دیدبان

واکنش پوری حسینی به خبر ممنوع‌الخروجی‌اش

واکنش پوری حسینی به خبر ممنوع‌الخروجی‌اش

دیدبان؛ "نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به دادستان کل کشور و دادستان تهران خواستار رسیدگی به پرونده آقای عبدالله پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی شده بودند. در این نامه نمایندگان خواستار ممنوع‌الخروجی وی جهت دسترسی دستگاه قضایی به این فرد برای بررسی برخی واگذاری‌ها شده بودند. بازپرس شعبه رسیدگی کننده به این پرونده، دستور ممنوع الخروجی وی را صادر کردند. این موضوع اسباب دلگرمی مردمی است که بی‌صبرانه در انتظار رسیدگی به این پرونده هستند. منتظریم هرچه سریعتر این پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته و نتایج آن از سوی قوه قضائیه اعلام شود."

این تازه‌ترین نقل قولی است که احمد علیرضابیگی، نماینده مردم تبریز در مجلس عنوان کرده‌ تا این خبر تایید کننده این موضوع باشد که حواشی پیرامون ادامه فعالیت میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی، پرحاشیه‌ترین رئیس تاریخ خصوصی‌سازی کشور یا به قول اهالی رسانه "آقای حاشیه" که دو دوره نیز ریاست ستاد انتخاباتی حسن روحانی در آذربایجان شرقی را نیز بر عهده داشته است، کماکان ادامه داشته باشد.

جالب این که با وجود این همه حواشی، پوری حسینی به تازگی در واکنش به ممنوع‌الخروجی‌اش در صفحه توییتری خود نوشته: ممنوع‌الخروجی برای من مجازات نیست، همه جوانی و عمرم را برای اعتلای نام ایران و آبادانی کشورم صرف کرده‌ام و تا آخرین نفس برای رفاه و آسایش مردم خوب کشورم تلاش خواهم کرد، ممنوع‌الخروج نیستم، خیالتان راحت، مسیر اجرای دقیق و مقتدرانه قانون اصل 44 را همچنان با افتخار انجام می‌دهم.

گفتنی است این مطلب علاوه بر این که در صفحه توییتری پوری حسینی درج شده، از روز گذشته نیز توسط نزدیکان وی در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است.

مرتبط‌ها

بیشترین سقوط ارزش سهام وال استریت در یک روز

دولت آمریکا به کشتن شهروندان ایرانی افتخار می‌کند

مقابله با کرونا از منظر حکمرانی (1)

آمریکا برای آزادی مزدور اسرائیلی، دست به تهدید و ارعاب زد

افشای نام‌های جدید از شاهزادگان بازداشت‌شده

استیصال رسانه‌ای ائتلاف در یمن