دیدبان

قیمت میوه در آستانه شب یلدا

قیمت میوه در آستانه شب یلدا
دیدبان؛ اسدالله کارگر با اشاره به آخرین وضعیت بازار میوه در آستانه شب یلدا اظهار داشت: عرضه انار در بازار به اندازه کافی است و هیچگونه کمبودی نداریم.
وی قیمت این میوه را در میدان مرکزی میوه و تره بار کیلویی بین ٤ هزارتومان تا ١٠ هزارتومان و در مغازه‌های سطح شهر با حداکثر ٣٥ درصد سود کیلویی بین ٥ هزارتومان تا ١٣ هزارتومان اعلام کرد.
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: قیمت این میوه بر اساس کیفیت کالا و فاکتور خرید آن تعیین می‌شود.
وی، عرضه مرکبات را نیز مطلوب توصیف کرد و افزود: قیمت موز نیز در میدان مرکزی کیلویی ٨ هزار و ٥٠٠ تومان، ٩ هزار و ٥٠٠ تومان تا ١١ هزار تومان است؛ ضمن اینکه اعضای اتحادیه هنگام عرضه موز در سطح شهر سعی می کنند، سودی روی آن دریافت نکنند.
کارگر با اشاره به اینکه در زمینه تولید و عرضه هندوانه نیز هیچ کمبودی وجود ندارد، ادامه داد: قیمت هندوانه انباری در میدان مرکزی کیلویی بین ٦٠٠ تا ٨٠٠ تومان، دزفولی بین ٨٠٠ تا ١٠٠٠ تومان و مینابی بین ١٨٠٠ تا ٢٢٠٠ تومان است.
وی قیمت سیب قرمز را نیز در میدان مرکزی کیلویی بین ٣ تا ٩ هزارتومان و در سطح شهر کیلویی بین ٤ تا ١٢ هزارتومان اعلام و اضافه کرد: همچنین قیمت سیب زرد در میدان مرکزی ٤ تا ٩ هزار تومان و در سطح شهر بین ٥ تا ١٢ هزار تومان است.
کارگر تصریح کرد: قیمت های اعلام شده تا تاریخ دوم دی است، مغازه داران حق عرضه میوه با قیمت هایی بیش از این را ندارند و در صورت تخلف برخورد جدی با آنان می شود.

مرتبط‌ها

بیشترین سقوط ارزش سهام وال استریت در یک روز

دولت آمریکا به کشتن شهروندان ایرانی افتخار می‌کند

مقابله با کرونا از منظر حکمرانی (1)

آمریکا برای آزادی مزدور اسرائیلی، دست به تهدید و ارعاب زد

افشای نام‌های جدید از شاهزادگان بازداشت‌شده

استیصال رسانه‌ای ائتلاف در یمن