دیدبان

هیچکس بهتر از خود ترامپ نمی‌داند که برای ریاست‌جمهوری مناسب نیست

هیچکس بهتر از خود ترامپ نمی‌داند که برای ریاست‌جمهوری مناسب نیست

دیدبان؛ نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه با شبکه «سی بی اس» اعلام کرد که هیچ کس بهتر از شخص دونالد ترامپ نمی‌داند که برای ریاست جمهوری آمریکا مناسب نیست.

وی در این خصوص گفت: من او را چگونه توصیف می‌کنم؟ من فکر می‌کنم که هیچ کس در این کشور بهتر از خود دونالد ترامپ نمی‌داند که نباید رئیس جمهور آمریکا شود و برای این سمت مناسب نیست.

نانسی پلوسی در بخش دیگری از این مصاحبه هم اعلام کرد تا جایی که بتواند با رئیس جمهور آمریکا کار می‌کند. وی گفت: او (ترامپ) ارزش این را ندارد که خودم را به زحمت بیاندازم و بگویم شما خیلی وحشتناک هستید و ما نمی‌توانیم با هم کار کنیم.

این مصاحبه نانسی پلوسی روز گذشته خشم ترامپ را هم برانگیخت و وی در حساب توییتر خود او را هدف حمله قرار داد. ترامپ روز گذشته در توییتر خود نوشته بود: پلوسی کنترل کل کنگره را از دست داده است و هیچ کاری انجام نمی‌دهد.

پلوسی و ترامپ تاکنون بار‌ها یکدیگر را هدف حملات لفظی قرار داده اند. پلوسی چند روز پیش هم در واکنش به انتشار یک ویدئو از سوی ترامپ درباره حملات ۱۱ سپتامبر در حساب توییتر خود نوشت: رئیس جمهور آمریکا نباید از تصاویر دردناک ۱۱ سپتامبر برای حمله سیاسی استفاده کند. اشتباه است که یک رئیس جمهور به عنوان فرمانده کل قوا امنیت یک نفر را از بین ببرد.

دونالد ترامپ روز جمعه یک توییت در انتقاد از ایلهان عمر، نماینده مسلمان کنگره منتشر کرد که در آن بخش‌هایی از حملات ۱۱ سپتامبر را نشان می‌داد. در پی انتشار این ویدئو، نانسی پلوسی از کمیته امنیتی کنگره درخواست کرد که حفاظت از ایلهان عمر و اعضای خانواده و کارکنان دفترش را تقویت کند.

مرتبط‌ها

استقبال اسرائیل از عدم تمدید خرید نفت ایران توسط آمریکا

رهبری: روابط ایران و پاکستان باید برخلاف میل دشمنان تقویت شود

شایعات خروج بنده از کشور موج سواری و شیطنت رسانه‌ای دشمنان بود/هم‌چنان پاسدار نظام و انقلاب هستم

قوه قضائیه: سیل زدگان نگران اسناد مالکیتی خود نباشند

روحانی: به دیگران اجازه دخالت در روابطمان را نمی دهیم

ایران: برای معافیتهای اعطایی بر تحریمها، ایران ارزش و اعتباری قائل نبوده و نیست