دیدبان

نظر تاج درباره خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس

نظر تاج درباره خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس
دیدبان؛ مهدی تاج با اشاره به روند خصوصی سازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال تهران اظهار داشت: این موضوع به صورت جدی توسط فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان دنبال می‌شود و گام‌های خوبی در همین راستا برداشته شده که امید می‌رود هر چه زودتر به نتیجه برسد.
وی ضمن قدردانی از وزیر ورزش و جوانان در راستای خصوصی‌سازی این دو تیم خاطر نشان کرد: اطلاعات هر دو تیم به ویژه اطلاعات مالی توسط سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال استخراج شده و شرایط بهتر از سال‌های قبل است و  فرآیند خصوصی‌سازی در مراحل پایانی خود به سر می‌برد که تنها موضوع تفکیک مجامع دو تیم باقی مانده است.
رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه خصوصی‌سازی این دو تیم موضوعی جامع است بیان کرد: سازمان خصوصی‌سازی پس از مثبت اعلام شدن تراز مالی هر دو تیم اقدامات خصوصی سازی دو تیم را تکمیل می‌کند در غیر این صورت سازمان نمی‌تواند اقدامی انجام دهد.
وی تصریح کرد: صاحبان سهام هر دو باشگاه باید سود و زیان باشگاه را بپذیرند و ارزیابی ما از این خصوصی‌سازی مثبت است چرا که هر دو باشگاه ظرفیت بالایی دارند که می‌توان به درآمدزایی هر دو تیم اشاره کرد که به خوبی می‌توانند خود را به خوبی مدیریت کنند.
تاج با اشاره به مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ افزود: تیم ملی بزرگ‌سالان ما در حال پشت سر گذاشتن مسیر تدارکاتی خود در قطر است و بازدید از مجموعه تدارکاتی توسط سرمربی انجام و تائید شد و شرایط‌ امروز حاکم بر تیم ملی کشورمان ‌بسیار مناسب است.
وی در پاسخ به سؤالی در مورد آینده قرارداد کی‌روش با تیم ملی بیان کرد: این موضوع باید بین طرفین صحبت شود و این روزها تمام حواس خود را متوجه جام ملت‌های آسیا کرده‌ایم که بتوانیم پس از چند سال موفقیت خوبی را برای کشورمان کسب کنیم.

مرتبط‌ها

راه کاهش ظلم در خانواده افزایش حرمت پدر است

خروجی قرمز حمل سلاح آسان در ایران

خادمیاران رضوی: طلیعه‌ای نو از «آفتاب» فرهنگ شیعی

تحلیلهای رنگین برای عمامه خونین

سبکِ زندگی پرونده‌ساز!

تعداد بالای پرونده در قوه؛ آسیب اجتماعی یا اشکلات ساختاری؟