دیدبان

اظهارات توهین‌آمیز مجری فاکس‌نیوز در مورد ایلهان عمر

اظهارات توهین‌آمیز مجری فاکس‌نیوز در مورد ایلهان عمر

دیدبان؛ زلزله‌ای که «ایلهان عمر»، نماینده مسلمان کنگره آمریکا با مطرح کردن نظرش درباره نقش لابی‌های صهیونیستی در سیاست آمریکا به‌پا کرده کماکان ادامه دارد و در تازه‌ترین تحول یک مجری فاکس‌نیوز  سخنانی درباره حجاب عمر بر سر زبان آورده که جنجالی شده است.

«جینین پیرو»، مجری فاکس‌نیوز روز شنبه در سخنانی نژادپرستانه گفته بود که حجاب «ایلهان عمر» ناقض قانون اساسی آمریکا است. فاکس‌نیوز از سخنان این مجری عقب‌نشینی و آن را محکوم کرده است.

فاکس‌نیوز در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما به‌شدت سخنان جینین پیرو» را درباره ایلهان عمر محکوم می‌کنیم. این سخنان، نظرات این شبکه را منعکس نمی‌کند و ما مستقیماً با ایشان درباره این موضوع صحبت کرده‌ایم».

ایلهان عمر در واکنش به سخنان مجری فاکس‌نیوز گفته تعهد هیچ فردی به قانون اساسی را نباید به‌خاطر ایمانش به یک دین یا زاده شدن در کشوری خاص زیر سؤال برد.

نماینده مسلمان کنگره آمریکا در هفته‌های گذشته به‌دلیل اشاره به اینکه لابی‌های صهیونیستی مسیر سیاست‌گذاری در آمریکا را تعیین می‌کنند آماج تند حملات مقام‌های دولت، نماینده‌های کنگره، روزنامه‌نگاران، مجری‌ها، لابی‌های صهیونیستی و غیره قرار گرفته است. دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا گفته او باید استعفا کند.

مرتبط‌ها

کاری که جناب خان با روحانی کرد، سیل با گلستان و مازندران نکرد!

۳۵۰۰ نفر از آسیب‌دیدگان سیل در سالن‌های سپاه فارس اسکان یافتند

رئیس‌جمهور قشم را به مقصد تهران ترک کرد

استاندار فارس: از دو هفته قبل هشدار داده بودیم

کشتار کودکان توسط آمریکا در جنوب شرق افغانستان

17 کشته و 74 مصدوم در سیل شیراز