دیدبان

توضیحات حناچی در خصوص صدور مجوز 62 برج باغ در تهران

توضیحات حناچی در خصوص صدور مجوز 62 برج باغ در تهران

دیدبان؛ پیروز حناچی در حاشیه افتتاح ایستگاه مترو هلال‌احمر از بخش شمالی خط 7 مترو در خصوص ایمنی خطوط مترو از جمله خط 7 گفت: ایمنی مهمترین موضوع ما است و قطعاً بحث ایمنی در خط 7 مترو رعایت شده است.

شهردار تهران به موضوع تجهیزات و امکانات مترو اشاره کرد و گفت: بخشی از ایستگاه‌های میانی این خط با تغییرات صورت گرفته در خرداد 98 آماده بهره‌برداری می‌شود.

حناچی در خصوص افتتاح سه ایستگاه از خط 6 مترو گفت: این پروژه تکمیل شده است و به زودی آماده بهره‌برداری می‌شود.

وی با بیان اینکه سرفاصله خطوط را کاهش می‌دهیم، گفت: تعداد زیادی از ایستگاه‌های خط 7 تا پایان سال 98 آماده بهره‌برداری می‌شود.

شهردار تهران همچنین در خصوص صدور احداث مجوز برای ساخت 62 برج باغ، گفت: صد هکتار از باغات را از دست داده‌ایم. قطاری را که می‌خواهیم متوقف کنیم حتماً خط ترمز دارد.

وی ادامه داد: ضابطه شورای شهر در این خصوص قابل دفاع است و وظیفه شورا و شهرداری حفظ باغات است.

شهردار تهران اضافه کرد: این 62 برج باغ مانند پروژه‌های لای درمانده است و باید تعیین تکلیف می‌شد، شهرداری یا باید پول آنها را پرداخت می‌کرد و یا موضوع را حقوقی بررسی می‌کرد که البته به لحاظ حقوقی به نتیجه نمی‌رسیدیم.

حناچی همچنین در خصوص انتخاب مدیرعامل بانک شهر، گفت: بعد از مشخص شدن اعضای هیأت مدیره مدیرعامل انتخاب می‌شود و در حال حاضر مدیرعامل فعلی با قوت به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

مرتبط‌ها

عظمت ملّت ایران را برای دنیا تبیین کنید

مهم‌ترین جمله‌ رهبر انقلاب در سال ۹۷ چیست؟

شناسایی هویت ضارب مسلح «اوترخت» هلند/ حادثه تروریستی‌ است

دعوت رئیس قوه قضاییه از قضات و حقوقدانان بین‌المللی

داعش به پایان خلافت خود اعتراف کرد

عجیب‌ترین جمله‌سازی در پارتی لواسان