دیدبان

سرمربی کاشیما آنتلرز: قاطعانه مهیای بازی با پرسپولیس می‌شویم

سرمربی کاشیما آنتلرز: قاطعانه مهیای بازی با پرسپولیس می‌شویم
دیدبان؛ سرمربی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن مدعی شد تیمش قاطعانه مهیای بازی مقابل پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان خواهد شد.
تیم کاشیما آنتلرز امروز (چهارشنبه) در بازی هفته سی‌ویکم جی لیگ ژاپن با ترکیبی از بازیکنان جوان و ذخیره به مصاف اوزاکا رفت و با نتیجه یک بر صفر پیروز شد.
ایوا، سرمربی ۴۶ ساله تیم کاشیما آنتلرز به دنبال این پیروزی و صعود به رده سوم جدول رده‌بندی جی‌لیگ ژاپن گفت: فکر می‌کنم با میدان دادن و اعتماد به بازیکنان جوان کار خوبی کردم. قدردان آنها به خاطر این پیروزی در بازی رسمی هستم.
او سپس با اشاره به مهیا شدن تیمش برای رویارویی روز شنبه آینده برابر پرسپولیس در بازی رفت فینال فصل ۲۰۱۹ - ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: می‌خواهیم قاطعانه مهیای نبرد با پرسپولیس و فتح اولین جام قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا شویم. ما نخستین پیروزی خود را پس از پنج بازی در جی‌لیگ به دست آوردیم و فکر می‌کنم می‌تواند احساس ما را برای بازی با پرسپولیس تغییر دهد.
بازی رفت تیم‌های کاشیما آنتلرز و پرسپولیس از ساعت ۱۵ روز سوم ماه نوامبر (۹:۳۰ صبح ۱۲ آبان) در ورزشگاه کاشیما آغاز می‌شود. بازی برگشت نیز ساعت ۱۸:۳۰ به‌وقت ایران (۲۴ شب به وقت ژاپن) ۱۱ ماه نوامبر (۱۹ آبان) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

مرتبط‌ها

درمانی برای «سرطان سلبریتی»

پایتخت اسید، تنهایی و خودکشی

بر دامان جهنم

طرح تکریم حجاب؛ آغازی از نو

تأملی پیرامون ایده جوان‌گرایی

اشاعه فحشا در آپارات؟