صفحه اصلی > کد خبر: 3934
ف
آنچه درباره سید مجتبی خامنه ای فرزند دوم رهبر انقلاب باید بدانیم

چرا از سید مجتبی خامنه ای می ترسند؟

رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای هم اکنون دارای۶فرزند هستند. نام دخترانشان بشری و هدی، و نام فرزندان پسرشان سید مصطفی، سید مجتبی، سید مسعود و سید میثم است. دو تن از فرزندان پسر ایشان۸سال در جبهه های جنگ ایران و عراق حضور داشتند. یکی از دختران ایشان همسر فرزند آیت الله محمدی گلپایگانی است که ضمن آراستگی به لباس شریف روحانیت و علم دین در دانشگاه های کشور نیز به تدریس متون حقوقی به زبان فرانسه اشتغال دارند و دختر دیگر ایشان همسر فرزند آیت الله باقری کنی از اساتید دانشگاه امام صادق (ع) است.سید مصطفی فرزند بزرگ ایشان با دختر آیت الله خوشوقت ازدواج کرده است. سید مجتبی داماد دکتر غلامعلی حداد عادل است. سید مسعود نیز با فرزند آیت الله خرازی و خواهر صادق خرازی ازدواج کرده است. سید میثم کوچک ترین فرزند ایشان نیز به ازدواج دختر آقای لولاچیان از بازاریان متدین در آمده است.

دیدبان: در این مقال با توجه به هجمه گسترده ضد انقلاب علیه فرزند دوم رهبر انقلاب به واکاوی شخصیت سید مجتبی خامنه‌ای و سناریوهای ساختگی برای ایشان می‌پردازیم.
 
وقت ایشان یا به مطالعه فقه و فقاهت می‌گذرد یا به عبادت

غلامعلی حدادعادل، رئیس سابق و نماینده فعلی مجلس – پدرزن مجتبی خامنه‌ای – در سال۱۳۹۱در مصاحبه با نشریه پاسدار اسلام درباره شخصیت سید مجتبی چنین می‌گوید: «می‌دانم که آقا مجتبی هرگز راضی نیست من درباره او صحبتی بکنم و سخنی بگویم و خودش هم هرگز درباره خودش کمترین سخنی به زبان نمی‌آورد و از خود در برابر تهمت‌ها و اهانت‌ها، دفاعی نمی‌کند. اما می‌دانم که سالهاست در قم درس خارج تدریس می‌کند و اوقات خود را در منزل یا به مطالعه فقه و فقاهت می‌گذارند یا به عبادت. پس از شلوغی‌های بعد از انتخابات سال۸۸، جوانی بود که من او را می‌شناختم و شنیدم که او هم در این قضایا و در تظاهرات و اعتراضات و کارهای پشت صحنه بسیار فعال است. یک روز با او قرار گذاشتم و به دفتر من آمد و با او صحبت کردم و گفتم: این حرف‌هایی که زده می‌شود و این ادعای تقلب در انتخابات، کلاً دروغ است و من اگر مطمئن نبودم، وارد میدان نمی‌شدم. از میان این حرف‌هایی که در سایت‌ها و خیابان‌ها و تلویزیون‌های خارجی می‌زنند، دروغ بودن یکی را خیلی راحت‌تر می‌توانم به تو اثبات کنم و آن حرف‌هایی است که راجع به آقا مجتبی می‌زنند. می‌خواهی همین الآن و بدون قرار قبلی، دست تو را بگیرم و به منزل دخترم ببرم و بگویم مه‌مان دارم و تو ببینی که آقا مجتبی با۴۰سال سن چه طوری زندگی می‌کند؟ بیا برویم تا ببینی که زندگی ایشان به مراتب از زندگی یک کارمند متوسط شهرستانی ساده‌تر است و آپارتمانی که ایشان دارد با هیچ یک از خانه‌های این آقایانی که خودشان را وسط انداخته‌ و ادعای تقلب را ساخته‌اند قابل مقایسه نیست. شما حتماً این شایعه را شنیده‌ای که۵. ۱میلیون پوندی که بانک‌های انگلیس مسدود کرده‌اند، متعلق به آقا مجتبی است! ‌ یا داستان کامیون پر از شمش طلا را که به ترکیه رفته و گفتند متعلق به ایشان بوده است، حتماً شنیده‌ای. اثباتش کاری ندارد. سرزده و همراه هم می‌رویم و زندگی آقا مجتبی را ببینی. البته آن جوان حرفم را قبول کرد، چون مرا می‌شناخت و گفت: می‌دانم این حرف‌ها دروغ است.»

نگاه و بینش ایشان کاملا با رهبری همگون و همسوست

فرید حداد عادل نیز درباره تفکر و دید سیاسی آقا مجتبی در سالنامه مثلث می‌گوید: «ایشان نگاه و بینشش کاملا با رهبری همگون و همسو است. هر جا تکلیف باشد و دستور رهبری، ایشان به وظیفه خود عمل می‌کنند. ایشان به این شکل فعالیت سیاسی ندارند. ایشان خیلی درس می‌خوانند و خارج فقه تدریس می‌کنند و در کار خود نیز موفق هستند و خیلی پیچیده‌تر از دروس متداول درس خارج طرح مطلب می‌کنند.»

نباید از خاطر برد که بسیاری از طلاب حوزه علمیه قم بار‌ها فرزندان مقام معظم رهبری را دیده‌اند که بر خلاف نوه و فرزندان دیگر مسئولین نظام بدون هیچ تشریفاتی، البته‌گاه با یک محافظ در سطح فیضیه یا دیگر مدارس علمیه شهر مقدس قم به درس و بحث و تدریس مشغول هستند و به سادگی و با فروتنی در بین مردم به رفت و آمد می‌پردازند. طلاب گرانقدر که هر یک متعلق به یکی از مناطق دور و نزدیک این کشور هستند همچون رسانه‌ای فراگیر، مشاهدات خدشه ناپذیر خود را به گوش اقوام و دوستان و مریدان خویش در همه نقاط ایران رسانده‌اند.

من نه انگشتر می‌خوام و نه ساعت و نه چیز دیگری!

دکتر غلامعلی حداد عادل پدر همسر سید مجتبی، درباره عروسی آقا مجتبی خامنه‌ای نکات مختلفی را در اشراق اندیشه گفته است ولی آن بخشی از عروسی ایشان که نشان از حساسیت این بزرگوار نسبت به داشتن زندگی ساده همانند پدر دارد این بخش از ماجراست: «قبل از خرید بازار پسر آقا گفت: «من نه انگش‌تر می‌خوام و نه ساعت و نه چیز دیگری.» آقا گفتند: خوب نیست. من هم گفتم: «حداقل یک حلقه بگیرند.» اما آقا فرمودند: «من یک انگش‌تر عقیق دارم که یکی برای من هدیه آورده، اگر دخترتان قبول می‌کند، من آن را به ایشان هدیه می‌دهم و ایشان هم به عنوان حلقه، به مجتبی هدیه دهد.»

قبول کردیم و انگش‌تر را گرفتیم و بعد به آقا مجتبی دادیم. کمی بزرگ بود. به یک انگشترسازی بردیم تا کوچکش کند و خرجش۶۰۰تومان شد. خلاصه خرج حلقه­یداماد۶۰۰تومان شد! »

توقعاتشان از یک رزمنده عادی هم کمتر بود

علی فضلی، از فرماندهان ارشد سپاه – فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور ـ اما روایتش از مجتبی خامنه‌ای درکتاب خورشید در جبهه این است: «توفیقی بود که مدتی را در لشگر سیدالشهدا محضر برادر بسیار بزرگوارم آقا «سید مجتبی» بودیم. ایشان مقطعی را که در لشگر سیدالشهدا بودند به من توصیه کردند که من را به عنوان آقای حسینی خطاب کنید، چون ما برای ادای تکلیف و برای انجام وظیفه به اینجا آمده‌ایم نه برای نام و عنوان و فخر فروشی. ویژگی‌های زیادی ما از ایشان در آن مدت دیدیم، توقعشان همانند یا کمتر از توقعاتی بود که سایر رزمندگان داشتند، هیچ‌گاه ندیدم چیزی بیشتر از دیگر رزمندگان بخواهد و یا حتی اشاره‌ای بکند، بلکه کمتر از آن را قانع بودند. سعی بر این داشتند که در جاهایی که امکان خطر بیشتری هست حضور داشته باشند و در مکان‌های امن تعیین شده نباشند. رفت و آمد و سرکشی به خط مقدم را همیشه جزو‌ مبنا‌ها و ملاک خودشان قرار می‌دادند، به موقع با بچه‌ها شوخی و مزاح هم می‌کردند، در مورد اقامه نماز یک ویژگی خاصی داشت، سعی داشت هنگامی که جماعت نبود نماز خود را در جاهای خلوت و تاریک که افراد کمتر حضور داشتند به جا آورد. ما آنجا چادرهای زیادی داشتیم، اما ایشان برای نماز و راز و نیاز، چادرهای پرت و دور را انتخاب می‌کرد. این حالت در طول مدتی که ایشان در لشگر بودند تکرار می‌شد و کار یک بار و دو بار نبود. بزرگواری خاصی در ایشان بود.»

شروع اتهامات سیاسی با فرضیه سازی‌های ساده‌ لوحانه

نام سید مجتی خامنه‌ای را اول بار مهدی کروبی در جریان انتخابات نهم ریاست جمهوری در عرصه سیاسی کشور مطرح نمود. وی در نامه‌ای خطاب به مقام معظم رهبری این گونه نوشت: «در عین حال کماکان خبرهایی در مورد فعالیت ایشان [سید مجتبی خامنه‌ای] به نفع یکی از کاندیدا‌ها – که سه روز قبل از انتخابات ناگهان ستاره بخت او افول کرد و عنایت‌ها به طرف فرد دیگر سرازیر شد – و حتی رفت و آمد به ستاد انتخاباتی آن کاندیدا منتشر شد. حضرتعالی به خوبی واقف هستید که دخالت‌های نسنجیده اطرافیان برخی از مقامات روحانی و سیاسی در سال‌های گذشته تبعات منفی فراوانی برای کشور و نظام داشته است و لذا اینجانب از سر اخلاص، احترام و دلسوزی از جنابعالی تقاضا می‌کنم اجازه ندهید تجربه دیگری به تجربه‌های تلخ گذشته اضافه شود.»

به رغم نگارش چنین نامه‌ای تا چهار سال بعد، آن هم پس از اعلام نتایج انتخابات دهم، بحثی به آن شکل درباره فعالیت‌های سیاسی سید مجتبی در محافل عمومی مطرح نگردید. روند حوادث، البته واهی بودن توهمات کروبی در حصر اطلاعاتی مقام معظم رهبری به دلیل یکنواختی محیط پیرامونی ایشان را به اثبات رسانید. بر فرض صحت خبر حضور و فعالیت سید مجتبی خامنه‌ای در ستاد یکی از کاندیدا‌ها _ که هیچ گونه تصویر یا گزارشی از آن تاکنون منعکس نشده استصرف وجود نظر شخصی برای فرزندان یک شخصیت سیاسی عیب به حساب نیامده و خلاف قانون تلقی نمی‌شود مانند آنچه که درباره حمایت سید احمد و بیت امام از بنی صدر و میرحسین موسوی نقل می‌شود.

آغاز خط گسترده تخریب در تابستان۸۸

با آغاز شورش‌های خیابانی حامیان کودتا، موارد دیگری نیز بر ضد سید مجتبی خامنه‌ای در سطح فضای مجازی مطرح گردید مانند دستور برخورد با اوباش توسط او و… که نیازی به بحث و بررسی آن به چشم نمی‌خورد. نکته اینجاست که به رغم طرح اتهامات اقتصادی و سیاسی بر ضد ایشان، شعار خاصی بر سر زبان پیاده نظام فتنه تکرار شد که وجود پشتوانه خاص و تحلیل استراتژیک پشت این نوع ماجرا‌ها را دور از باور نمی‌سازد.

از مالکیت ایرانسل تا فروش نفت قاچاق به انگلیس

بسیاری از مردم تا کنون این موضوع را شنیده‌اند که مقام معظم رهبری بر خلاف برخی شخصیت‌هایی که خود را تالی تلو ایشان می‌دانند فرزندان خویش را از هر نوع فعالیت اقتصادی بر حذر داشته‌اند. آیا این مسئله صحت ندارد؟!

نام برخی از کارخانه‌ها و شرکت‌ها نیز در افواه عموم به اسم این افراد ثبت گردیده و به عنوان مصادیق نفوذ و گستره خیزش‌های اقتصادی آنان بیان می‌گردد. با کشف تقلب! در انتخابات سال هشتاد و هشت، فعالیت‌ها و حتی مفاسد اقتصادی سید مجتبی خامنه‌ای نیز به یک باره کشف گردید و بر سر زبان‌ها افتاد. برای اثبات این اتهامات، دو مصداق بیشتر از همه مطرح شد. یکی امتیاز خطوط ایرانسل بود.

با روی کار آمدن دولت نهم، دعواهای حقوقی بین وزارت ارتباطات با این شرکت نیز همواره در همین راستا تلقی می‌گردید. در جریان فتنه اخیر نیز استفاده گسترده آشوب طلبان از هزاران سیم کارت ارتباطی بی‌نام و نشان این شرکت برای دامن زدن به اغتشاشات، نام ایرانسل را در ردیف مته‌مان کودتای مخملی قرار داد. به منظور احترام به صاحبان این شرکت لازم می‌دانم توضیح دهم که هیچ اتهام اقتصادی یا سیاسی درباره ایرانسل تا کنون به اثبات نرسیده است.

اما اتهام دوم مفاسد اقتصادی سید مجتبی خامنه‌ای، فروش نفت قاچاق به خانواده سلطنتی انگلستان بود. عظمت این اتهام دهان پرکن، توجه بسیاری را به خود جلب نمود. این روابط پر مفسده نیز از فردای اثبات تقلب! در انتخابات در فضای مجازی با آب و تاب روایت گردید. گذشته از منبع این خبر که در جای خود مورد بررسی قرار می‌گیرد، بسیاری از تحلیل گران بر این نکته اتفاق نظر داشتند با آن‌شناختی که از عمق خصومت دشمنان مقام معظم رهبری وجود دارد اگر کوچک‌ترین مدرکی در اثبات این نوع دعاوی در دست مدعیان بود امروز در کوره دهات‌های این مرز و بوم نیز می‌شد نسخه‌ای از آن را پیدا نمود!

