دیدبان

خرید و فروش کارت ‌ملی بیرون ورزشگاه ‌آزادی!

خرید و فروش کارت ‌ملی بیرون ورزشگاه ‌آزادی!
دیدبان؛ در حالی که حدودا 8 ساعت تا آغاز بازی برگشت لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی باقی مانده است خلاقیت برای دلالی بلیت های بازی به اوج خود رسیده است و در حالی که جاسازی گیت های جدید، دلالها را دچار محدودیت کرده است راه جدیدی برای فروش گران قیمت بلیت ها در بازار سیاه به وجود آمده است.
همان طور که در روزهای اخیر و پس از گذاشتن گیت های ورودی به ورزشگاه آزادی، تقریبا اغلب فوتبالدوستان به پروسه بلیت خریدن آگاهی پیدا کردند پس از ورود به سایت خرید بلیت و ثبت کد ملی، در روز مسابقه، باید پشت گیت ورودی حاضر شد و کارت ملی هوشمند را داخل محفظه تعیین شده قرار داد و سپس بلیت کاغذی با تشخیص کد ملی ثبت شده به صوت خودکار صادر خواهد شد. همین اتفاق باعث شده تا دلال های دور ورزشگاه آزادی دستشان از بلیت کاغذی کوتاه بماند و آنها برای رفع این نقصان راه حلی جدید بیندیشند.
بدین ترتیب بلیت فروشان حاضر در بازار سیاه، کارت های ملی ثبت شده برای خرید بلیت را از صاحبان آن به مدت یک روز خریداری می کنند و آن را به قیمت گزافی به خریداران منتقل می کنند. آنها بعد از دیدار فینال، کارت ها را پس گرفته و به صاحبان اصلی آنها تحویل خواهند داد!
نکته جالب در این باره اینکه در حال حاضر حداقل قیمتی که برای بلیت های روز شنبه و البته در طبقه دوم ارائه می شود مبلغ یک میلیون تومان است. مبلغی که شاید در نهایت تعدادی انبوه از نفرات حاضر در دور و بر ورزشگاه آزادی را راضی به خرید کند.

مرتبط‌ها

راه کاهش ظلم در خانواده افزایش حرمت پدر است

خروجی قرمز حمل سلاح آسان در ایران

خادمیاران رضوی: طلیعه‌ای نو از «آفتاب» فرهنگ شیعی

تحلیلهای رنگین برای عمامه خونین

سبکِ زندگی پرونده‌ساز!

تعداد بالای پرونده در قوه؛ آسیب اجتماعی یا اشکلات ساختاری؟