است. اوه واقعاً! پس به اصطلاح پرونده قلابی و بررسی نشده چه می‌شود؟ یک کار کاملاً فریب‌کارانه و حیله‌گرانه که پولش را "هیلاری حیله‌گر" داد تا من و کمپین ترامپ را تخریب کند.

CBS reports that in the Roger Stone indictment, data was “released during the 2016 Election to damage Hillary Clinton.” Oh really! What about the Fake and Unverified “Dossier,” a total phony conjob, that was paid for by Crooked Hillary to damage me and the Trump Campaign? What…

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) January 27, 2019

​روز جمعه اعلام شد که راجر استون، مشاور سیاسی غیررسمی سابق ترامپ از جانب رابرت مولر، بازرس ویژه در پرونده مداخله انتخاباتی روسیه متهم به دروغگویی در شهادت‌هایش، اختلال آفرینی برای عدالت و مداخله در کار شاهدین شده است. استون همچنین متهم به تلاش برای به‌دست آوردن اطلاعات مخرب علیه هیلاری کلینتون از سوی ویکیلیکس شده است.

مرتبط‌ها

توسعه‌طلبی‌های «اِسپارت خلیج فارس»

هزینه‌تراشی برای دشمن؛ مانعی برای تحریم بیشتر

استراتژی آمریکا و اعراب برای مقابله با جنگ نامنظم در خاورمیانه

ایران نباید منتظر اروپا بماند

چالشها و تجارب همکاری آمریکا با شُرکای عرب

معرفی و ذکر چالشهای مُدل «به وسیله، با و از طریق» (By, With, and Through)