حالا نوبت زندگی خانوادگی سید مجتبی است

شایعات درباره ایشان از هر جنس و نوعی که باشد دیگر خیلی متعجبمان نمی‌کند. شاید شنیده باشید که مجتبی خامنه‌ای به دلیل بدرفتاری با همسرش طلاق گرفته است. فرید حداد برادر همسر آقا مجتبی خامنه‌ای درباره خلق و خوی ایشان با همسرشان چنین می‌گوید: «ایشان اخلاقی‌ترین فردی است که من در طول عمرم دیده‌ام. در این۱۳ـ۱۲سالی که با ایشان هستم هیچ وقت صدای بلند یا کلمه‌ای خلاف ادب از وی نشنیده‌ام. هیچ وقت نشد که خواهرم از ایشان نزد ما گله کنند. هیچ زمان هم منزل آن‌ها خشک، تلخ و بی‌روح نبوده است. همانطور که می‌گوید و می‌خندد و با بچه‌ها و جوانان معاشرت می‌کند به‌‌ همان اندازه جدی، پر‌کار و پر‌تلاش و درسخوان است. معمولا تا دو سه نیمه شب مطالعه می‌کند. بسیار اهل مطالعات مذهبی و اخلاقی است. در به‌ کار بردن الفاظ و اظهار‌نظر در مورد اقوال و اعمال افراد بسیار دقیق است. در مورد بد‌ترین دشمنانش هم منصفانه حرف می‌زند.»

سفر از کشور صاحب دانش ناباروری به کشور بی‌دانش!

حداد عادل در ویژه برنامه همیشه بیدار در اصفهان به بخشی از شایعات پیرامون زندگی و شخصیت سید مجتبی خامنه‌ای، اشاره کرد: «در فتنه۸۸گفتند یک کامیون حاوی شمش طلا متعلق به آقا مجتبی خامنه‌ای از کشور خارج شده است و در گمرک ترکیه متوقف شده، باید از خود بپرسیم چرا این حرف مطرح می‌شود؟ آن‌ها می‌خواهند بگویند ولایت فقیه هم مانند دیگران است و هدفشان جدایی ملت از ولایت است. گفته شد برای این‌که آقا مجتبی خامنه‌ای صاحب فرزند شود او و همسرش در یکی از بیمارستان‌های لندن یک میلیون پوند خرج کرده‌اند، ولی من به آن‌ها می‌گویم بچه آقا مجتبی، نوه بنده هم است و برای به دنیا آمدن نوه من نه کسی به خارج رفته نه پول زیادی خرج کرده است، نوه من در یکی از بیمارستان‌های تهران با مبلغ۵۰۰هزار تومان به دنیا آمده و دکتر او هم همین خانم مرضیه وحید دستجردی بوده و پرونده این عمل هم در بیمارستان موجود است.»

درباره این خبر که سید مجتبی برای عمل به خارج از کشور سفر کرده باید بیشتر صحبت کرد. در کشوری که یکی از۵کشور درمان نازایی در دنیا بوده است چگونه عقل سلیم به خود اجازه می‌دهد که اینگونه فکر کند رهبری فرزندش را برای معالجه به انگلستان فرستاده است. همچنین ذکر این نکته ضروری است که کشور انگلستان در درمان ناباروری هیچ تکنولوژی و دانش توسعه یافته‌ای ندارد و بسیاری و از کشورهای دیگر اروپایی در این مساله از انگلیس پیش‌تازترند این نکته این فرضیه را ذهن یقینی‌تر می‌کند که خالق این خبر اصلا به خود زحمت تحقیق درباره کشوری که می‌خواهد شایعه‌اش را بسازد نداده است یا اصلا به خود زحمت تحقیق درباره خبر را نداده است.

داستان طراحی شده دیگری که در کتاب خاطرات تازه منتشر شده پرویز ثابتی نفر دوم ساواک و بسیاری از رسانه های معارض جمهوری اسلامی نیز به آن پرداخته شده؛ ماجرای کانتینر طلایی است که توسط ترانزیت ترکیه کشف و مالکیت آن را با سید مجتبی خامنه­ای می­دانند. ثابتی و دیگر دوستان رسانه­ای­اش بدون توجه به فیلمی که دولت ترکیه مدعی است از کامیون حامل طلا و دلار متعلق به سید مجتبی در خاک ترکیه گرفته؛ مالکیت این طلاها را به عهده سید مجتبی می­داند در حالی که خود تلویزیون ترکیه صاحب اصلی این ثروت باد آورده را فردی به نام اسماعیل صفاریان معرفی می­کند، و اسناد و مدارک آن را هم در تلویزیون ملی ترکیه رو می­کند. حالا تلویزیون ترکیه از این کار چه نیتی را دنبال می­کند جای بحث در این مقال نیست ولی مساله جالب توجه جایی است که رسانه های غربی با عنایت به عدم دسترسی مردم عزیز کشورمان به اطلاعات صحیح اقدام به انتشار چنین اخباری می­کنند و می­دانند که با انتشار حجم وسیعی از اطلاعات نادرست و ناصواب بلاخره اگر نتوانند ذهنیت مردم را نسبت به رهبری و خانوادشان عوض کنند ولی می ­توانند آنها را دچار سوالات و شبهات ناجواب فراوان کنند که این خود مقدمه تغییر نگرش در افکار عمومی محسوب می­شود.

البته باید توجه داشت که برای انتقال میزان طلای ادعایی- ۱۸٫۵ میلیارد دلار طلا – حداقل به ۶ کامیون از نوعی که در عکس موجود است احتیاج است. ولی چرا در فیلم تلویزیونی فقط یک کامیون دیده می­شود و خود دولت ترکیه و پرویز ثابتی هم ادعای کشف یک کامیون را دارند جای تعجب دارد.

-سند ترجمه شده در دارالمترجمین ایران مبنی بر مالکیت بار به عهده آقای اسماعیل صفاریان

-تصاویر اسنادی که نشان میدهد محموله متعلق به آقای اسماعیل صفاریان است

-تصاویر کامیون تحت تعقیب نیروهای امنیتی ترکیه

-تصاویر تنها کامیون تحت تعقیب نیروهای امنیتی ترکیه از زوایای مختلف

وقتی سناریوی امیر فرشاد ابراهیمی باز هم سوراخ است

مساله آقا مجتبی خامنه‌ای آنقدر اهمیت دارد که ضد انقلاب دست به کار شده و یکی از عناصر فریب خورده داخلی را که به ثمن بخسی دل به معاندین نظام اسلامی داده را مامور سناریو سازی علیه این بزرگوار می‌کند. امیر فرشاد ابراهیمی که در یک پروژه امنیتی در دهه۷۰و با تحریک برخی از آقایان اصلاح طلب اقدام به پر کردن یک نوار ساختگی علیه نظام جمهوری اسلامی و برخی از مسئولین کشور کرده بود با ادعای دوستی با آقا مجتبی شروع به داستان سرایی‌های جدید علیه ایشان می‌کند. او با انتشار یک عکس در فضای مجازی مدعی می‌شود فردی که او را در این عکس همراهی می‌-کند کسی نیست جز فرزند مقام معظم رهبری و او با سید مجتبی ارتباط دارد و از بسیاری از خط و ربط‌ها و برنامه‌های سیاسی و اقتصادی ایشان با خبر است. غافل از اینکه صاحب اصلی عکس پیدا می‌شود و پنبه سناریو ساختگیشان را می‌زند. ابوالفضل محمدی صاحب اصلی عکس در وبلاگ آینه جادو می‌نویسد: «سال گذشته چند نفر از دوستانم زنگ زدند و گفتند که عکسی از من را در اینترنت گذاشته‌اند و بنده را مجتبی خامنه‌ای فرزند رهبر انقلاب نامیده‌اند!!! وقتی این عکس رادیدم کلی خندیدم! چراکه این عکس را در سفری که به همراه این۳نفر (که درکنارم ایستاده‌اند) به یکی ازشهرهای مازندران داشتیم گرفته بودیم و خودم هم این عکس را نداشتم. کسانی که در تصویر هستند به ترتیب از راست:۱-مجید ده‌نمکی۲-امیر فرشاد ابراهیمی۳-ابوالفضل محمدی (خودم)۴ -سهیل کریمی

و اما کل ماجرا سال۱۳۷۶امیر فرشاد ابراهیمی به واسطه رفت و آمدی که به محل کار ما داشت با ما آشنا شده بود و از قضا روزی که ما قصد مسافرت به شمال را داشتیم در آنجا بود و با اصرار و التماس فراوان و بعنوان جایگزین یکی از دوستانی که قرار بود در این سفر همراه ما باشد ولی نیامده بود، علیرغم میل باطنی‌ام بنده را متقاعد کرد که او را به همراه خود ببریم…

حالا نمی‌دانم چرا و باچه انگیزه احمقانه‌ای بنده را بعنوان مجتبی خامنه‌ای معرفی کرده؟ یعنی اینقدر احمق است که با خود فکر نمی‌کند که نکند دروغش درآید؟»

گاردین نگران جانشین رهبری در ایران

واقعیت آن است که تنها نشریه گاردین وابسته به انگلیس بود که ده‌ها اتهام را با تکیه بر منابع موثق اما نا‌شناس! بر ضد وی مطرح ساخت و خود مورد استناد صد‌ها سایت و نشریه و رسانه دیگر قرار گرفت: «علی انصاری، تحلیل‌گر ایران در دانشگاه سنت‌اندروز انگلیس، به گاردین گفته است: «اخیرا صحبت این بوده است که تمام این مسائل به مجتبی و جانشین شدن او مربوط است. او احتمالا در پی آن است که این مقام را در درازمدت برای خود به دست آورد و حفظ کند.»

گاردین می‌نویسد: «این نوع جانشینی خانوادگی تحت شرایط فعلی خیلی دشوار خواهد بود زیرا مجلس خبرگان رهبر را بر اساس موقعیت مذهبی انتخابت می‌کند. مجتبی لباس روحانیون را به تن می‌کند اما به هیچ وجه از درجات مذهبی لازم برای رفتن به صدر حکومت برخوردار نیست. برای این کار لازم است تشکیلات روحانی دستخوش ترمیم‌های عمده شود.»

خبر مسدود شدن یک میلیارد و۶۰۰میلیون دلار از دارا یی‌های ایران در بریتانیا تا حدی در میان خبرهای داغ این روز‌ها توجه زیادی به آن نشد، حال آنچه در زیر می‌خوانید پشت پرده این خبر و علت اصلی‌ عصبانیت آیت الله خامنه‌ای از دولت انگلیس و احضار سفیر ایران به وزارت خارجه دولت بریتانیا می‌باشد: «حساب بانکی‌ به نام مجتبی خامنه‌ای پسر رهبر انقلاب، در یکی‌ از بانک‌های لندن به مبلغ یک میلیارد و ششصد میلیون دلار وجود داشت که با پیگیر‌یهای تعدادی از ایرانیان و فشار اتحادیه اروپا به دولت انگلیس توقیف شد. دولت انگلیس بخاطر روابط اقتصادی با خانواده آیت الله خامنه‌ای تمایل به توقیف این پول را نداشت که عده‌ای موفق شدند با اقدام‌های قانونی کار را روز۲۳خرداد به اتمام برسانند. این پول هم اکنون به نام ملت ایران بلوکه شده است. گفتنی‌ست تلاش‌ها برای توقیف کل این پول‌ها که توسط فروش نفت و دریافت حق کمیسیون به دست آمده است ادامه دارد و در حال پیگیری است.»

سیاوش کاوه یکی از روزنامه نگاران و فعالان فضای مجازی ضد انقلاب در صفحه یکی از شبکه‌های اجتماعی فارسی زبان می‌نویسد: «یک منبع حوزوی در قم درباره میل به رهبر شدن در سید مجتبی خامنه‌ای می‌گوید هر چند این‌ها امروز شایعه است اما ممکن است بعد‌ها به واقعیت برسند. اینکه سید مجتبی بتواند پس از رهبری از سوی خبرگان منصوب شود فعلا به یک جوک شبیه است، چرا که بسیاری از اعضای خبرگان به این مقام نزدیکترند… رسانه‌ها عادت دارند برخی افراد را بزرگ کنند آنقدر که بعد خودشان هم از آن‌ها می‌ترسند، نمونه‌اش [آیت الله] مصباح یزدی و امروز هم سید مجتبی؛ «به اعتقاد من خیز سید مجتبی برای رهبری امروز تنها شایعه است.»

این جملات تقریبا جزء با انصاف‌ترین جملاتی است که درباره ایشان نگاشته شده است و علی رغم نگاه سیاسی مغرضانه نویسنده را مجبور به اعتراف به شوخی بودن میل سید مجتبی به رهبر شدن می‌کند.

خامنه‌ای جوان با وجود لباس روحانیت، روحانی واقعی نیست!

مجتبی خامنه‌ای از تبلیغات گسترده‌ای که علیه پدر بزرگوارش می‌شود بی‌نصیب نمانده است و تقریبا علیه ایشان به هر زبانی و هر سلیقه‌ای مطالب خلاف واقع فراوان می‌توان یافت سایت خبری انگلیسی زبانnewserدرباره ایشان می‌ نویسد: «آیت الله علی خامنه‌ای به ندرت در انظار عمومی ظاهر می‌شود اما پسرش بیشتر در چشم عموم دیده شده است، پسر او به یکی از مردان قدرتمند در ایران تبدیل شده است. مجتبی خامنه‌ای یک روحانی محافظه کاراست که حدود۵۰سال سن دارد، ارتباط او با فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی شبه نظامی بسیج در سراسر ایران وجود دارد. همانطور که در گزارش لس آنجلس تایمز، آمده است او به محافظ قدرت پدرش و یار او در سرکوب تبدیل شده است.

خامنه‌ای جوان با وجود لباس روحانیت، روحانی واقعی نیست؛ او یکی از چهره‌های بعد از انقلاب بود که در خانه‌ای احاطه شده توسط سرویس‌های اطلاعاتی زندگی کرده است. او می‌خواهد به موفقیت پدر خود به عنوان رهبر عالی کشور دست پیدا کند، اگر چه اختلافات میان نخبگان مذهبی ممکن است زیاد باشد با این حال، قدرت او بلامنازع است. کار‌شناسان می‌گویند که او مورد اعتماد‌ترین مشاور آیت الله خامنه‌ای است؛ اگرچه، برخی روزنامه نگاران می‌گوید: هیچ کس چیز زیادی درباره او نمی‌داند.»

