دیدبان

جمشید دانایی فر زنده و در پاکستان است

جمشید دانایی فر زنده و در پاکستان است

به گزارش دیدبان به نقل از جهان؛ سیدباقر حسینی در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به برخی از شنیده ها در خصوص راه اندازی دفتر گروهک تروریستی منافقین در یمن با حمایت آمریکا، گفت:‌ حضور این گروهک در یمن هیچ‌گونه مبنا و دلیل قانع‌کننده‌ای جز ایجاد ناامنی، شرارت و فعالیت‌های تروریستی ندارد، از طرف دیگر آمریکا همزمان با سردادن ندای حمایت از حقوق بشر، از تروریست‌ها به‌ویژه منافقین بر علیه بشریت استفاده می‌کند.
نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی،‌ با بیان اینکه یکی از اهداف دولت یمن در استقرار گروهک تروریستی منافقین، سرکوب گروه‌های مخالف است، تصریح کرد: دولت یمن باید بداند این سیاست و برنامه به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسد و تنها این اقدام موجب افزایش تنش در این کشور می‌شود.
وی ادامه داد: حضور گروهک تروریستی منافقین در یمن همچون کشور عراق هیچ نتیجه ای جز جنگ، نابودی و کشتار ندارد، از این‌رو دولت یمن باید در قبال رویکردهای خود در این رابطه تجدید نظر کند.
حسینی با اشاره به اقدام آمریکا و اتحادیه اروپا درحذف نام گروهک تروریستی منافقین از فهرست تروریست‌ها، تصریح کرد: این موضوع نشان‌دهنده حمایت کشورهای غربی از تروریسم و گروهک منافقین است و آمریکا با حمایت از منافقین عملا به‌دنبال افزایش نفوذ خود در یمن است و هم‌اکنون گروهک تروریستی منافقین به یکی از ابزارهای کشتار آمریکا تبدیل شده است.
وی بر لزوم تغییر سیاست های دولت یمن نسبت به گروهک تروریستی منافقین تأکید کرد و گفت:‌ به طور حتم کشورهایی که از دشمنان ما حمایت کرده و از آن‌ها حمایت می‌کنند، نمی‌توانند دوست ما باشند.
عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با اعلام اینکه ظاهرا جمشید دانایی‌فر مرزبان ربوده شده از سوی گروهک تروریستی جیش‌العدل زنده است، تصرح کرد: هم‌اکنون وی در خاک پاکستان است و مسئولان با کمک بزرگان منطقه به‌دنبال مذاکره با این گروهک برای آزادی دانایی‌فر هستند.

مرتبط‌ها

بیشترین سقوط ارزش سهام وال استریت در یک روز

دولت آمریکا به کشتن شهروندان ایرانی افتخار می‌کند

مقابله با کرونا از منظر حکمرانی (1)

آمریکا برای آزادی مزدور اسرائیلی، دست به تهدید و ارعاب زد

افشای نام‌های جدید از شاهزادگان بازداشت‌شده

استیصال رسانه‌ای ائتلاف در یمن