دیدبان

رئیس سازمان سراج مرکز استان کرمان:

دهه هفتادی‌ها شگفتی‌ساز شدند /انقلاب اسلامی ایران رویش دارد

رئیس سازمان سراج مرکز استان کرمان گفت:در چهل سالگی انقلاب می‌خواهیم اعلام کنیم که دهه هفتادی‌ها شگفتی‌ساز شدند و انقلاب اسلامی ایران رویش دارد از جمله حججی ها ، اژدری ها و حدادی ها که شهید راه حق شدند.

جلالی: لاریجانی در انتخابات 92 فداکاری کرد

رئیس فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم تعامل جریانات سیاسی در مجلس دهم و پرهیز از تندروی به نقش علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 اشاره کرد و گفت که ریاست مجلس دهم باید بر عهده‌ی کسی باشد که در مقابل جریان غیرعقلانی ایستادگی کرده است.
تاجیک:

برخی افراد لیست امید به بلوغ لازم سیاسی نرسیده‌ اند

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان "ما در حوزه سیاست داخلی به دولت انتقاد داریم و فاصله انتقادی خود را با دولت روحانی حفظ می‌کنیم" گفت: فکر نمی‌کنم افرادی که به ائتلاف اصلا‌ح‌طلبان آمده‌اند در آینده منش اصلاح‌طلبی داشته باشند.

اظهارات عجیب کاظم جلالی درباره اولویت زندگی مردم!

رئیس مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی اظهارات مطرح‌شده در خصوص اولویت اشتغال و مسکن برای کشور را غیرکارشناسانه دانست و گفت: از دولت یازدهم و وزارت راه و شهرسازی به‌خاطر نوسازی ناوگان هوایی تشکر می‌کنم.

جمال اجلالی قادر به تکلم نیست

تهیه کننده سریال «دوردست ها» با اشاره به وضعیت جمال اجلالی بازیگر این مجموعه بیان کرد که وی هنوز قادر به تکلم نیست اما به گفته پزشکان تا چند روز دیگر می تواند به تهران منتقل شود. ​
عملکرد ناصواب یک فراکسیون

بازی لغزنده فراکسیون رهروان در زمین دولت

بعد از تشکیل مجلس نهم، این مجلس به دو فراکسیون اصولگرایان و فراکسیون رهروان ولایت تقسیم شد. ریشه شکل گیری این دو فراکسیون به اختلافات طیف های سیاسی جبهه اصولگرایی باز می گردد. با روی کارآمدن دولت یازدهم، قرابت فکری برخی از اعضای فراکسیون رهروان با دولت اعتدال مشخص شده و در بررسی موضوعات خاص در مجلس، لغزش های این فراکسیون در زمین دولت کاملا نمایان شد.
نه به آن لغو سفر؛ نه به این مسافرت!؟

"روباه پیر" هم جزیی از اروپاست!

تأکید عجولانه برخی نمایندگان مجلس نهم درباره گسترش روابط با پارلمان انگلیس، درحالی روز به روز شدت می گیرد که قبل‌تر همین عده، به دنبال اظهارات مداخله جویانه بریتانیا پیرامون امور داخلی ایران در ماجرای فتنه سال 88، طرح دو فوریتی کاهش روابط با انگلستان را در مجلس هشتم به تصویب رسانده بودند!