مطب فوق اوج بی‌اطلاعی رسانه‌های غربی از فرزند رهبر انقلاب را تصویر می‌کند ولی با توجه به این فضای وهم آلود رسانه‌ای دست از تخریب ایشان بر نداشته‌اند. روحانی جوان۵۰ساله که با وجود لباس روحانیت، روحانی واقعی نیست اوج این نادانی رسانه‌ای را به تصویر می‌کشد.

سید مجتبی با سپاه رابطه جدی دارد؛ ببخشید ندارد!

نکته قابل توجه دیگر داستان آنجاست که رسانه‌های غربی بر سر تعامل سید مجتبی با سپاه دچار اختلاف نظرهای شدیدی هستند از یک سو نشریه آمریکایی لس آنجلس اعتقاد دارد که سید مجتبی با تمام فرماندهان ارشد سپاه و بسیج ارتباط دارد از این طرف گاردین ادعا می‌کند: «شکاف‌هایی در داخل سپاه پاسداران وجود دارد و علی جعفری فرمانده کل سپاه و علی فضلی فرمانده سپاه در استان تهران با قدرت گرفتن مجتبی مخالفند.»

حالا به غلط ملایی گرفتن از روزنامه معتبر گاردین کاری نداریم وگرنه فرمانده سپاه پاسداران عزیز جعفری است و سردار علی فضلی قائم مقام سازمان بسیج مستضعفین است.

جالب‌تر اینکه فضای رسانه‌ای در داخل کشور نیز با رقیب خارجی‌اش خیلی تفاوت چشم‌گیری نمی‌کند. تصاویر بسیاری از دیگر فرزندان رهبری در اینترنت منتشر شده است که کاربران به دلیل عدم اطلاع کافی از شخصیت و چهره مجتبی خامنه‌ای به ایشان نسبت داده‌اند که نشان از شناخت اندک از ایشان دارد.

یکی از آن دویست هزار سند را رو کنید!

روزنامه لیبراسیون چاپ پاریس نیز به خیل هزیان گویان درباره فرزند دوم رهبر انقلاب اضافه می‌شود لیبراسیون در خبری می‌گوید: «در گزارشی از دویست هزار سند موجود در وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی که برخی از آن‌ها به خارج کردن پول و سپرده‌های مجتبی خامنه‌ای از بانک‌های خارجی مربوط می‌شود، خبر داده است. سوال نگارنده از این روزنامه و خیل عظیم سایت‌های پوشش دهنده آن این است که چرا یک سند رسمی از این دویست هزار سندی که برای اطمینان خاطر به مخاطبشان می‌گویند را همراه خبر فوق منتشر نکرده‌اند. اگر امکان دسترسی به چنین اسنادی برای ایشان وجود نداشته است چگونه از تعداد و محتوای این اسناد علیه سید مجتبی خبر دار شده‌اند.»

موافق، همراه یا گوینده؟!

علیرضا نوری‌زاده، روزنامه نگار و فعال سیاسی در لندن هم در سپتامبر۲۰۱۰چنین نوشت: «او [خامنه‌ای] مأموریت الهی دارد که اگر به سهولت تحقق آن می‌سّر نشد، آقازاده نجیب و لایق و صاحب کرامتش سید مجتبی و پس از او نوادگان و نتیجه‌ها و نبیره‌ها و ندیده‌ها… ولایت امر را در دست خواهند گرفت. در باب این مشکل که اگر قرار بود ولایت موروثی باشد که شاه را داشتیم و ولیعهدش اتفاقاً در بین مردم محبوبیت داشت و حداقل ریخت و قیافه و رفتار و منش و افکارش با انتظارات و خواستهای نسل جوان ایران هماهنگی دارد. در عین حال حسن آقای خمینی نیز هست که هم از سید مجتبی باهوش‌تر و درس خوانده‌تر است و اهالی ولایت اصلاحات نیز روابط بسیار نزدیکی با او دارند و هم قد و قامت و بر و روئی دارد که او را سر و گردنی از سید مجتبی بالا‌تر قرار می‌دهد.»

نگارنده به هیچ وجه قصد نسبت دادن این گونه حملات به فرزند رهبری را، به هیچ یک از جریانات سیاسی مخالف و بد سلیقه داخلی را ندارد ولی چرا آقای نوریزاده برای بالا بردن جایگاه و شانیت جریانی خاص در جبهه اصلاحات متوسل به تخریب چهره سید مجتبی می‌کند؟ آیا نمی‌توان برخی رگه‌های ترس و وهم خود ساخته را در این جریان دید. این احتمال شکل گرفته در ذهن نویسنده این سطور از اخبار عجیب و غریبی است که در این‌باره از بانیان جبهه داخلی معارضه با جمهوری اسلامی دریافت کرده است. در روزهای گرم تابستان۸۸جناب محمد هاشمی در اقدامی عجیب در حرم امام رضا و در صحن گوهرشاد اقدام به صحبت خود جوش درباره اتفاقات پس از انتخابات کرده و عامل اصلی چنین پیشامدی را متوجه شخص سید مجتبی خامنه‌ای معرفی می‌کند. این اقدان عجیب در حالی صورت می‌گیرد که ایشان بدون ارائه هیچ سند مدرک و استدلال منطقی و عقلانی چنین حرکتی را به فرزند رهبری منصوب می‌داند.

مصطفی تاجزاده، معاون سیاسی وزارت کشور در دولت موسوم به اصلاحات و عضو شورای مرکزی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ـ زندانی سیاسی ـ هم در دی ماه۱۳۹۰می‌نویسد: «مجتبی خامنه‌ای شخصا پیگیر پرونده من و همسرم است و قوه قضاییه و دیگران نقشی در این پرونده ندارند و تمامی فشارهای وارده به خانواده‌ ما خواست مستقیم مجتبی خامنه‌ای است.»

محسن مخملباف از فیلم سازان دهه۶۰و۷۰سینمای ایران که الان به کمپ معاندین انقلاب اسلامی پیوسته در یک داستان‌پردازی خیالی دیگر درباره سید مجتبی خامنه‌ای می‌نویسد: «او متولد۱۳۴۸ [است]. علاقه شخصی دومین فرزند [آیت‌لله] خامنه‌ای غیر از سیاست و اقتصاد به اسب سواری است. طوری که برای سوار شدن بر اسب مورد علاقه‌اش برای زمان‌هایی که در وکیل آباد مشهد است، اسب او را با هواپیما۳۳۰به مشهد می‌برند… وصلت با فرزندان [آیت‌لله] خامنه-ای، نوعی مشارکت در قدرت ایران است. به همین سبب ازدواج ناشی از عشق اولیه، تقریبا در خانواده [آیت‌لله] خامنه‌ای منتفی است. مجتبی مدتی با همسرش بر سر بچه دار نشدن دچار اختلاف بود و حتی علاقمند بود تا زن دیگری را اختیار کند تا اینکه راه چاره معالجه در لندن تشخیص داده شد.»

فروزانفر یکی از نوه‌های خواهر رهبری که با افتخار خود را از براندازان نظام اسلامی معرفی می‌کند در مصاحبه با نیک آهنگ کوثر یکی دیگر از فراریان مقیم خارج درباره نوشته‌های مخملباف می‌گوید: «چیزهایی که اعلام کرده بودند، تعداد اسب‌ها و دارایی‌هایی که گفته بودند، هیچ ارجاعی نداده بودند. من می‌توانم با تخیل خودم چیزهایی را در مورد آقای هاشمی رفسنجانی بنویسم. خود من در طول بیست سال، این ابعاد را ندیده بودم. انتقادم هم در آن مقطع به گزارش آقای مخملباف این بود که چنین گزارش‌هایی به پتانسیل جنبش سبز آسیب وارد می‌کنند.آن شکل بچه‌گانه‌ای که اقای مخملباف لیست کرده بود دانه دانه… لیست عصاهای آقای خامنه‌ای را گذاشتند و یکی یکی قیمت‌گذاری کردند. فضا را به این سمت بردن ما را به جایی نمی‌برد.»

سکوت رسانه‌ای در مقابل هجمه توپ‌خانه‌ای

حجت الاسلام بجانی در جلسه هم اندیشی جوانان حزب اللهی در پاسخ به سئوالی در مورد فرزند دوم مقام معظم رهبری، با انتقاد از کوتاهی خواص گفت: هجمه به آقا مجتبی فقط برای ضربه زدن به ولایت است. دشمنان برای از پای در آوردن خیالی خود می‌خواهند ایشان (سید مجتبی) را در زیر خمپاره‌های جنگ نرم قطعه قطعه کنند.

جریان انحرافی نیز آغاز گر این مرحله از فتنه است. سال۸۸نام سید مجتبی در بخشی از فتنه‌ها برای هجمه مورد تخریب قرار می‌گرفت اما در این فتنه که از بهارش پیداست در تیررس هجمه‌های ناجوانمردانه قرار داده‌اند.

من نمی‌دانم چرا برخی از بزرگان ساکتند؟ این خود بخشی از فتنه۹۲است اول فتنه با این همه از ساکتین فتنه؟ آیا باید حضرت آقا چیزی بگویند؟ دشمن توپخانه خود را دقیقا متوجه سید مجتبی خامنه‌ای کرده است. صدای آمریکا، بی‌بی سی، من و تو، منافقین و ده‌ها شبکه ماهواره‌ای دیگر خمپاره انداز‌ها و توپخانه‌هایشان ایشان را می‌زنند و ما نظاره گریم؟ آنان آنقدر حرفه‌ای عمل کرده‌اند که برخی‌ها نیز تحت تاثیر قرار گرفته‌اند.

 

هشدار به دوست‌داران رهبر انقلاب

در این بین نباید از نقش برخی جاهلین و غافلین خودی غافل شد. در تعدادی از سایت‌ها و وبلاگ‌های برخی از ارادتمندان و دوست داران رهبر انقلاب واژه‌هایی در وصف ایشان و سید مجتبی خامنه‌ای آورده شده است که این داستان پردازی‌های قدرت در ایران را ناخواسته تائید می‌کند. استفاده از واژه خلف صالح برای سید مجتبی خامنه‌ای از جمله این واژگان است که متاسفانه در حال رواج و گسترده شدن است. لازم است که ارادتمندان نظام اسلامی و رهبر انقلاب از هرگونه استفاده، ترویج و اشاعه این کلمات و مشابه آن در یادداشت‌ها و مقالاتشان بشدت پرهیز و اجتناب کنند و بدانند که چیزی جز تنور ضد انقلاب با این الفاظ گرم نمی‌شود.

منبع: خط امام/ محمد علی الفت پور

 

chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
حامد
پاسخ  []
از وقتی این مطالب مستند و مستدل شما رو خوندم گریه امانم رو بریده...اصلا یه وضی...
محمد
پاسخ  []
مهم این است که زبان کثیقشان قادر به بیان حتی یک کلمه نسبت دروغ و ناروا با مقام پاک و با عظمت ولایت نمی باشد این آفتاب تابان و شاگرد بحق امام آنقدر درخشنده و پرفروز است که احدی نمی تواند کلمه ای بگوید مگر اینکه خودش را رسوا کند. حرف از بستگان زیاد است. قرآن کریم و برحق پسر نوح را لگد مال کرد ولی خود نوح شان و عظمتش برقرار و پایدار است حال چه برسد به کلمات دروع مشتی حرامزاده و نا پاک در مورد خانواده ای ای شریف. مردم ایران گوششان از این خزعبلات پر است. اینها اگر خودشان به قدرت برسند ظلم نیمه تمام شاه حائن رادرحق ملت ایران تمام می کنند بلایی بر سر ایران و ایرانی بیاورند که دیگر در تاریخ نامی از این ملت نباشد.
pldn
پاسخ  []
ای کاش این همه مستنادات رو زودتر رو نمایی میکردید تا غلط نمیرفتیم
ناشناس
پاسخ  []
کی جرات داره نظر بده؟
من یکی که از ترسم `سلام`
lمحمدعلی
[]
مگه تو هم وهابی هستی که جرات نداری ؟
سلامت هم بی طمع نیست
مینو
پاسخ  []
بالاخره میخوان یه جوری پشت رهبر حرف در بیارن دیگه.
احمد
پاسخ  []
با تشکر بابت تحقیق بعمل امده
ناصری
پاسخ  []
فارق از صحت وسقم این مسئله که تلاش فراوانی از سوی نوینده برای برائت ایجاد شده به نظر من چه راست باشد و چه دروغ ربطی به رهبر فرزانه ندارد .همانطور که اگر فرزند یکی دیگر از مسئولین بلند پایه خلافی مرتکب شود به پدرش مربوط نمی باشد.حتی در مورد پیغمبران هم(نوح وفرزندش)
reza
پاسخ  []
ما که باور کردیم
با توجه به ازادی بیانی که در کشور وجود داره ترجیح میدم سکوت کنم
ناشناس
[]
اگه حرفی برا گفتن داشتی می گفتی
علیکم السلام
پاسخ  []
برایم جالب است چرا بعد از 4 سال سکوت حالا دارید حقانیت را میگویید این یعنی چی؟خدایا به ما بصیرت واقعی بده
ناشناس
پاسخ  []
واقعا التماس دعا
ناشناس
[]
واقعن!
امیر
[]
واااااقعا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فرید
پاسخ  []
ممنون ... مستدل و مستند بود ...
سعید
پاسخ  []
دشمن برای ضربه به درخت ولایت از شاخ و برگها شروع کرده است
علیرضا
پاسخ  []
از اول هم می دونستم به ایشون تهمت می زنن. خدا لعنت کنه هرچی انگلیسی و آمریکاییه. یه کاری می کنن خودمون بیفتیم به جون هم، دستی که برامون زحمت کشیده رو گاز بگیریم وقتی اونقدر ضعیف شدیم که نتونستیم بلند بشیم میان پاشون رو میزارن رو سرمون و عکس یادگاری می گیرن.
ناشناس
پاسخ  []
خداالنت کند آنهائی که پشت سر مقام ولایت بستگان باابمان آنها حرف مفت می زنند
بهنام
پاسخ  []
سلام
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیت والنصر
سپاس خداوندگار حق را
من یه دانشجوی مدیریتم شغل اصلیمم به همراه درس خوندن ارماتوربندیه
کار ساختمون
معتقدم ولی سابقه ی بسیجی بودن ندارم شاید به حسب کارم نتونستم تو پایگاه های مقاوت حضور داشته باشم
مشغله درس خوندن و کار کردن نذاشته
در جایی که در ان زندگی میکنم مراسم خاصی از عاشورا برگذار میشه که یکیش سوزاندن خیمه هاییه که به تشبیه خیمه ی امام حسین و اهل بیتش هستن
هر وقت مردمی را که با سوختن خیمه ها خودرا به اتش میزنندرا میبینم افسوس میخورم که چرا انقدر دیدشان کوتاه است ارام گریه میکنم نه برای سوختن خیمه ها برای این میگریم که حسین بعد از 1400 سال هنوز هم مظلوم است حسین را بی مروتی ها کشت حسین را خلف وعده ها کشت حسین را نامردمی ها کشت حسین را باورهای غلط همین مسلمانان کشت که کوتاه میدیدند بیایید بزرگ فکر کنیم بیایید کلی نگر باشیم بیایید باورهایمان را با عمق وجود باور داشته باشیم که این یعنی شیعه بودن پا جای پای مولا گذاشتن
بیایید تکرار تاریخ را متوقف کنیم یک روز حسین تنها ماند و امروز علی تنها نخواهد ماند امروز روزگار وفاداریست روزگار عهد است روزگار مردانگی...
واین را با تمام عمق وجود باور کنیم که دشمن ذلت مارا میخواهد نه عزت مان را
بیایید اب در اسیاب دشمن نریزیم بخدا که تاریخ عین تکرار است و معاویه صفت ها همیشه با تزویر حقیقت را به چالش میکشند با ولایت باشیم پشت ولایت و گوش به ندای ولایت
ممنون از نوشته هاتون
یاعلی
کمترین بنده خدا
پاسخ  []
بنام الله بنام خدایی که نعمت بزرگ امامت ولایت را برای هدایت انسانها قرار داد. خداوندا به همه ی ما بصیرت عطا کن تا تهمت نزنیم که نمیتوانیم جوابگو باشیم.
ماباولایت زنده ایم/تا زنده ایم رزمنده ایم
امین
پاسخ  []
سلام
خیلی ازتون ممنونم بابت این مطالب
خدا کمکمون کنه ولایت مدار واقعی باشیم
کاظم چگنی
پاسخ  []
تهمت وافترا که هنر نیست اگر راست میگن رو در رو حرف بزنن جانم فدای رهبرعزیزم
فرزاد
پاسخ  []
باسلام.شماروبه قران قسم میدم پارتی بازی ورشوه خواری رو ریشه کن کنیدکه بدبختی مثل من بعد18سال درس خوندن بیکارنشینم توخونه.بخدا افسردگی گرفتم.باتشکر
ناشناس
پاسخ  []
من رهبرمونو خیلی خیلی دوست دارم
بهروز
پاسخ  []
با ایمانی که به ولایت داشتم می دانستم همه ی این ها دروغ و افترا است
ناشناس
پاسخ  []
کی جرات داره نظرمخالف بده ماهم به مقاله تمکین میکنیم همونجوری که سی سال ماروگاوفرضکردید
محسن اکبری
پاسخ  [08 شهريور 1392 - 21:19]
ایشالا صحت داره
سمیرا
پاسخ  [07 مهر 1392 - 21:46]
در صحت ان شکی نیست.
التماس دعا
ناشناس
پاسخ  [22 آبان 1392 - 02:35]
خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست
حسین
پاسخ  [30 آبان 1392 - 15:44]
لطفا کشش ندید
ناشناس
پاسخ  [14 آذر 1392 - 02:36]
اصلا اقا مجتبی بیرون میره با اتوبوس بدون هیچ گونه محافظی میره باورتون نمیشه برید سایت پارسینه ببینید تو مجلس ختم عسگر اولادی خودش تک و تنها راه افتاده رفته نه محافظی نه هزی نه ای...اخه دلیلیم نداره وقتی نه پستی دارن نه دخالتی میکنن چرا باید بترسن و با محافظ برن بیرون
قربانی
پاسخ  [17 اسفند 1392 - 16:47]
مطلب خوبی بود خسته نباشید
ودود
پاسخ  [02 فروردين 1393 - 04:43]
درود بر مولا و رهبرم سید علی خامنه ای
مرگ بر منافق
مرگ بر ضد ولایت فقیه
رسول
پاسخ  [07 فروردين 1393 - 05:37]
کی میشود بیایی ؟ مهدی جان خسته ایم
ناشناس
[14 ارديبهشت 1394 - 22:05]
هروقت قدر نایب امام زمان (عج) رو دونستیم حضرت مهدی موعود هم تشریف میاورند و الا اگر قرار باشه این سیره رو ادامه بدهیم به امام زمان (عج) هم تهمت خواهند زد و ایشان رو هم متهم میکنند . همانطور که علی (سلام الله علیه) را متهم به بی نمازی میکردند ....
زهره
پاسخ  [02 ارديبهشت 1393 - 15:41]
من یقین داشتم درمورد این مسایل.خواهرا وبرادرای عزیز خواهشا ب افراد نا اگاه اطلاع رسانی کنید
زهره(عاشق ولایت)
پاسخ  [02 ارديبهشت 1393 - 15:43]
من یقین داشتم در مورد این مسایل.خاهرا وبرادرای عزیز لطفا ب افراد نااگاه اطلاع رسانی کنید.
ناشناس
پاسخ  [13 ارديبهشت 1393 - 06:16]
خدایا چرا؟
بیچاره
پاسخ  [18 ارديبهشت 1393 - 17:59]
فقط براخودم متاسفم تواین اوضاع فقروبیچارگی چه طوروقت وزمانو حروم میکنم خدایا منو ببخش خسته خسته خسته
ناشناس
[04 خرداد 1393 - 05:14]
باعر
ض پوزش این طورکه معلومه همچین آدم مهمی براجامعه نیستی برودورهمون کارایی که برات تاسف بارنباشه
سپیده
پاسخ  [18 ارديبهشت 1393 - 18:03]
خدایامنوببخش
هعی
پاسخ  [03 خرداد 1393 - 23:04]
منتشر کن بزا لایک بخوره
ناشناس
[18 شهريور 1393 - 08:22]
خدا بهتر از هرکس میدونه حقیقت چیه
ابراهیم حسن لو
پاسخ  [18 خرداد 1393 - 07:37]
سلام به همه دوستان. مرگ برضدولایت فقیه.مرگ بر منافقین
ابراهیم نجفی تبریز
پاسخ  [20 خرداد 1393 - 22:47]
من عاشق رهبرم هستم
رضا
پاسخ  [07 تير 1393 - 02:27]
رهبر ما سید علی خامنه ای جانم به فدایش
kami
پاسخ  [20 تير 1393 - 19:00]
از زمان صدر اسلام پشت بزرگان دین مان اراجیف زیاد بود سالیان سال می گفتند امام علی (ع)نماز نمی خوندن ولی در محراب شهید شد.
فاطمه پورپیرعلی
پاسخ  [21 تير 1393 - 16:32]
خیلی خوب بود واقعا خدا یاری کنه و حق به حق دار برسه. دوستون دارم
یوسف عبدالهی
پاسخ  [20 شهريور 1393 - 20:00]
جانم فدای رهبر و اهل بیت پاکش ، ما که هیچ وقت چنین شایعاتی رو باور نمی کنیم دشمنان اگه این حرفها رانزنند پس چی بگند ؟
حسین
پاسخ  [17 مهر 1393 - 00:33]
سلام. ممنون از روشنگری شما. از خدا میخواهم به مامردم بصیرت عطا کند تا کشورمان در مقابل تمامی فتنه ها از جمله شایعه پراکنی مصون بماند.
ناشناس
پاسخ  [29 مهر 1393 - 00:43]
خدایا دست هارو برایمان روتر کن
محمد
پاسخ  [13 آبان 1393 - 20:39]
با سلام
درود بر رهبری
لعنت بر آمریکا و منافقین کور دل
به کوری چشم دشمن، ما همیشه در صحنه هستیم
تاریخ خود گواه این مطلب هست
اللهم صل علی محمد و ال محمد
طاهرپور-غ از وزوان اصفهان مقیم تهران
پاسخ  [23 آذر 1393 - 14:30]
مرگ بر ضد ولایت فقیه
کریم
پاسخ  [27 آذر 1393 - 00:04]
هر چی عمر منه خدا بگیره و عمر رهبرمون رو زیاد بکنه . الهی آمین
سعید
پاسخ  [29 آذر 1393 - 17:42]
جانم فدای رهبر .
صادق
پاسخ  [16 دي 1393 - 19:57]
مثل دستگاه معاویه هستن
حضرت علی نماز نمیخونده

