دیدبان

باهنر: دولت مخالف شهردار شدن آخوندی ست

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه آخوندی با دولت اختلاف‌نظر جدی دارد، گفت: دولت به صورت مستقیم و غیرمستقیم مخالفت خود را به شورای شهر رسانده که ما با شهردار شدن آخوندی مخالف هستیم.
باهنر

انتخابات به دور دوم برود روحانی می‌بازد/ ماجرای دلخوری هاشمی از رئیس جمهور

در کشورمان هیچ زمانی انتخابات ریاست‌جمهوری به مرحله دوم نمی‌افتاد. ولی دوره آقای هاشمی افتاد. آن موقع هم جالب بود که من‌تردید نداشتم هرکس با آقای هاشمی به دور دوم برود، می‌برد. چون آرای مثبت آقای هاشمی خوب بود ولی آرای منفی خیلی زیادی داشت. آقای روحانی هم اگر به مرحله دوم برود، باخته.

باهنر: سیاسیون مجلس خبرگان را آلوده نکنند

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: ثبات و آرامش امروز ایران اسلامی، از آثار وجود ولایت فقیه و رهبری مقتدر است و مجلس خبرگان پشتوانه یک چنین مسئولیتی در کشور است، بنابراین باید حالت قدسی آن رعایت و آلوده به اختلافات سیاسی نشود.

مدیران باید در اتاق‌های کوچک مستقر شوند!

«رجایی و باهنر» پرورش‌یافته‌ی اسلام بودند و شیفته‌ی روح قدسی و تحت‌تأثیر رفتار و عملکردهای حضرت امام و از این رو بود که هنگام اعلام وزرای کابینه و بعد از آن شهید رجایی بارها اعلام کرد که وزرایش صددرصد مقلد امام خمینی هستند.

قسمی که باهنر خورد تا دوباره رای بیاورد

وی افزود: در این جلسه انتقادات تندی نسبت به عملکرد محمدرضا باهنر درخصوص همراهی با فراکسیون اصولگرایان وبرخی نمایندگان منتسب به جبهه پایداری مجلس مطرح شد که باهنر نیز ضمن پذیرفتن انتقادات قسم خورد که در آینده همراه با فراکسیون رهروان و لاریجانی باشد و زمانی که نمایندگان قسم وی را شنیدند مجاب شدند که دوباره به او رای بدهند.

ناطق نوری باز هم آب پاکی روی دست اصلاح‌طلبان ریخت

حجت‌الاسلام ناطق‌نوری در اظهار نظری جدید تاکید کرد که در انتخابات آتی مجلس به عنوان کاندیدا شرکت نخواهد کرد تا آب پاکی را بر دست اصلاح‌طلبانی که برای حضور وی در انتخابات به عنوان کاندیدای قرضی برنامه‌ریزی کرده بودند، بریزد.