نتانیاهو خواهان روبرو شدن با شاهدان پرونده‌های فساد شد

نتانیاهو خواهان روبرو شدن با شاهدان پرونده‌های فساد شد

دیدبان؛بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل درباره تحقیقات پلیس درخصوص پرونده‌های فساد علیه خودش گفت: من می‌خواهم با تمامی شاهدانی که در این پرونده‌ها علیه من شهادت داده‌اند روبرو شوم. نخست‌وزیر مستحق محاکمه عادلانه است. من می‌توانم تمامی شهادت‌هایی را که شاهدان علیه من داده‌اند نقض کنم.

وی گفت: من کسی هستم که رسانه‌های اسرائیلی به شکل بدی بیشترین تعرض را به او داشته‌اند. می‌توانستم نگاه‌ها را از این پرونده منحرف کنم و عقب‌نشینی به مرزهای ۱۹۶۷ را اعلام کنم اما من هیچ‌گاه امنیت اسرائیل را کنار نمی‌گذارم و می‌خواهم با شاهدان روبرو شوم.
براساس گزارش اسکای نیوز ، نتانیاهو گفت: چپ‌گرایان اسرائیلی می‌دانند که در انتخابات پیروز نمی‌شوند برای همین دنبال راهی برای سرنگونی راست‌ها هستند. آن‌ها برای همین بر آویخای مندلبلیت، دادستان کل فشار می‌آورند تا قبل از انتخابات درباره سرنوشت پرونده‌ها تصمیمی بگیرد. این ظلم بزرگی است که قبل از انتخابات مرا متهم می‌کنند. من از فرصت روبرو شدن با شاهدان محروم شدم. از چه می‌ترسند؟ چه چیزی را پنهان می‌کنند؟
روزنامه هاآرتص یکشنبه اعلام کرد که قرار است دادستانی کل اعلام کند که تصمیمی برای تفهیم اتهامات علیه نتانیاهو (شروع محاکمه‌اش) در ماه ژانویه تا فوریه خواهد گرفت یا خیر.
نتانیاهو اخیرا بارها از دادستان خواسته بود قبل از انتخابات این کار را نکند.

مرتبط‌ها

موگرینی در نشست ضدایرانی «ورشو» شرکت نمی‌کند

ایران، حزب‌الله و غزه در ارزیابی امنیتی سال 2019 رژیم صهیونیستی

نظر لاوروف در خصوص نشست ضد ایرانی در لهستان

لاوروف در خصوص ایجاد کانال مالی میان ایران و اروپا اظهار نظر کرد

قیمت هر بشکه نفت از مرز 61 دلار عبور کرد

همکاری نظامی-دفاعی با آذربایجان