تاریخ تکراریه آقا جان
ناشناس
پاسخ  [24 دي 1393 - 14:15]
امپراتوری دروغ وتهمت وبهتان وریاوعوام فریبی
ناشناس
پاسخ  [28 بهمن 1393 - 06:19]
ولایت ازانه مهدی عج است و نایبش
فدایی رهبر
پاسخ  [03 اسفند 1393 - 15:04]
با سلام و تشکر
شما اگر این مطالب خوب را هم نمینوشتید. من یکی که هیچ وقت آن شایعات قبول نمیکردم.
مهر، محبت و ولایت این عزیز را که خدای متعال در دل من انداخته است،‌با هیچ زبانی قابل حمد و سپاس نیست.
خدایا رهبر عزیز و خانواده گرامی‌اش را در پناه خودت محفوظ دار.
ابوالفضل عابدی راد
پاسخ  [12 اسفند 1393 - 10:34]
مگرپیامبر ص که چهل سال به امین بودن مشهوربودتهمت کذاب وساحربودن به اونزدندمگرعلی ع که نفردوم اسلام بوده وهست باشایعه پراکنی شامیان شهادتش درنمازراباورنکردندپس نبایدغصه خوردکه درموردخوبان چرندبسیارنگویندفقط بایدهوشیارباشیم وآگاه خداوندمقام معظم رهبری وخانواده اش راسلامتی وطول عمر عطاکند آمین
هاشم احدی
پاسخ  [13 اسفند 1393 - 18:20]
سلام علی ال یاسین تهمت زدن راحته ولی اثباتش خیلی سخت اوناییکه این تهمتهارو میزنندابروی خلق الله براشون ارزشی نداره بلکه مهم خواشهای نفسانیشونه این برچسبهای ناچسب زیبنده رهبرعزیزوبیت معظمش نیست وباورش محال است خداونداملت مظلوم ماراازشردشمنان اسلام وانسانیت مصون ومحفوظ بفرما امین یارب العالمین وصلی الله علی محمدواله الطاهرین
اوس میتی
پاسخ  [20 اسفند 1393 - 01:08]
یعنی با نوشتن میتونین واقعیت را کتمان کنید
اخه کجای دنیا نوشتن سند و دلیله که یه متن گذاشتین و یه مشت ادم که مغز هاشون را شست و شو دادن این ها را قبوع میکنند.تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
ناشناس
[20 ارديبهشت 1394 - 05:36]
این شما هستید که باید شاهد برای حرفهای بی دلیلتون بیرید چون شما ادعا دارید،شک نکن اگه مدرک درست حسابی داشتید گوش فلکو کر میکردید
ناشناس
[01 خرداد 1394 - 12:17]
سلام این یه قانونه همیشه اونی ادعایی میکنه برای اثبات ادعاش سند میاره!!!!!!
فرشته محمودی
پاسخ  [17 فروردين 1394 - 14:34]
وقتیکه دشمنان دین وخدابه پیامبراکرم رحم نمیکردندرهبرانقلاب که جای خودداره.مظلومیت خصیصه مردان دین است.ریشه همه این دین ستیزی ها:جهل ونفوذشیطان برقلب های ماست.امابترسیم ازخداوروزجزاکه فریادمظلوم آدمی راخسرالدنیاوالآخرت میکند
رهبرا روحی له الفدا
ناشناس
پاسخ  [21 فروردين 1394 - 09:23]
چقد پاچه خواری
انقددروغ نگین
ناشناس
[30 خرداد 1394 - 22:56]
پاچه خواری و دروغ خصیصه آدمای ترسو و بزدل هست که از افشای همه ی حقایق میترسند و نگران از دست دادن موقیتشون هستند مااااااااا همگی پشت رهبریم و چیزی برای پنهان کردن و دروغ نداریم .جانمان فدای اسلام و انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خامنه ای...مرگ بر ضد ولایت فقیه و مرگ بر منافقین اسلام...
الهام
[15 تير 1394 - 05:35]
جانم مالم ابرویم و فرزندان و پدر و مادرم به فدای رهبری
شاهین احمدی
پاسخ  [05 ارديبهشت 1394 - 08:31]
منم با توجه به ازادی بیانی که تو کشورمون وجود داره ترجیح میدم چیزی نگم .
ناشناس
[14 ارديبهشت 1394 - 22:08]
از آدمای ترسو که جریت حرف زدن ندارن بدم میاد... این همه آدم حرفای جور واح
جور میزنن اونوقت تو چرا میترسی !!!!!
شاهين احمدي
[13 تير 1394 - 07:50]
اگه نظر دادم و افتادم زندان اوين اون وقت تو جواب خونوادمو ميدي ؟؟؟
سعید فاطمی نیا
[29 آذر 1394 - 05:10]
اگه یک لحظه خدای نکرده این امنیتی که الان داریم رو نداشتیم اون وقت بود قدر رهبر عزیزمون رو میفهمیدیم ماها از زیادی امنیته که داریم جفتک میزنیم
ناشناس
پاسخ  [05 ارديبهشت 1394 - 17:16]
تهمت یک روزی آشکار میشه مثل حقیقت
کاش یادمون بمونه رهبران دینی همیشه در معرض تمت هستند
ما خامنه ای رابه خدا ی بزرگ میسپاریم
خداوند آگاه به همه چیز است
فاطیما
پاسخ  [05 ارديبهشت 1394 - 17:19]
خامنه ای دوستت دارم کاش ما به اندازه ریس جمهور پوتین تورا میشناختیم
ناشناس
پاسخ  [20 ارديبهشت 1394 - 05:29]
اونی که به شبکه های ماهواره ای که دشمنیشونو بارها ثابت کردن اعتماد داره شستشوی مغزی داده شده،
اگر از سرهایمان کوهها بسازند هرگز در تاریخ نخواهند نوشت که خامنه ای تنها ماند
هاشم احدی
[02 تير 1394 - 09:43]
بابی انت وامی یابن رسول الله لعنت الله علی اعدائکم
ناشناس
پاسخ  [20 ارديبهشت 1394 - 05:32]
اونی که به شبکه های ماهواره ای که دشمنیشونو بارها ثابت کردن اعتماد داره شستشوی مغزی داده شده،
اگر از سرهایمان کوهها بسازند هرگز در تاریخ نخواهند نوشت که خامنه ای تنها ماند
ناشناس
پاسخ  [21 ارديبهشت 1394 - 20:14]
خداوند بر همه چیز آگاه است
نازی
پاسخ  [02 خرداد 1394 - 14:05]
خواستن توانستن است
رر
پاسخ  [04 خرداد 1394 - 20:19]
خیلی ممنون ما فقط چاکر آقای نه کس دیگه
masood
پاسخ  [12 خرداد 1394 - 00:38]
میازار موری که دانه کش است که جان دارد و جان شیرین خوش است... خودمم نفهمیدم چه ربطی داشت ولی دیدم همه دارن یه چیزی میگن گفتم بزارین منم یه چیزی گفته باشم...
ناشناس
پاسخ  [13 خرداد 1394 - 05:50]
مرگ بر ضدانقلاب
عادله مصباح پور
پاسخ  [16 خرداد 1394 - 18:54]
باسلام
کسانی که این حرف ها را در مورد خانواده رهبر انقلاب اسلامی می نویسند دشمن اسلام و کشورمان هستند و می خواهند تفرقه بیندازند پاکی و صداقت این خانواده بر همه مسجل و مبرهن است هیچ کس هم این حرف ها را باور نمی کند
عادله مصباح پور
پاسخ  [16 خرداد 1394 - 18:54]
باسلام
کسانی که این حرف های مزخرف را در مورد خانواده رهبر انقلاب اسلامی می نویسند دشمن اسلام و کشورمان هستند و می خواهند تفرقه بیندازند پاکی و صداقت این خانواده بر همه مسجل و مبرهن است هیچ کس هم این حرف ها را باور نمی کند
مصطفی
پاسخ  [16 خرداد 1394 - 19:43]
اگه ی کم واقع بین باشیم متوجه میشیم رهبری وخانواده ایشان از هر گون تهمت ساده لوحانه این چنینی مبرا هستند
ناشناس
پاسخ  [18 خرداد 1394 - 11:31]
الله اکبر حلقه دامادی 600 تومنی را بگو
رضا رسولی
[12 تير 1394 - 14:34]
یعنی چی؟
روحانی
پاسخ  [19 خرداد 1394 - 14:16]
من نه بسیجی ونه سپاهی فقط میدونم سایه رهبر بالای سرمونه که آرامش تو کشورمون وجود داره اگه وجود نداشت تو به اینطوری حرف نمیزدی .اگه مسلمانی وشیعه به فکر نا آرامی کشور واینکه ذهن مردمو این طوری خراب نمیکردی .تو اگه کارگر یا کارمندی با این که کشورت جنگی وجود نداره راحت کار میکنی.
کیهان
پاسخ  [21 خرداد 1394 - 18:23]
مرگ بر دشمن
ناشناس
[01 مهر 1394 - 18:34]
بحق اقا
حمید
پاسخ  [25 خرداد 1394 - 12:11]
سلام علیکم
بخدا قسم هرکس به سید مجتبی تهمت بزنه حتی فکرش بخاد در مورد سید مجتبی کج کنه والله والله والله خودش مدیون سیدمجتبی کرده واقعا زحمت هایی مقام معظم رهبری برای همه ایرانی ها کشیده حرامش باشه.طلا که پاکه چ منتش به خاک ...ن پول دارم ن سرمایه ی بدن مریض دارم فدای رهبر
حزب لله خانی اباد
پاسخ  [29 خرداد 1394 - 20:16]
سلام مطلب خوبی بود اما با قسمت آخرش حال نکردم شما دنبال جانشین برای آقا نمیخاد باشید انشاالله امام زمان عج در حیات ایشان ظهور خواهد کرد.
شانظری
پاسخ  [30 خرداد 1394 - 22:46]
جااااااااااان و تمام زندگی ام فدای رهبر ....
امیدواریم خداوند پرچم اسلام را از دست ایشان به دست امام زمان بسپارد.سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان(عج)صلوات...
ابراهیم
پاسخ  [01 تير 1394 - 06:02]
رهبری کلمه مقدسی است کاش پیش مرگش میشدم چون به اون باور دارم همانقدر که به امام حسین دارم
مرصاد
پاسخ  [03 تير 1394 - 11:55]
مرا عهدیست با جانان .....
قلی خان
پاسخ  [03 تير 1394 - 13:13]
این فرضیه پدر بجای پسر از پیش از انقلاب به ارث رسیده و اگنون برای بدنام نمودن انقلاب مطرح می کنند.
ناشناس
پاسخ  [03 تير 1394 - 17:32]
هرکسی در هرجائی ظلم میکند خداوند نابود کند
مهدی مهدوی
پاسخ  [06 تير 1394 - 18:19]
چه عرض کنم؟!...
میثم بهمنش
پاسخ  [07 تير 1394 - 21:27]
ما دقیقا با ید حواسمون باشه که اونوری ها چی میگن,هر وقت اونها از یک کار ما تعریف میکنن وحمایت میکنن باید متوجه بشیم که داریم راهو کج میریم,ویا بر عکس اونها از کارهای ما بد میگن باید متمعن باشیم که این راه درستیه واین قضیه در مورد شخصیتها مون هم همینطوره
باید حواسمون باشه ک مردم بعد از شهادت تو مهراب مسجد نگن که علی مگه نماز میخوند
javad
پاسخ  [07 تير 1394 - 22:08]
سلام
تو شهر ما ساری یه کارخانه بزرگ فولاد زدند به اسم faico
عظمتی داره واس خودش، دوستان بنده بهم گفتن این واس اقا مجتبی است، ما هم رفتیم پیگیر شدیم دیدیدم آره کارخانه برای آقای مجتبی خامنه هست. منتها ایشون ایرانی الصل آلمانی هست که فعلا تو ایران سرمایه گذاری کرده
فقط یک شباهت اسمی بوده
ناشناس
[11 تير 1394 - 17:22]
سلام - جواد جان کار بدی کرده بنده خدا کار آفرینی کرده
عبد
[05 مرداد 1394 - 17:11]
با کدوم پول؟؟؟؟؟؟
سید رسول
پاسخ  [11 تير 1394 - 12:31]
با عرض سلام
دوستان عزیزم اگه دقت کرده باشین دشمنان انقلاب و بی بی سی و..هروقت میخوان علیه رهبر عزیزمون یا خونوادشون پرونده سازی کنن فقط حرف میزنن یعنی یه چیزی ادعا میکنن و هیچ سندی براش نمیارن.مثلا یه عکس کامیون نشون میده میگه فلان پسر رهبر ایران دزدی کرده!
مطمئن باشیم اگه کوچیکترین خطای پولی و اقتصادی در زندگی حضرت آقا بود تا حالا زمین و آسمون رو از تبلیغات و مستند و فیلم و...پر کرده بودن.
جانم فدای حضرت سید علی
سید رسول
پاسخ  [11 تير 1394 - 12:37]
عطاء الله مهاجرانی که وزیر دولت اصلاحات بود و الآن رفته اون ور آب و همدست ضد انقلاب شده و گاهی تو بی بی سی هم میاد در یه سخنرانی در یکی از کشورهای اروپایی گفته بود(نقل به مضمون):من سال ها در ایران وزیر بودم و از نزدیک با رهبر ایران آشنا بودم.هرچه نگاه کردم در زندگی خود شون و خونوادشون از نظر مالی و پولی و...حتی یه نقطه خاکستری هم ندیدم.
رضا رسولی
پاسخ  [12 تير 1394 - 14:32]
با سلام انشا ا... خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند.حتی برای داعش و ناتانیاهو و....... به راه راست هدایت شوند. انشا ا... همه موجودات در ارامش وسلامت زنگی کنند التماس دعا.
سیدلاله
پاسخ  [13 تير 1394 - 07:05]
اگه می خواهندرهبرعزیزمون خراب کننداول ازخانواده هاشون روتخغریب می کنند مردم گول این حرفهارونخورید
شاهين احمدي
پاسخ  [13 تير 1394 - 07:48]
ناشناس يعني تو ميگي ما تو مملكتمون خيلي ازادي بيان داريم ؟؟؟
علی عابدی
پاسخ  [13 تير 1394 - 18:59]
باسلام دراین دنیاهمیشه به ادمهای خوب وباخدا متاسفانه تهمتهای زیادی زده میشه اینهایی که به اقا سید مجتبی تهمت میزنند کسانی هستند که بارهبرعزیزمون دشمنی دارند. اینها اگرمیتونستند به خوداقاهم تهمت میزدند اما خداروشکرجرات همچین کاریو ندارند چون میدانند که مردم پدرشونو.........من خودم یک کشاورزاصفهانی هستم که با یک بیل میتونم تمام دشمنان رهبری راگردن بزنم لاف نمیزنم راست میگماجانم فدای سیدعلی وبچه هاش خصوصا سید مجتبی
محمد
پاسخ  [13 تير 1394 - 19:28]
عالیه
مجتبی
پاسخ  [15 تير 1394 - 00:09]
عشق است اقا جانم فدای اسلام
ناشناس
پاسخ  [18 تير 1394 - 08:34]
ان شااالله خداوند به مقام معظم رهبری عمرطولانی بده...تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
ا
پاسخ  [18 تير 1394 - 19:43]
مرگ بر امریکا
هاشم پوش
پاسخ  [19 تير 1394 - 12:21]
باسلام صلوات به روح بنیانگذار انقلاب اسلامی وبا سلام به مقام عظیم ولایت رهبرب ایت الله خامنه ای از پروردگار ممنونم در دورانی زندگی میکنم که درسایه الطاف مهربانی ولایت اقای علی ع وجانشین برحق امامت حضرت ایتالله خامنه ای زندگی میکنم و فرزندان و خانواده ام روزگاری خوش میگذرانند از خداوند طول عمر برای آقا ارزومندم و بعد از صد سال زبانم لال اتفاقی بیفتد ما خانواده شهدا پیرو ولایتیم آقا مجتبی اقامیثم اقامسعود وخواهران م روخداوند عمر باعزت دهد مابه کوری دشمنان خارجی و داخلی نظام پیرو ولایت رهبری هستیم من رزمنده دفاع مقدس بودم رهبرم در پادگان شهید چراغچی پنچ نصر دیدم ایشان بزرگوار پدر همه ملت هستن پس از خدا بترسین پشت سر اقا وخانولدش صحبت نکنین برین قران بخوانید بعد از قران غیبت کنید برین زندگی اقا ببینینید بعد گزافه دروغ سرهم کنید
رهبر عزیزم جانم فدای رهبر
پیرو ولایت و رهبری عشقم ولایت رهبری
ناشناس
پاسخ  [19 تير 1394 - 21:55]
صفر
بیژن داودی
[07 شهريور 1394 - 13:50]
دوستانی که به پیام بالا منفی دادن اگه دقت کنند فقط نوشته صفر و قصد دفاع از آقا مجتبی رو نداشته
محسن
پاسخ  [20 تير 1394 - 06:23]
سلام.من یک پزشکم.درزمان سربازی دریکی ازشهرها،،یکی ازپرسنل که چندان بانظام هم خوب نبود،جریان شکستن سرنوه رهبری ومراجعه پسرایشان به آن بیمارستان ونشناختن اوتوسط پرسنل وبرخوردنامناسب وتاخیردررونددرمان رابرایم تعریف کرد.خوداومی گفت وقتی پرسنل فهمیدند،ترسیدند،اماایشان اصلاموضوع راپیگیری نکردندکه موجب شرمندگی همه شد.
کمی انصاف داشته باشیم وبه حکم عقل ودینمان،هرشایعه ای رازودباورنکنیم.
مجتبی مهربانی
پاسخ  [21 تير 1394 - 06:55]
من نمیدونم چرا با خیلی چیزا منطقی برخورد نمیشه مگه خود مخالفای نظام مقدس ما نمیگن امام و اطرافیانش تو جای دیگه ونیا جایی ندارن؟ مگه همه دشمنان ما با فکر خام سرنگونی نظام سر رو بالشت نمیذارن پس چه دلیلی داره حضرت آقا و خانواده محترم ایشون سرمایشون رو ببرن خارج از کشور؟؟؟؟ اخه رهبری که برای خواب خودش وقت مناسب ندارن و مدام مشغول کارهای کشوری و مردم هستند و اصلا دنیا براشون مهم نیست پول میخواد چکار این احمقا خودشون همش دنبال مادیات هستند امام نمیشناسن نمیفهمن امام یعنی چی
خدا بابت رهبر واقعا به ما لطف کرده
امیدوارم خود حضرت آقا پرچم رو بده دست صاحب الزمان عج پرچم ما پرچم انقلاب شیعس حضرت حجت توجه ویژه بما داره
ما همه سرباز شمائیم امام خامنه ای
محمد عظیمی
پاسخ  [22 تير 1394 - 14:24]
هدف امام خامنه ایست که خداوند طول عمر طولانی باصحت وسلامت کامل به ایشان بدهد تا انقلاب را بدست صاحب اصلیش برساند.انشاءا... --منتهی ملتمسانه تقاضا دارم جناب حداد عادل ویا مسئولین با برنامه ریزی مطلوب جوابگوی این شایعات باشند.وبنحوی اقدام وروشنگری کنند تا بعضی افرادساده لوح دردام رذایل ومغرضین قرار نگیرند.به کوری چشم همه دشمنان ابر مرد دوران رهبرم سید علی خامنه ایست.
سلام
پاسخ  [22 تير 1394 - 16:25]
آقازاده یعنی م.ه
fazel
پاسخ  [23 تير 1394 - 04:28]
پیشنهاد حقیر به همه دوستانی که دلشان برای کشور عزیزمان می طپد این است که اگر این دغدغه ها از روی دلسوزیست، لطفا اولا هر حرف و حدیث و اتهام به هر یک از مسئولین رده بالا را حتی الامکان با تحقیق غیر مغرضانه پیگیری کنیم و ثانیا اگر مورد برای ما ثابت نشد به جای پذیرش اتهام با توجه به شخصیت اجتماعی، سیاسی و اخلاقی و تحرکان آشکار طرف و در حد شناخت اقدام به پذیرش یا عدم پذیرش آن اتهام کنیم.
ظفرپور از شبستر
پاسخ  [26 تير 1394 - 05:56]
خامنه ای کوثر است ------- دشمن او ابتر است ----جانم فدای رهبرم -----مرگ برضد ولایت فقیه ومنافقین کوردل
ظفرپور از شبستر
پاسخ  [26 تير 1394 - 05:59]
رهبرم ---رهبرم ----- رهبرم جانم فدایت
رضا
پاسخ  [27 تير 1394 - 05:35]
متاسفم واسه اوناییکه شایعات را در آنی از لحظه باور می کنن اما با حقایق منومن می کنن.شایعه و نقشه واسه آدم خوباست.یا خامنه ای
سیدرضاحسینی 4415
پاسخ  [27 تير 1394 - 06:29]
جانم فدای اسلام رهبری وایران ونظام دینی
اسماعیل
پاسخ  [27 تير 1394 - 21:59]
ای کاش این مستندات رو زود تر می دیدم تا شک و تردید هایمان زودتر برطرف می شد انشالله خداوند خامنه ای رو برای اسلام و کشور محافظت فرماید.
سیدرضاحسینی 4415
پاسخ  [31 تير 1394 - 03:39]
جانم فدای رهبرم و اقا مجتبی
سهیلا ب
پاسخ  [01 مرداد 1394 - 00:42]
حدیث داریم دروغگوکم حافظه است ودشمن همیشه بعدازدروغش یه جایی خودشوخراب کرده وحافظه اش بالانیومده/واقعا خدارو شکرکه دشمنان اسلام ومسلمین ازاحمق ترین افرادن.ان شالله این انقلاب اسلامی بادستان استوار حضرت آقا وباحمایت مسلمین به دستان باکفایت صاحبمان امام مهدی(عج)داده شود.مادراین پیچ تاریخی بعدازخدا چشم وزبان وگوش ودل وجانمان باامام خامنه ایست.انشالله آقازاده های رهبرمان چون پیرو ولایتتند محفظ دردژمحکم اللهی باشند.
ه . حمداله نژاد
پاسخ  [01 مرداد 1394 - 06:20]
امیدوارم هیچکدوم از هموطنامون توسط ماهواره و افراد شیطان صفت شستشوی مغزی داده نشن؛امیدوارم هموطنام اینقدر ناشکر وناسپاس نباشن و همش نگن وای امنیت نیست (اینجا که خوبه کشورای دیگه وضعشون خرابه)وای کار نیست (اگه کاری باشن کار هست مگه قراره همه پشت میزنشین باشن؟!
ناشناس
[02 مرداد 1394 - 19:15]
داداش همون غیر پشت میزشو سراغ داری بده به ما ثواب داره،فوق لیسانسمونم فدای یه تار موت
ه .حمداله نژاد
پاسخ  [01 مرداد 1394 - 06:23]
دا کسایی رو که همش گله وشکایت میکننو دوست نداره... .خ
مجید.شمسی.گوشکی.
پاسخ  [01 مرداد 1394 - 07:16]
روحم.وجانم.ومالم...هرانچه.هستیم.در.این.زمان..فدای.فدای.فدای..رهبرم.و.خانواده.اش.
عبدالرحیم علیپور
پاسخ  [04 مرداد 1394 - 20:23]
جانم فدای رهبر
مریم
پاسخ  [05 مرداد 1394 - 09:08]
من که رهبرم خیلی دوست دارم انشاالله عمر با عزت داشته باشند شاید خیلی محجبه نباشم ولی از دل و جون رهبرم دوست دارم
مهدی حیدری
پاسخ  [07 مرداد 1394 - 20:24]
به نظرم هر چقدر در مورد رهبر آینده صحبت بشه بده، در زمان نیاز حتما مجلس خبرگان اعلام می کنه، صحبت کردن در این مورد بحث ولیعهدی رو در پادشاهی عربستان به ذهن آدم میاره. مقام رهبری یه ملت که ادعای رهبری دنیا رو داره بسیار حساس تر و دقیق تر از این جور شایعات است. وقتی امام خامنه ای به رهبری برگزیده شده کسی در مورد این موضوع از قبل حرفی نزده بود، اما دیدید که چقدر خوب این مساله حل شد.
وحید
پاسخ  [11 مرداد 1394 - 21:03]
از سیاست و سیاسیون هیچ چیز بعید نیست

