دیدبان

مرحوم دولابی:بزرگ خانه، اگر تکان نخورد خانه محفوظ‌تر است!

مرحوم میرزا اسماعیل دولابی می فرمود: بچه‌ها هر چه شلوغ کنند، آخرش ساکت می‌شوند. غصه نخورید، پیش خودتان می‌آیند. هر جا اضطرابی باشد پیش شما می‌آیند. یک روز هم ان شاء الله خبر می‌آید که آنها هم خود را اصلاح کردند.
حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان:

هرکس فکر می‌کند ظلم با گفتگو کنار می‌رود، آدم ساده‌ای است

حجت الاسلام پناهیان گفت: جنگ نهایی در آخرالزمان برای رفع ظلم از عالم خواهد بود. هرکس فکر می‌کند ظلم با منطق و گفتگو کنار می‌رود، آدم ساده‌ای است.

عکس/ مداح جانباز مدافع حرم در دیدار با رهبری

مدافع حریم انقلاب، جانباز سرافراز حبیب عبدالهی که چشم راستش را به انقلاب هدیه کرده است در دیدار مداحان با رهبری حضور داشت و تصویر شهید محمد اینانلو یکی از شهدای مدافع حرم را نیز با خود به این دیدار آورده بود.
در حرم رضوی انجام شد

روایت خواندنی خانواده شهدای فاطمیون از دیدار با رهبر انقلاب

تعدادی از خانواده شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون متشکل از نیروهای افغانستانی، با رهبر معظم انقلاب در حرم رضوی دیدار کردند.
استاد شیخ حسین انصاریان:

چرا به حضرت زهرا(س) «صدیقه» می‌ گویند؟

استاد انصاریان گفت: ظاهر، باطن، گفتار، عمل، فکر، نیت و اندیشه‌ حضرت زهرا(س) همه باهم الهی است و تفاوتی در گفتار و فعل، چه در باطن و ظاهر ایشان دیده نمی‌شود. این است معنای صدیقه!

چرا نواب اربعه امام زمان(عج) شهید نشدند

با وجود فشارهایی که از سوی حاکمان و خلفای آن دوران بر «محمد بن عثمان» وارد می‌شد، همچنین به رغم مخالفت‌هایی که از سوی مدعیان دروغین نیابت با وی صورت می‌گرفت، ایشان توانست جایگاه نیابت ولی‌عصر(عج) را به گونه‌ای شایسته نگه دارد.
وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مهدی ثامنی‌راد:

ابرقدرت‌ های دنیا از لباس سبز و اسم ما می‌ ترسند

اینجا در این ساعت شب غوغایی است. جوانان پاکی اینجا جمع شدند که به اذن و لب تر کردن ولی زمان خود که یک حکم جهاد برای جانِ بیست هزار شیعه در این سرزمین، که چهار سال است در محاصره کفر قرار دارند و ابو الفضل‌وار با غیرتی عظیم از ناموس خدا تا امروز دفاع کرده‌اند. بدانید بعد از این عملیات نصرت و پیروزی قطعاً نصیب اسلام است و حتماً خنده بر لبان حضرت آقا گشوده می‌شود.
خاطراتی از همسنگر دوران غربت رهبر انقلاب

آیت الله واعظ به روایت یار خراسانی‌ اش

به دلیل ارتباط فوق العاده آیت الله خامنه ای با مرحوم آیت الله واعظ در دوران قبل از انقلاب و نقش بی‌بدیل آیت الله واعظ طبسی، بار دیگر به «شرح اسم» مراجعه کردیم و خاطرات جالبی که «آقا» درباره آقای واعظ فرموده‌اند، را برای شما انتخاب کردیم.