دیدبان

پناهیان در همایش "دلواپسیم" چه گفت؟

پناهیان در همایش "دلواپسیم" چه گفت؟

به گزارش دیدبان به نقل از تسنیم ، حجت‌الاسلام پناهیان در همایش "دلواپسیم" که به  منظور نقد مذاکرات ژنو و با حضور دانشجویان بسیجی دانشگاه های تهران برگزار شد، گفت: چنین جلسه‌ای دو قاعده اصلی و مهم دارد؛قاعده اول این است که از نمایندگان در مذاکره حمایت می‌شودو آنها با پشتیبانی نیروهای انقلاب می‌توانند در مذاکرات موفق شود.

وی افزود: اگر نیروهای ضدانقلاب از مذاکره‌کنندگان حمایت کنند، تیم مذاکره کننده موفقیتی نخواهد داشت.

حجت‌الاسلام پناهیان تاکید کرد: حضور شما و نقد شما فایده‌اش به مذاکره‌کنندگان می‌رسد.
وی ادامه داد:‌وزیر خارجه قطعا از شما متشکر است که محکم آمده‌اید. بنده معتقدم که این نشست‌ها می‌تواند دشمن را به عقب‌نشینی وادار کند.

حجت‌الاسلام پناهیان در ادامه اظهار داشت: فایده دوم چنین نقدهایی به توافق ژنو این است که اگر چنین حرکت‌هایی پشت سر مذاکره‌کنندگان باشد چرخ کارخانه‌ها هم می‌چرخد. این پیگیری موجب چرخیدن چرخ کارخانه‌ها علاوه بر سانتریفیوژ‌ها می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: از همه نیروهای انقلابی تقاضا می‌کنم که محکم پای اعتقادات خودشان و منافع ملی که موجب زندگی و رفاه مردم مربوط است بایستند.

حجت‌الاسلام پناهیان ادامه داد: اگر مذاکره موجب شود که ما رونق اقتصادی پیدا کنیم و عزت و خودمان را در جهان بیش از پیش ببینیم، طوری خواهد بود که مذاکره مانند دوران جبهه و جنگ خواهد بود و اگر مذاکره بخواهد تهاجمات دشمن را علیه ما شدیدتر کند، قضاوت همه از مذاکره این است که مذاکرات بی‌ارزش است و دشمن را وقیح‌تر می‌کند.

وی ادامه داد: خوب است که مسئولان در مذاکرات اعلام کنند که مذاکراتی که به تقویت رفاه و آسایش مردم منجر نشود، این مذاکره قطعا محکوم به شکست است.

مرتبط‌ها

رونق تولید و تعلل یک لایحه

سیاست «حفظ نفت»: شروع یک چالش آشنای ایرانی

پتروشیمی ایران و تحریم‌ احتمالی آمریکا

طبقه متوسط و بحران اقتصادی پس از انقلاب

فاتف و تکرار یک بازی قدیمی

تورم 20 تا 40 درصدی در انتظار سال 98