دیدبان

حمله موشکی به تل‌آویو، برنامه نتانیاهو در آمریکا را به‌هم زد

حمله موشکی به تل‌آویو، برنامه نتانیاهو در آمریکا را به‌هم زد

دیدبان؛ منابع رسانه‌ای صهیونستی خبر دادند که حمله موشکی به تل‌آویو برنامه سفر نخست‌وزیر این رژیم به آمریکا و سخنرانی او در لابی «آیپک» را به هم زده و او زودتر از موعد به فلسطین اشغالی برمی‌گردد.

صبح امروز دوشنبه رسانه‌های بین‌المللی در خبری فوری از حمله موشکی به شمال تل‌آویو خبر دادند و ارتش رژیم صهیونیستی هم این خبر را تایید کرد. بنا بر گفته ارتش این رژیم، بر اثر حمله موشکی به تل‌آویو از نوار غزه حداقل هفت نفر از ساکنان رژیم صهیونیستی زخمی شدند.

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که برای دیدار با «دونالدترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا و سخنرانی در نشست سالیانه لابی پر نفوذ «آیپک»، شب گذشته به واشنگتن آمده، در واکنش به این حمله مجبور به تغییر برنامه سفر خود شده است. بنا بر گزارش رسانه‌های صهیونیستی، نتانیاهو برای سخنرانی در نشست آیپک حضور نخواهد یافت و امروز دوشنبه بعد از دیدار با ترامپ، زودتر از موعد واشنگتن را به مقصد فلسطین اشغالی ترک می‌کند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که در آمریکا حضور دارد، به این حمله موشکی واکنش نشان داده است. او اعلام کرده که با رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی و دیگر سران اطلاعاتی و نظامی درباره حمله موشکی به تل‌آویو صحبت کرده است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی افزود: «ما پاسخ قدرتمندی به این حمله خواهیم داد. با توجه به تحولات امنیتی کنونی، من تصمیم گرفتم که سفرم به ایالات متحده را کوتاه کنم. ظرف چند ساعت آینده من با رئیس‌جمهور ترامپ دیدار خواهم کرد و فورا بعد از آن به اسرائیل برمی‌گردم».

مرتبط‌ها

بریز و بپاش خاندان حاکم امارات برای یک شب خوشگذرانی در کرواسی

واکنش قاطع رهبر انقلاب به تهدید‌های آمریکا

تاجیکستان: روابط با «تهران» در چارچوب «سیکا» توسعه می‌یابد

یمن: بُرد موشکهای یمن تا اراضی اشغالی می‌رسد

شورای نگهبان: قانون انتخابات یکی از درد‌های قدیمی ماست

لاریجانی: مکانیزم اینستکس روی کاغذ مانده است