سلام بر رهبر مقتدرم
زینالعابدین رضوانی
پاسخ  [13 مرداد 1394 - 02:07]
چراغی راکه ایزد برفروزد هرانکس پف کند پوزش بسوزد
به دشمن خامنه ای میگویم هرکه با ال علی درافتد یکسربه جهنم افتد
زینالعابدین رضوانی
پاسخ  [13 مرداد 1394 - 02:07]
چراغی راکه ایزد برفروزد هرانکس پف کن پوزش بسوزد بهدشمن خامنه ای میگویم هرکه باال علی درافتدیکسربه جهنم افتد
مجتبی کشاورزی
پاسخ  [13 مرداد 1394 - 08:14]
درود برخامنه ای وسلام بر دوستدارانش مرگ بر منافق
ناشناس
پاسخ  [15 مرداد 1394 - 22:32]
حضرت آیت الله خامنه ای انسانی شریف و پاک هستند.
حسن
پاسخ  [16 مرداد 1394 - 15:57]
بنام خدا
با آرزوی طول عمر با برکت برای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای
اگرروزی دیدید آمریکا و دشمنان ایران از دست شما خوشحالندبدانید که اعمال شمابروفق مراد آنها است
ناشناس
پاسخ  [18 مرداد 1394 - 07:48]
هرچی عکس گذاشتن که با محافظ هستش ....
ابراهیم باغبان باشی
پاسخ  [21 مرداد 1394 - 17:56]
با سلام می خواستم عرض کنم که رهبر معظم انقلاب اجازه پخش از رسانه ملی درباره رفع ابهامات از خود و فرزندان خود رو بیان کنند تا همه غافلان و نا آگاهان بیدار شوند و به خود اجازه هتاکی ندهند
عیس قدیمی
پاسخ  [21 مرداد 1394 - 18:19]
جانم فدایه رهبر
افشین مرادی نسیم شهر
پاسخ  [22 مرداد 1394 - 07:54]
جانم فدای رهبر
با رز
پاسخ  [23 مرداد 1394 - 16:44]
مرگ بر ضد ولایت فقیه --- جا نم فدای رهبر
قربانی از چهارمحال
پاسخ  [24 مرداد 1394 - 02:50]
سلام اگه زندگی خصوصی فرزندان رهبر و خود ایشان از رسانه عمومی پخش شود خیلی خوب است مردم بیشتر آشنا میشوند و کمتر گول میخورند با این حجم رسانه های غربی همه که اینترنت در دست مندارن که تحقیق کنن اما همه ماهواره دارند
برادر شهید
پاسخ  [24 مرداد 1394 - 03:49]
خداوند به خانواده شهید منتظر گوشه نظری کند امین
ناشناس
پاسخ  [24 مرداد 1394 - 19:24]
یقین داشته باشید که این حرف دروغ بزرگ است اگر نبود دشمنان رهبر چه داخلی و چه خارجی بیکار نمی شدند و همچنین خداوند پرده از واقعیت بر می داشت
سعید
پاسخ  [24 مرداد 1394 - 19:56]
ای بااب ما با اینک توی منطقه دور افتاده از پایتخت هستیم این مسائل رو میفهیمم که چی خق چی نیست چی شایعه است چی نیست با این سواد کممون اگه گفتید از کجا میفهیم اینکه هرکجا نام سید علی خامنه ایی بود همونجا حق هست
ناشناس
پاسخ  [24 مرداد 1394 - 22:07]
آنچه عیان است چه حاجت به بیان است
قربانی
پاسخ  [26 مرداد 1394 - 19:18]
تو این مملکت آزادی بیان ممنوعه
محمد باقر
پاسخ  [27 مرداد 1394 - 05:31]
واقعا ممنون

احسنت به شما واقعا بعضی ها پشت ی کسایی حرفایی میزنند که ادم ناراحت میشه

انشالله خدا سایه مقام معظم رهبری رو از سر ما کم نکنه
علی اکبر رجایی
پاسخ  [28 مرداد 1394 - 05:24]
واقعا رهبری داریم که دنیا بهش حسودی میکنه باید قدرشو بدانیم دوستت دارم رهبرم
بهنام ازادی
پاسخ  [29 مرداد 1394 - 04:01]
هرکس که خوب باشه بدترین توهین ها رو هم جواب نمیده بس بزارید از بیرون مثل یه سگ واق واق کنن/سرباز سید علی ام پرچمدار اسلام تا انقلاب مهدی عج سید علی خامنه ای
رضا
پاسخ  [29 مرداد 1394 - 04:25]
جانم فدای رهبر
ایرانی متعجب
پاسخ  [29 مرداد 1394 - 07:12]
واقعا کشور جالب و مردمان جالبی داریم.آدم هم خندش میگیره هم گریه . یا نفهمید یا خیلی نفهمید
سیدعبدالحسین موسوی
پاسخ  [30 مرداد 1394 - 00:24]
جانم فدای رهبر
سهیل
پاسخ  [31 مرداد 1394 - 02:06]
هرکس هر غلطی میخاهد بکند ما پشتیبان رهبری هستیم و جانمان را در راهش فدا میکنیم .
ناشناس
پاسخ  [01 شهريور 1394 - 18:54]
من هنوزم تو برزخم....
ناشناس
پاسخ  [01 شهريور 1394 - 22:45]
من نظری ندارم ولی دشمن را نباید دست کم گرفت . و باید اقدامی در مقابل مسموم کردن ذهن جامعه کرد.
دوستدار آقاامام خامنه ای
پاسخ  [02 شهريور 1394 - 14:20]
رهبرا جانم فدایت دوستت دارم
جانباز پ ر ج ا
پاسخ  [02 شهريور 1394 - 21:51]
باسلام دعای خیر، ای بنده های خدا، هرکس جای فدایش شوم رهبرم باشه پشت سراش همه حرفها را دارند خلاصه بگم ایا خودتان را جای اولاد رهبر بگذارید ایا این یک محکم کاری نیست نباید چند نفر بعنوان مواظبت از اولاد یک رهبر ملمکت داشته باشد نباید از دوشمنان محافظت کرد فکر کنید مگر میشود یه مقام بالا محافظ نداشته باشه یک دادستان حداقل دو تا محافظ دارد یه پسر رهبر انقلاب دنیا محافظ نداشته باشه مگر میشود فدای رهبرم جانم برای رهبر م
پرجانی
پاسخ  [02 شهريور 1394 - 22:00]
جانم فدای رهبرم و اولاد های رهبرم سلام به رهبرمحبوبم بنده جانباز هستم درزمان جنگ می دیدم درعملیات های گوناگون، خدایا به هیچ کشوری با جنگ ازمایش نکن، اگه اقا مجتبی و برادراش درجنگ بودن، زحمت کشیدن اگه می خواستند نمی رفتند هرچه بود پدراش مقام بالایی داشت پس لطفا تهمت نزنید عزیزان از خدا بترسید جانشین امام زمان را تنها نگذارید و به حرف دشمنان هم کوش نکنید
سیدملیحه حسینی
پاسخ  [03 شهريور 1394 - 21:09]
جانم فدای رهبرم
مر گ بر امریکا
سربازتوایم خامنه ای
ناشناس
پاسخ  [04 شهريور 1394 - 15:24]
البته راست و يا دروغ بودن اينگونه اتهامات مشخص نيست ، خدا عالم است . اما مسئولين كشور در تريبون هاي عمومي ميزان ثروت خود را به مردم بگويند تا بيش از اين در معرض افترا نباشند.
ناشناس
پاسخ  [05 شهريور 1394 - 03:34]
دشمن تنها راه حل ازبین بردن انسجام مردمی را تبلیغات منفی علیه ولایت فقیه می داند که می بایست با وضع قوانین جهت نظارت بر داراییهای مسوولین موضوع را حل کرد وگرنه در خصوص سلامت خانواده رهبری با توجه به شناخت ملت کسی شک ندارد
محمد ایران نژاد
پاسخ  [06 شهريور 1394 - 05:57]
به راستی که چنین خانواده و فرزندان پاکی نایاب اند و این اتهامات به ایشان ساخته دشمنان و حسودان به ایشان اند کسانی که خود را آقا زاده می نامند و زیر نام آقا زاده هزاران فساد و حرام انجام می دهند و نمونه اش همین آقای ..... که گل پسر آقا زاده شان در دوران ریاست جمهوری شان تمام آثار باستانی و فرهنگی ایران را به غارت بردند .واقعا جالب است که به او همچون آقا مجتبی آقا زاده می گویند . داشتن چنین رهبری و بیت رهبری پاکی ست که نظام اسلامی را سرپا نگه داشته .جانمان فدای رهبر و بیت رهبر
ایذه،خوزستان
پاسخ  [07 شهريور 1394 - 04:35]
سلام،طلاکه پاکه چه منتش به خاکه .

