دیدبان

باز هم حمله تروریستی در ایران

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جنوب شرق در اطلاعیه ای اعلام کرد: بر اثر حمله مسلحانه تروریست ها به ناحیه مقاومت بسیج در شهرستان نیکشهر یک نفر کشته شد.

درخواست ۵ میلیون‌دلاری برای آزادی شمشیرباز

یک‌ماه بعد از ربوده‌شدن عضو سابق تیم‌‌ملی شمشیربازی ایران و یکی از دوستانش، فیلمی از این دو نفر منتشر شده که در آن، از خانواده‌های خود می‌خواهند شرایط آزادی‌شان را با عمل به خواسته گروگانگیران فراهم کنند.

پیگیری وضعیت "دانایی‌فر"

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که این کمیسیون وضعیت جمشید دانایی فر یکی از پنج مرزبان گروگان گرفته شده توسط جیش العدل را پیگیری خواهد کرد.

جمشید دانایی فر زنده و در پاکستان است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی با اعلام اینکه ظاهرا جمشید دانایی‌فر مرزبان ربوده شده از سوی گروهک تروریستی جیش‌العدل زنده است، تصرح کرد: هم‌اکنون وی در خاک پاکستان است و مسئولان با کمک بزرگان منطقه به‌دنبال مذاکره با این گروهک برای آزادی دانایی‌فر هستند.

تشکیل کارگروه ویژه در کمیسیون امنیت ملی برای آزادسازی مرزبانان ایرانی

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: اسیرکردن مرزبان ایرانی از طرف مجامع جهانی محکوم شده و کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز پس از تعطیلات نوروز بدون درنگ کارگروهی پیرامون این موضوع تشکیل می‌دهد.

راه برای رسیدن هدف گروه جیش العدل نگذاریم!/هدف این گروه چیست؟

پنج سرباز مرزبان ایرانی هنوز در خاک پاکستان، گروگان یک گروه تروریستی هستند که طبق گزارشات دریافتی یک نفر از این سربازان با نام جمشید دایی فرد دیگر زنده نیست و توسط گروهک تروریستی جیش العدل به قتل رسیده است.