دیدبان

ملت ایران مقتدرانه از سپاه در قبال آمریکا حمایت می‌کند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده مشهد گفت: آمریکا ۴۰ سال است که علیه ایران اقداماتی را انجام می‌دهد ولی ملت ما با قدرت ایستاده و مقتدرانه از نیروهای سپاه پاسداران حمایت می‌کند.
واکنش شهریاری به اظهارات روحانی؛

آقای روحانی! معنی و مفهوم صحیح برابری و عدالت را از مشاوران خود بپرسید

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی با انتقاد از اظهارات رئیس‌جمهور در مورد پزشکان، نوشت: آقای رئیس‌جمهور! معنی و مفهوم صحیح برابری و عدالت را از مشاوران دانشمند خود بپرسید و متوجه درک اشتباه خود از این مفاهیم شوید.

اسامی جانباختگان هواپیمای حامل گوشت

دکتر مهرداد علی بخشی، مدیر ستاد مدیریت بحران سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: همه ۱۵ جسد یافته شده از هواپیمایی که صبح امروز در صفادشت کرج سقوط کرد به پزشکی قانونی استان البرز منتقل شدند.

سکته ساختگی در علوم تحقیقات

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: با توجه به گزارش آسیب شناسی در خصوص راننده اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات، مشخص شد این فرد سکته قلبی نکرده است.

جزئیاتی از عمل جراحی مغز آیت‌الله مومن

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم ادامه داد: با توجه به اندک خونریزی که نسبت به صبح وجود داشت، آیت‌الله مؤمن توسط تیم مجربی از پزشکان تحت عمل جراحی مغز قرار گرفتند، که خوشبختانه عمل جراحی با موفقیت همراه بود.

رئیس سازمان غذا و دارو: در زمینه تخصیص ارز داروی موردنیاز مشکلی وجود ندارد.

رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه تاکنون ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار برای تامین دارو و تجهیزات تخصیص‌ یافته است، گفت: خوشبختانه در زمینه تخصیص ارز در حال حاضر مشکلی وجود ندارد.

عزلی که دانشگاه را به خواب زمستانی بُرد/ دانشگاه علوم پزشکی بیرجند این روزها چه می‌کند؟

آنچه در حال حاضر فضای دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تجربه می‌کند، حس ناخوشایند بی توجهی مسئولین دانشگاه و وزارت بهداشت به خواسته به حق دانشجویان است و این دانشگاه گویا در خواب زمستانی فرو رفته است.

پیشنهاد نبش قبر عباس کیارستمی!

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در پرونده پزشکی کیارستمی من سوال مطرح کردم که چه کسی جواز دفن برای ایشان صادر کرده است؟ وقتی شک و ابهام وجود دارد باید کالبد شکافی صورت می گرفت.

تاکید خانواده کیارستمی بر قصور پزشکی

با وجود گذشت حدود ۱۰ روز از درگذشت عباس کیارستمی طرح مباحث درباره احتمال قصور پزشکی در روند درمان این کارگردان مشهور ایرانی ادامه دارد. در دو روز گذشته در حالی که بار دیگر اظهارات پسر کیارستمی و پاسخ‌های مسئولان و یا برعکس اظهارات مسئولان و واکنش‌های خانواده کیارستمی خبرساز شد.

ویزیت پزشکان در سال ۹۵ چند؟

درحالی‌که هیات وزیران برای سال 95 افزایش 10 درصدی تعرفه‌های پزشکی را تصویب کرده است، عضو هیات رئیسه مجلس می‌گوید که این کار تنها بدهی دولت را بیشتر می‌کند و بیمه‌ها توانایی پرداخت این میزان افزایش را ندارند.