دیدبان

برانکو در جایگاهی که انتظارش را داشت

برانکو در جایگاهی که انتظارش را داشت
دیدبان؛ برانکو هیچگاه قول قهرمانی نداد اما گفت پرسپولیس باید تمام جام های ممکن را هر سال کسب کند، سرخپوشان پایتخت نیز موفق شدند با هدایت او در ۳ سال چهار جام قهرمانی کسب کنند و حالا به دنبال مهم ترین جام قهرمانی هستند.
آن زمان ها که برانکو و پرسپولیس در قعر جدول بودند، سرمربی کروات سرخ ها برنامه برای حضور در فینال آسیا نوشت و از آن صحبت کرد اما در اولین دوره حضور در لیگ قهرمانان آسیا از رسیدن به فینال آسیا بازماند. سال پیش قرمزهای تهران تا فینال لخویا، الاهلی، الوحده و الریان را حذف کردند اما در نیمه نهایی اسیر الهلال و محرومیت سنگین شده و از آسیا کنار رفتند.
اما برانکو همانطور که اجازه نداد پرسپولیس در پایان لیگ پانزدهم ناامید و سرخورده شود، پس از حذف در نیمه نهایی هم چنین اجازه ای را نداد و علی رغم تمام مشکلات، پرسپولیس را بار دیگر قهرمان لیگ کرد و بازهم به جمع ۴ تیم برتر آسیا رساند تا تنها تیم ایرانی باشد که دو سال پیاپی به نیمه نهایی صعود می‌کند.
برانکو انتظار چنین جایگاهی را داشت و حالا بدون غرور کارش را به پیش می‌برد. هواداران پرسپولیس امیدوارند بازیکنان تیمشان هم با الگو قراردادن پروفسور در مقابل السد ظاهر شوند و بتوانند سرانجام طلسم عبور از نیمه نهایی را بشکنند.
برانکو همان زمان ها که با پرسپولیس قعرنشین لیگ ایران بود گفت که می‌خواهد ۶ سال در ایران بماند و حالا پرسپولیسی ها امیدوارند برانکو به این قولش عمل کند و همچنین انتظار دارند باشگاه بیش از این هوای پرافتخارترین مربی خارجی تاریخ باشگاه را داشته باشند.

مرتبط‌ها

پایتخت اسید، تنهایی و خودکشی

بر دامان جهنم

طرح تکریم حجاب؛ آغازی از نو

تأملی پیرامون ایده جوان‌گرایی

اشاعه فحشا در آپارات؟

علّت عُمر کوتاه وُزرای ارشاد چیست؟