دیدبان

وزیر نیرو در خوزستان: وضعیت سد دز رصد می‌شود

وزیر نیرو در خوزستان: وضعیت سد دز رصد می‌شود

دیدبان؛ با حضور وزیر نیرو روند مدیریت آب سد و نیروگاه دز شهرستان اندیمشک بررسی و تمهیدات ویژه‌ای برای مقابله با سیلاب احتمالی خوزستان پیش‌بینی و اجرا شد.

رضا اردکانیان در بازدید از سد و نیروگاه دز شهرستان اندیمشک اظهار داشت: روند مدیریت آب در سد و نیروگاه دز مطلوب بوده و در این زمینه مشکلی نداریم و این مجموعه آماده مقابله با سیلاب احتمالی است. وی با اشاره به نقش مدیران میدانی در کنترل و سیلاب‌های روزهای گذشته گفت: تمهیدات ویژه‌ای بر مقابله با حوادث احتمالی پس از باران‌های روزهای آینده پیش‌بینی و در این زمینه جای نگرانی نیست.

وزیر نیرو با بیان این که وضعیت سد دز رصد می‌شود، عنوان کرد: شهروندان و کشاورزان در کنار مسئولان باشند تا بتوانیم از این شرایط حساس با موفقیت عبور و از گسترش حوادث و خسارت‌های احتمالی جلوگیری کنیم.

اردکانیان وحدت و همدلی مسئولان را برای پیشگیری از حوادث احتمالی پس ازسیلاب‌های اخیر را ضروری دانست و بیان کرد: آمادگی و در مدار بودن نیروگاه‌های برق‌آبی در تابستان پیش‌رو بسیار حیاتی و حائز اهمیت بوده و باید به نیازهای کشور در این حوزه توجه کنیم. با توجه به کاهش بارندگی و نیازهای شهروندان و کشور باید در این زمینه پیش‌بینی‌ها و اقدامات لازم انجام شود تا در فصل تابستان با مشکل روبه‌رو نشویم.

مرتبط‌ها

بریز و بپاش خاندان حاکم امارات برای یک شب خوشگذرانی در کرواسی

واکنش قاطع رهبر انقلاب به تهدید‌های آمریکا

تاجیکستان: روابط با «تهران» در چارچوب «سیکا» توسعه می‌یابد

یمن: بُرد موشکهای یمن تا اراضی اشغالی می‌رسد

شورای نگهبان: قانون انتخابات یکی از درد‌های قدیمی ماست

لاریجانی: مکانیزم اینستکس روی کاغذ مانده است