دیدبان

پرسپولیس در انتظار یک خبر خوش و یک خبر بد!

پرسپولیس در انتظار یک خبر خوش و یک خبر بد!
دیدبان؛ پس از پایان لیگ قهرمانان آسیا که با نایب قهرمانی پرسپولیس در این رقابت ها همراه شد، حالا پرسپولیسی‌ها انتظار دو اتفاق مهم را می‌کشند که یکی جنبه مثبت دارد و دیگری منفی.
پیش از آغاز ایام محرم و صفر حکم کمیته استیناف مبنی بر قهرمانی پرسپولیس در مسابقه سوپرجام صادر شد که با اعلام سعید فتاحی مسوول برگزاری مسابقات سازمان لیگ، به دلیل تقارن با ایام عزاداری، اهدای جام به بعد از محرم و صفر موکول شد. حالا که روزهای عزاداری را پشت سر گذاشته ایم باید دید این وعده مسوولان عملی خواهد شد یا نه. منطقا باید در اولین دیدار خانگی پرسپولیس بعد از تعطیلی بازی های ملی و در مقابل هواداران این جام اهدا شود. مگر اینکه به دلیل انتظار استقلالی ها برای صدور رای در CAS اتفاق دیگری رخ دهد.
همچنین به گفته سعید فتاحی، آرای کمیته انضباطی در مورد بازی جنجالی پرسپولیس و سایپا نیز صادر شده است ولی هنوز رسما در سایت کمیته انضباطی قرار نگرفته است. علت این امر عدم بوجود آمدن حاشیه برای پرسپولیس در آستانه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا عنوان شد. حالا که پرسپولیس کارش را در این رقابت ها به پایان رسانده باید دید آرای کمیته انضباطی به صورت رسمی و عمومی چه زمانی منتشر خواهد شد.

مرتبط‌ها

خادمیاران رضوی: طلیعه‌ای نو از «آفتاب» فرهنگ شیعی

تحلیلهای رنگین برای عمامه خونین

سبکِ زندگی پرونده‌ساز!

تعداد بالای پرونده در قوه؛ آسیب اجتماعی یا اشکلات ساختاری؟

سیل هجمه‌های دشمن علیه اتحاد مردم و انقلاب

طرد اجتماعی و سیاسی: انتهای رادیکالیسم