دیدبان

دعوای دایی با رادوشوویچ/ سیلی سرمربی سایپا به گزارشگر تلویزیون

دعوای دایی با رادوشوویچ/ سیلی سرمربی سایپا به گزارشگر تلویزیون
دیدبان؛ پس از پایان دیدار سایپا و پرسپولیس بازیکنان و مربیان دو تیم با هم درگیر شدند.
پس از پایان بازی پرسپولیس و سایپا در چارچوب هفته دهم لیگ برتر که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان ذخیره پرسپولیس با محمدرضا سلیمانی، گلزن تیم سایپا به خاطر خوشحالی پس از گل این بازیکن درگیری فیزیکی پیدا کرد که این درگیری به راهروی منتهی به رختکن دو تیم کشیده شد. در جریان این درگیری علی دایی، سرمربی سایپا هم وارد ماجرا شد و در دفاع از بازیکنش با دروازه‌بان ذخیره پرسپولیس وارد درگیری فیزیکی شد.
این درگیری در نهایت با دخالت نیروی انتظامی ختم به خیر شد اما دقایقی مقابل رختکن پرسپولیس صدای فریاد شنیده می‌شد.
همچنین به گزارش فارس علی دایی زمانی که با درخواست یکی از گزارشگران صداوسیما برای مصاحبه مواجه شد سیلی محکمی به صورت او نواخت.
درگیری های این بازی از زمانی آغاز شد که سلیمانی بازیکن سایپا بعد از گلزنی به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و به شادی پس از گل پرداخت.
سلیمانی در یک صحنه دیگر کنار زمین با نیمکت پرسپولیس و طاهرخانی درگیری پیدا کرد که با دخالت رادوشوویچ این درگیری ادامه یافت.
در نهایت پس از اتمام بازی رادوشوویچ به سمت بازیکنان سایپا رفت و یک حرکت زشت انجام داد. درگیری در تونل ادامه پیدا کرد و بازیکنان دو تیم دست به یقه شدند.
رادوشوویچ با یکی از بازیکنان سایپا درگیر شد و این درگیری باعث شد همه بازیکنان دو تیم با هم درگیر شوند که صادق بارانی از سایپا از جمله بازیکنان در متن درگیری بود.
علی دایی هم به سمت رادوشوویچ رفته و با او درگیری لفظی پیدا کرد.
در نهایت بیرانوند به رختکن سایپا و غلامپور به رختکن سایپا رفتند تا غائله ختم شود.

مرتبط‌ها

درمانی برای «سرطان سلبریتی»

پایتخت اسید، تنهایی و خودکشی

بر دامان جهنم

طرح تکریم حجاب؛ آغازی از نو

تأملی پیرامون ایده جوان‌گرایی

اشاعه فحشا در آپارات؟