دیدبان

جزئیاتی از عمل جراحی مغز آیت‌الله مومن

جزئیاتی از عمل جراحی مغز آیت‌الله مومن
دیدبان؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به آخرین وضعیت آیت‌الله مؤمن گفت: وضعیت عمومی ایشان پس از عمل جراحی پایدار بوده و سطح هوشیاری ایشان تا حدی بهتر شده است.
ابوالفضل ایرانی خواه با اشاره به آخرین روند درمانی آیت‌الله مؤمن اظهار داشت: ایشان به دلیل کاهش سطح هوشیاری، به یکی از بیمارستان‌های قم منتقل شدند و از همان دقایق اولیه روند درمانی توسط تیمی از پزشکان مجرب آغاز و تمام مراقبت‌های پزشکی و اقدامات لازم صورت گرفت.
وی با اشاره به سفر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به شهر قم گفت: وی ضمن ابلاغ سلام وزیر بهداشت به خانواده آیت‌الله مؤمن، از نزدیک در جریان روند درمانی آیت‌الله مؤمن قرار گرفتند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم ادامه داد: با توجه به اندک خونریزی که نسبت به صبح وجود داشت، آیت‌الله مؤمن توسط تیم مجربی از پزشکان تحت عمل جراحی مغز قرار گرفتند، که خوشبختانه عمل جراحی با موفقیت همراه بود.
وی با بیان اینکه وضعیت عمومی ایشان پس از عمل جراحی پایدار بوده و سطح هوشیاری ایشان تا حدی بهتر شده است، خاطرنشان کرد: آیت‌الله مؤمن در حال حاضر در بخش آی سی یو بیمارستان بستری هستند.
آیت‌الله مؤمن نایب‌رئیس مجلس خبرگان رهبری و نماینده مردم قم در مجلس خبرگان به دلیل مشکلات مغزی و تنفسی از شب شنبه در بخش آی سی یو یکی از بیمارستان‌های قم بستری است.

مرتبط‌ها

رونق تولید و تعلل یک لایحه

سیاست «حفظ نفت»: شروع یک چالش آشنای ایرانی

پتروشیمی ایران و تحریم‌ احتمالی آمریکا

طبقه متوسط و بحران اقتصادی پس از انقلاب

فاتف و تکرار یک بازی قدیمی

تورم 20 تا 40 درصدی در انتظار سال 98