بگذارید بگویندازحسودی بمیرند،
جانم فدای رهبر.
علی
پاسخ  [07 شهريور 1394 - 17:15]
سید علی لب تر کند جان را فدایش می کنم
ناشناس
پاسخ  [09 شهريور 1394 - 06:09]
باعرض سلام وادب اخیراً در فضای مجازی فردی به نام مجتبی خامنه ای که ازپدر ایرانی وازمادر اماراتی مطرح شده آیا این مسئله صحت دارد؟ واشاره مهدی هاشمی ازمجتبی خامنه ای آن فرد ثالث بوده لطفاً درصورت صحت اطلاع رسانی فرمایید متسکرم..
امین
پاسخ  [12 شهريور 1394 - 03:50]
نمیدونم چرا ما اینقدر حرفای کسایی رو باورم میکنیم که دشمن امام زمان و پیامبر عزیزن
ناشناس
پاسخ  [12 شهريور 1394 - 13:58]
خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست
عادل
پاسخ  [13 شهريور 1394 - 21:41]
درود خدا بر رهبر عزیزمان که با ولایت علی و قدرت خدایی جلوی همه استکباران را گرفته تا مبادا خیال خام به سرشان بزند
محمد جواد پارسی نژاد
پاسخ  [15 شهريور 1394 - 21:17]
مشتاقانه منتظرم اقام امام زمان بیان تا همه چیز روشن بشه همه چیز
مثه ظهور حضرت محمد که خوبو بد نمایان شد
الهی امیدم به توست، تویی که زیباترینی، فقط عاشق توام...
م.ا
پاسخ  [16 شهريور 1394 - 11:01]
با سلام.يه واقعيت هست. اگه بخادكاري بكنه يه جوري انجامش ميده كه كسي نفهمه
ناشناس
پاسخ  [16 شهريور 1394 - 21:28]
جانم فدای امام خامنه ای
مجتبی منتظریون
پاسخ  [17 شهريور 1394 - 05:22]
با سلام خدمت همه دوستان
انشاالله روزی میاد که همه چیز مثل روز روشن میشه
من که تو چهره این مرد جز نورانییت چیزی نمیبینم
ناشناس
[22 شهريور 1394 - 17:26]
نورانیت کورت نکنه
سید محمد حسینی
پاسخ  [17 شهريور 1394 - 20:59]
امیر المومنین علیه السلام میفرمایند:
فاصله میان حق و باطل چهار انگشت بیش نیست
حق بگوید دیدم.... و باطل بگوید شنیدم
صبر کنید اندکی صبر سحر نزدیک است
رضا
[18 شهريور 1394 - 22:52]
مرگ براسرعیل مرگ برامریکا
رضا
پاسخ  [18 شهريور 1394 - 22:54]
جانم فدای رهبر
پارسا
پاسخ  [19 شهريور 1394 - 13:26]
باور کردیم!!!
ناشناس
[06 مهر 1394 - 19:47]
توصیه حضرت آقا مبنی بر داشتن بصیرت رو فراموش نکن...
فرامرز
پاسخ  [20 شهريور 1394 - 10:52]
باسلام.حضرت امام دراوایل انقلاب فرمودند..پشتیبان ولایت فقیه باشید اسیبی به مملکت نمیرسد...واین خار چشم دشمنان انقلاب ایران است....ولایت فقیه وبازوان قدرتمند ان سپاه وبسیج که بابصیرت انقلاب را با خون خود ابیاری و حفاظت میکنند...
مینا
پاسخ  [20 شهريور 1394 - 20:22]
کاش بیان آزادی بود اگه حرفی بزنیم که سریع سرکوبمون میکنن!
سلمان
[21 شهريور 1394 - 07:49]
کی سرکوبت کرده
یک خبرنگار
[25 شهريور 1394 - 16:22]
همه جای دنیا با بیان شایعات و توهین نسبت به مقامات سیاسی هرکشور برخورد میشه
اگر منظور شما از آزادی بیان ادامه دادن به شایعات هست که باید بگم متاسفانه یا خوشبختانه در کشور ما بیش از اندازه آزادی بیان وجود داره و اگر نداشت خیلی از رسانه ها و یا مدیران اصلاح طلب به این قبیل شایعات پرو بال نمیدادن و اگر هم بر فرض با شایعات برخوردی بشه جای اعتراض نداره
من به عنوان یک خبرنگار همیشه شایعات رو در مورد سید مجتبی خامنه ای شنیده و خونده بودم و این اولین بار بود که جواب همه این شایعات رو در این مقاله گرفتم
سلمان
پاسخ  [21 شهريور 1394 - 07:52]
انگار بعضیها ...... مشکل داره که نمیتونن درک کنن خانواده رهبری سالم هستند
سلیمانی
پاسخ  [22 شهريور 1394 - 06:52]
باسلام وتشکر زندگی دنیانیازبه یقین دارد درهردورانی که باشد زندگی بدون یقین آب درهاونگ کوبیدن است سلامتی رهبر صلوات
ناشناس
پاسخ  [24 شهريور 1394 - 17:46]
سلام
الان خیالم راحت شد خیلی خوب بود
محمد
پاسخ  [24 شهريور 1394 - 23:58]
جانم فدای رهبرواهل بیت آن
وکیلی
پاسخ  [25 شهريور 1394 - 06:08]
درودبرهمه کسانی که پوز یاوه گو را برخاک مالیده و میمالند از صدر اسلام تا قیام آل محمد(ص) آقا پاکی گم نمیشه هرکی هرچی میخواهد بگه شنونده باید عاقل باشه
ناشناس
پاسخ  [25 شهريور 1394 - 15:41]
اشک امانم را بریده از این همه مظلومیت یا حسین
یک خبرنگار
پاسخ  [25 شهريور 1394 - 16:13]
از انتشار این مقاله واقعا ممنونم چون بسیار کامل بود و پاسخ همه شایعات داده شده بود با وجود اینکه ایمان کامل به رهبر و خانواده ایشان دارم اما بر اساس شنیده ها شبهات و سوالاتی برام بوجود آمده بود که با خواندن این مقاله به طور کامل رفع شد
ناشناس
پاسخ  [26 شهريور 1394 - 01:47]
چرا این دروغ ها را می گن آخه چرااااااا
علی
[26 شهريور 1394 - 21:33]
دوست عزیزسلام معلومه تا رهبر را بد جلو دهند غافل از این که ما باعلی خواهیم ماند
ح.ق
[27 شهريور 1394 - 20:13]
باعلی؟؟؟؟جان!!!!!!
فدایی رهبر
پاسخ  [26 شهريور 1394 - 16:36]
مرگ بر ضد ولایت فقیه --- جا نم فدای رهبر
mohsen
پاسخ  [27 شهريور 1394 - 17:30]
من که منقلب شدم
حمیدقدمی
پاسخ  [27 شهريور 1394 - 20:12]
اقا خفن متقاعد شدم.
بابا اینهمه دلیل و مستندات لازم نداشت.
علیرضا
پاسخ  [28 شهريور 1394 - 06:56]
جانم فدای رهبر بزرگوارم سیدعلی خامنه ای
خ.م
پاسخ  [28 شهريور 1394 - 12:47]
بعد از شهادت حضرت علی (ع) مردم می گفتند مگر علی نماز می خواند ؟ فکر می کنید این بدختها حربه ای که ندارند باید دروغ پردازی کنند . شنونده باید عاقل باشد. قربان مظلومیت آقا بروم مثل جدش امیرالمومنین مظلوم است. باید در زمان غیبت مرید ولایت بود قبلش حضرت امام (ره) و حالا آقا - جانم فدای رهبر
سهیلا
پاسخ  [28 شهريور 1394 - 20:39]
سلام..فقط میگم جانم فدای رهبر..ما باید قدر رهبرمون رو بدونیم.خواهشن در مورد رهبر درست قضاوت کنید. و از روی نادانی صحبت نکنید.
علی
پاسخ  [28 شهريور 1394 - 21:02]
مگه میشه مگه داریم
محمد
پاسخ  [29 شهريور 1394 - 05:44]
به.خدا.قسم.مردم.زیر.فشار.گرانی.لح.شدن.اخه.برویدکنار.وقتی.الفبای.سیاست.رانمیدانید
جانباز. لقمان ب.بوکان
پاسخ  [31 شهريور 1394 - 00:58]
جانم فدای رهبر بایک اشاره رهبر اماده جنگیم
ناشناس
پاسخ  [31 شهريور 1394 - 07:08]
متاسفانه بیش از هفتاد میلیون از جمعیت ما گرسنه اند
فدایی رهبر
پاسخ  [31 شهريور 1394 - 12:36]
رهبر عزیزم جانم فدایت . در نمازهایم برای طول عمر و سلامتی ات دعا می کنم . خداوند به واسطه دیانت ، درایت و حق طلبی شما دست دشمنان گرگ صفت را از سراین ملت کوتاه کرده است . والله مع الحق
علی
پاسخ  [01 مهر 1394 - 02:05]
از یقین واعتقاد و ایمانم که بگذریم شایعه بودنش تابلو بود. بابا ما حزب الهی ها تیز تر از این حرفای خاله زنکیه ضد انقلاب هستیم . کجا تو ذهنمون پر از شائبه میشه دکتر حداد
بهزاد قاسمی
پاسخ  [01 مهر 1394 - 18:57]
عشق فقط عشق علی جانم فدای سید علی
بهزاد قاسمی
پاسخ  [01 مهر 1394 - 18:57]
مرگ بر ضد ولایت فقیه
مرادی
پاسخ  [02 مهر 1394 - 15:38]
درود بر رهبر انقلاب
فرزادشیراوند
پاسخ  [06 مهر 1394 - 19:44]
مردم ایران متاسفانه مباحث کوچک و خاص را آن هم به غلط زود باور کرده و بازگو میکنند و از آن نتیجه عام میگیرند . امام خامنه ای تنهاست . توروخدا انقد بهش افترا نبندین.پشتیبان ولایت فقیهیم تا ابد
ناشناس
پاسخ  [11 مهر 1394 - 03:17]
امروز حربه و ابزار اصلی دشمن شایعه است . بیایید عهد ببندیم ابزار دشمن قرار نگیریم .
بهاره
پاسخ  [11 مهر 1394 - 18:05]
عاشق رهبرم هستم
مهدی
پاسخ  [16 مهر 1394 - 05:40]
عاشقتم آقا.جانم فدایت.کور بشه و بمیره هرکس نمیتونه ببینه شمارو
سید خادم العسگریین
پاسخ  [16 مهر 1394 - 20:21]
فقطمیتونم بگم تورووم کمتراز ۱۸۰۰درصده خوبه خداروشکر
سید داوود حسینی
پاسخ  [17 مهر 1394 - 06:02]
در کشورهایی که دموکراسی در ان رواج دار مانند سوید ٬ سوییس ٬ فنلاند ٬ هلند و غیره حتی بلند ترین مقام کشور هم زیر ذره بین است که مبادا خطایی انجام دهد چون امکان اشتباه کردن هر انسانی وجود دارد اما در کشورهایی که نطام دیکتاتوری در ان حکمفرماست مانند ایران ٬ سوریه و عربستان سعودی مسیولین و به خصوص بلند پایه ترین مقام کشور زیر ذره بین نیست و تهیچ گونه ناطری بر اعمال خود ندارد و نتیجه اش می شود دزدی ها و اختلاس کلان شخص اول مملکت و دیگر مسیولین ٬ این مطلب سایتتون کاملا کذب و دروغه برادر .
محسن عمرانی
پاسخ  [21 مهر 1394 - 05:37]
جانم فدای رهبرم
نااشناس
پاسخ  [21 مهر 1394 - 17:48]
وقتی پسر شخص اول یه کشور باشی باید حواشی آن هم را تحمل کنی وقتی مثل ما دغدغه مالی بیکاری اجاره خونه نداری
ناشناس
پاسخ  [22 مهر 1394 - 21:49]
سلامتی مقام معظم رهبری صلوات ما همه تا آخرین قطره خون پیر و مقام عظمای ولایت رهبری هستیم ؛چو ایران نباشد تن من مباد
احمد
پاسخ  [23 مهر 1394 - 04:32]
جوری که آقای علی فضلی خاطره تعریف کردن به نظر می رسد که آقا مجتبی ( اگر به جبهه رفته باشند) جایی خدمت می کردند که دائماً در دید جناب فضلی ( فرمانده وقت لشکر سید الشهدا) قرار داشتند، و با این همه ارادتی که جناب فضلی به آقای خامنه ای داشته و دارند محال است بتوان فرض کرد که جبهه رفتن امثال مجتبی خامنه ای در صورت صحت همان طوری بوده که مثلاً بچه های گردان علی اکبر اعزامی از ساوج بلاغ می آمدند! واقعاً جالبه میگن سند آوردیم بعد پدر زن میاد تعریف دامادشو میکنه میشه سند!!!
حسین سلیمی
پاسخ  [23 مهر 1394 - 13:43]
با تشکر از اطلاع رسانیها و روشنگریهاتون.
ما به عشق ولایت زنده ایم.
پروین عزیزی
پاسخ  [23 مهر 1394 - 14:00]
همیشه به آدم های موفق حسودی می کنن موفق ترین مرد ایران آقای خامنه ای است درود بر ایشان
درویش زاده
پاسخ  [24 مهر 1394 - 13:52]
این شایعات ووتهمت ها و وصله ها به فرزندان کوثرنمی چسبد همه ماباید هوشیارباشیم این حرف هاباعث نشود فرزندفاطمه سلام الله علیهاراتنها نگذاریم
مجتبی قادری
پاسخ  [24 مهر 1394 - 22:49]
سلام وصلوات بر مقام علمای ولایت
م حیدری
پاسخ  [25 مهر 1394 - 03:04]
.دراینکه صحت این موضوع وجود داشته باشد یا نه کاری نداریم
حسینی
پاسخ  [25 مهر 1394 - 03:43]
سلام من هیچ اطلاعی از زندگی ایشون ندارم ولی این را میدونم که دشمن همیشه به دنبال فرصت برای تخریب شخصیتهای انقلاب و بزرگان ایران هستند ولی مومن نباید مثل ابوموسی اشعری ساده باشد باید زیرک و باهوش باشد هر خبری رانباید به سادگی قبول کرد
سید محمد
پاسخ  [25 مهر 1394 - 19:58]
مشک آن است که خود ببوید
نه آنکه عطار بگوید.
همین
شاهین
پاسخ  [26 مهر 1394 - 15:10]
شاید بعضی حرفا دروغ باشه
تبریز
پاسخ  [28 مهر 1394 - 15:06]
کاش حرفای که میگوید درست باشد.
مصطفی پارسایی
پاسخ  [29 مهر 1394 - 17:41]
گور پدر شایعه کن، هیچ غلطی نمی تونید بکنید، می خوان ملت ایران را ب جون هم بندازن، لبیک یا خامنه ای ما اهل کوفه نیستیم على تنها بماند
مهاجرافغان
پاسخ  [01 آبان 1394 - 05:15]
سلام اگردوستای ایرانی سرسوزنی عقل داشته باشن بایدشب روزبرای سلامتی رهبرشون دعاکنند.تمام کشورهای اطراف ایران بوی مرگ میادمردمشان حاضرن گرسنه بخوابن ولی امنیت داشته باشن بنظرمن امنیت داخل ایران چیزی شبیه معجزس هرکی درک نکنه واقعاکوره
حسین میرقاسمی
پاسخ  [02 آبان 1394 - 03:15]
هروقت از۴فرزندتحصیل کرده ی من ۲نفرشون شاغل شدند نظرقطعی رو میدم
دلم میخواد بنویسم ام...ای پیم هسس
پاسخ  [03 آبان 1394 - 17:08]
مهم اینه الان امنیت کشور ما بخاطر وجود رهبر هسش.امنیت رو که داریم.پس بریم سراغ ابادانی.اخه توی این نظرات همه جانفشانی میکنن که چی بشه.الان جان فشانی رو با ی چیز دیگه اثبات کنیین.بازم میگم امنیت رو مدیون رهبریم
ناشناس
[05 آبان 1394 - 14:01]
به به اونم چه امنيتي!!!
جججج
پاسخ  [04 آبان 1394 - 04:24]
انشاالله داعش ضد انقلابیون همه رو بکشه
ناشناس
پاسخ  [05 آبان 1394 - 13:59]
بشنو و باور نكن
فهیمه
پاسخ  [06 آبان 1394 - 16:42]
جانم فدای رهبرم
گلمکانی
پاسخ  [07 آبان 1394 - 02:57]
مردم فهم وشعور دارن و اگه تشخیص میدادن ولایت فقیه در کشور جایگاهی نداره خودشون دست به کار میشدند.جالب اینجاست اونهایی که بیش ازهمه ادعای روشنفکری میکنن و از دموکراسی حرف میزنن همون هایی هستند که به بهانه بی پولی حقوق کارگرهاشون رو شش ماه به شش ماه نمیدن بعدش یا سراغشون رو یاباید از پیست های اسکی اروپا بگیری یا سواحل مدیترانه.
البته رفتار های غلط عده ای از بی بصیرتهای به اصطلاح انقلابی هم راه رو برای پذیرش راحت تر شایعات توسط بعضی جوانها هموار کرده.
باآرزوی طول عمر برای تمام افرادی که زندگیشون وقف خدمت به مردمه و در راس آنها رهبری خردمند و شجاع.
هاشم زارع
پاسخ  [07 آبان 1394 - 20:09]
سلام فقط میتوانم بگویم خداوند لعنتشان کند که در مورد رهبر فرزانه و خانواده ایشان ایگونه صحبت نکن، جانم فدایه رهبرم
درویش
پاسخ  [08 آبان 1394 - 22:50]
حضرت علی رو به هیچکس تشبیه ندید مقام ایشانم بالا بود
سعید
پاسخ  [10 آبان 1394 - 18:43]
جانم فدای مظلومیتت اقا جان.
رضا
پاسخ  [11 آبان 1394 - 16:54]
ﺩﺭﻭﻏﮕﻮ ﺩﺷﻤﻦ ﺧﺪﺍﺳﺖ... ﻭﺍﯼ ﮐﻪ ﭼﻘﺪﺭ ﺩﺷﻤﻦ ﺩﺍﺭﯼ ﺧﺪﺍ
رضا
پاسخ  [12 آبان 1394 - 12:31]
مرگ بر امریکا اوباما سوسک است این بود نظر من
من یک ملتم
پاسخ  [12 آبان 1394 - 18:22]
ما همه بیعت کردیم با رهبرمون.و اصل ماجرا آرمان هست که ملت ایران پرچم دارش هست. صاحب این انقلاب هم انشاالله به زودی قدم به دیدگانمون میزاره. حق وعده خداست . هرکه تکلیفش مشخصه بهتره جوری رفتار نکنیم که شرمند رهبرمون باشیم.
ناشناس
پاسخ  [12 آبان 1394 - 21:16]
عاشق رهبرم هستم ، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست
ناشناس
پاسخ  [12 آبان 1394 - 21:17]
ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند
بابایی
[14 آبان 1394 - 11:48]
تاخمااهل کوفه نیستیم علی تنهابماند
غ -زین الدینی
پاسخ  [13 آبان 1394 - 20:50]
تاریخ ثابت خواهد کرد که مانند رهبر ایران شجاع پاک ساده زیست
تکرار نخواهد شد
ناشناس
پاسخ  [14 آبان 1394 - 03:58]
جانم فدای رهبر
ناشناس
پاسخ  [14 آبان 1394 - 16:25]
ایکاش جهالت تو جامعه کم بود بعضیها چقدر ساده لوحند حیف از ایران و ایرانی
ناشناس
پاسخ  [18 آبان 1394 - 08:36]
هر کسی با اعتقاد و باور خودش میمیره فقط خدا حق است و بس.
ولی مهم تر از اینا بی کاری و فقره
یه کاری واس اینا بکنین
مرسی
کیان
[10 آذر 1394 - 19:55]
بابا ول کنید شمارو به خدا.یکی میمرد از درد بی نوایی یکی میگفت خانم زردک میخواهی
ریشه تمام فسادها فقره.اونوقت چسبیدن به حرفای الکی.
خداوکیلی همین طوری سر فقر بحث وجدل میکردیم وشاخ وشونه میکشیدیم می کردیم تا حالا تو کشورمون فقیر نداشتیم.
ناشناس
پاسخ  [19 آبان 1394 - 16:30]
من از اول نه به این شایعات گوش داده و نه اهمیت می دهم چون می دانم همه شان دروغ است و سعی می کنم کسانی که دست به شایعات و یا بهتر است بگوییم دروغیاتشان فراوان است هم صحبت نشوم.
مهران ظفری نیکو
پاسخ  [20 آبان 1394 - 05:25]
بسم الله رحمان رحیم لبیک یا خامنه ای لبیک با حسین است خدا نگذره از اون هایی که به مقام معظم رهبری وخانواده پاکشان تهمت میزنن ننگ به کسی که پشت ولایت فقیه ونایب امام زمان سخن بگوید ای ملت شریف به سخنان و تبلیغات بیگانگان توجه نکنید و پیروی ولایت و رهبر عزیزمان باشید تا اسیبی به مملکت مان نرسد حزب فقط حزب علی رهبرفقط سیدعلی
علی
پاسخ  [29 آبان 1394 - 11:10]
جان منو امر ولی
جان منو سید علی
ناشناس
پاسخ  [30 آبان 1394 - 18:43]
برای این انقلاب و الانی که هستم خون ریخته شده شهید دادیم صلوات بر امام شهدا و درود بر حضرت ایت الله خامنه ای عمرش بلند و دشمنانش خارو ذلیل
POUYA
پاسخ  [02 آذر 1394 - 10:14]


خدا انشاالله همه ما رو نجات بده از جهل و سادگی و....بگذریم...پیروز باشید...
یا حق
ناشناس
پاسخ  [04 آذر 1394 - 02:16]
لبیک یا خامنه ای
ایرانیم و رهبرم خامنه ای
پاسخ  [07 آذر 1394 - 02:16]
ترو خدا شایعاتو باور نکنید ؛رهبرمون زندگیشم برامون گذاشته ؛انصاف داشته باشید ؛جانم فدای رهبر
حسین
پاسخ  [09 آذر 1394 - 03:17]
خیلی عالی بود
کیان
پاسخ  [10 آذر 1394 - 19:58]
سلام.ای کاش همه چیز تو این دنیا به خصوص مملکت ما با صداقت و تفکر پیش میرفت .واز تعصبات بی مورد وکورکورانه دست برمی داشتیم.ما در مورد وجود خدا هم جایز به تحقیق هستیم.پس چرا باید در برابر هر اشتباهی اشتباه موضع بگیریم.منطق همه جا حاکم بود خوب بود.ما اماممون علی بود.پس کو منطق شیعیانش/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از خودش دفاع میکرد حتی در برابر جهل
این تعصبات بیخود رو بگذاریم کنار
ناشناس
پاسخ  [10 آذر 1394 - 23:33]
دوست دارم نظرمنم دررابطه باوابستگان اقاثبت بشه خط کاملا مشخصه اولابدون تحقیق تهمت شایسته نیست ازاون مهمتروقتی کسی برای حقانیتش سندمطرح میکنه مغرضانست قبول نکنه
ناشناس
پاسخ  [12 آذر 1394 - 01:05]
نماز بی ولایت بی نمازیست
رحیم باقری
پاسخ  [13 آذر 1394 - 08:47]
باسلام درودخداوندبزرگ بررهبرعزیز ما ,لعنت خدابر انگلیس خبیث آمریکای ملعون احمقها فکر کردن ایرانی ها حقیقت وتشخیص نمیدن هه هه بابا بیخیال بسه دیگه بسه چقدر شما نادانین...........
رضار
پاسخ  [13 آذر 1394 - 20:46]
حذب فقط حذب علب
رهبر فقط سید علی
ناشناس
پاسخ  [14 آذر 1394 - 06:22]
خدایا به فرزندان این مرز و بوم معرفت و قدرت شناخت دوست و دشمن و شیوه ی دشمنی دشمنان را عطا بفرما که این خود زمینه ی ظهور او خواهد شد
سید محسن هاتف
پاسخ  [14 آذر 1394 - 23:33]
با سلام.کسیرا که خداوند عزیز و بزرگ شمارد اگر تمام انسا نهای روی زمین بخواهند اورا کوچک جلو ه دهند نتوانند ................
محمد فرضی
پاسخ  [15 آذر 1394 - 21:21]
من با داشتن چنین رهبری به خود و کشور مان ایران می بالم...درود بر سید علی خامنه ای ...درود بر سپاه.
رامین افشاري
پاسخ  [16 آذر 1394 - 00:55]
امیدوارم روزی ایشان رهبر ایران اسلامی که خیلی بزرگتر از چیزی که در حال حاضر هست بشوند این خواسته اینجانب است چون من ایشون را واقعا دوست دارم و فک میکنم مثل حضرت آقا شایدم بهتر میتوانند رهبر ایران بزرگ شوند.
رضااسماعیل
پاسخ  [16 آذر 1394 - 03:50]
خدا نابود کند دشمنان این مرز وبوم را ...وای اگر خامنه ای حکمه جهادم دهد
محمد
پاسخ  [16 آذر 1394 - 05:17]
به به بنازم به رهبری نازنفست نفسم اقا
نام و نام خانوادگی هوشنگ روشن
پاسخ  [17 آذر 1394 - 23:25]
ما درسایه ولایت رهبری به دنیا ثابت خواهیم کرد که ایران وایرانی همیشه پابر جاست
رضائی
پاسخ  [18 آذر 1394 - 00:57]
به قول آقای هاشمی :آیت الله خامنه ای در رهبری انقلاب بی بدیل هستند.
مهدی
پاسخ  [18 آذر 1394 - 01:20]
جانم فدای مظلومیتت ای علی زمان…دوستت دارم اقاجان…دشمنان هرچقدر میخواهند بد بگویندمافدایی شماهستیم مولایم
حسن
پاسخ  [18 آذر 1394 - 17:12]
من ایران رو بدون رهبرم نمیخوام. آقا خیلی مظلومند. جان و زندگیم فدای رهبرم.
شاهرخ
پاسخ  [19 آذر 1394 - 15:23]
حالا مثلا خیلی تو کشور ما ازادی وجود داره منم بتونم الان نظر بدم برید وضع مردم رو ببینید بعد حرف بزنید شما ها پولتون از پارو زده بالا
سید مجتبی حسینی
پاسخ  [20 آذر 1394 - 03:10]
فقط تو یک جمله خودم و خانوادم فدای آقام وفرزندش میپرسمتون دوستون دارم خدا نگهدارتون باشه خدا قوت هر دستوری بدید با جونو دل خلی نوکرم آقا سید مجتی حضرت آقا یا علی مدد
ابرهیم مسلمی
پاسخ  [21 آذر 1394 - 01:21]
باید خدارو شاکر باشیم که با رشادت های شهدای اسلام و هدایت امام خمینی و بعد امام خامنه ای تو کشور امن زنگی میکنیم که خود نعمتی است بزرگ پس خداتو شکر کنید مسلمونازیادم به حواشیها توجه نکنید
ناشناس
پاسخ  [21 آذر 1394 - 15:27]
کشیدم میدونم چی میکشید
مظلوم
پاسخ  [21 آذر 1394 - 15:42]
بهتان زدن و آبروی دیگران را بردن از سنگینی کوه بر کره زمین سنگین تره
خدا عذاب شدید کند همه کسانی راکه با زندگی و آبروی مؤمنان بازی میکنند
مخصوصا اماکنی ها
داود حقی
پاسخ  [23 آذر 1394 - 00:03]
ولایت فقیه تحت نظارت مجلس خبرگان رهبری بنا بر فرمایش حضرت امام خمینی ره مورد قبول ما واطاعت از ایشان برما واجب است ، تا کور شود هر آنکه نتواند دید.
اا
پاسخ  [23 آذر 1394 - 08:30]
سلام خوب بود
یاسی
پاسخ  [24 آذر 1394 - 18:05]
سلام این آقا یا خانم ناشناس جرات نداره اسمش بنوبسه چه برسه به حرف زدن گرچ اگر بخواد حرفم بزنه یا فحشه مثل باند هاشمی یا حرفهایی از جنس وزی فعلی کشور که سند نداره
ناشناس
پاسخ  [26 آذر 1394 - 05:24]
چقد خوب میشد این مطالب در تلویزیون که خیلی عمومیت داره پخش میشد آخه پدران و مادران که توان دسترسی به این مطالب رو ندارند از این توطعه ها و وقایعی که اتفاق افتاده بی اطلاعند.
ناشناس
پاسخ  [27 آذر 1394 - 17:06]
بعدرهبربچه هاش جای توحکومت ندارن .مثل بچه های امام خمینی .به نظرمن بهتره وارده کارهای سیاسی نشن.چون پشتتیبانی دیگه ندارن ادم عاقل وارد سیاست نمیشه چون بعد خودت خانواده ادم سریع از بین میره .ازپیغمبرعزیزتر که بعد خودش به خانوادش رحم نکردن .
قاسمی‌فرد
پاسخ  [27 آذر 1394 - 21:43]
سلام‌من‌کاری‌به‌شما‌ندارم‌ولی‌من‌اگه‌صدتاجون‌هم‌داشتم‌چه‌بااین‌تحلیل‌یا‌بدون‌این‌فدای‌سید‌علی‌میکردم‌تابگویم‌مااهل‌کوفه‌نیستیم‌علی‌تنها‌بماند
طاهره
پاسخ  [28 آذر 1394 - 02:11]
سر خم می سلامت......
جوونی م فدای یه لبخند رهبرم.....
رامین
پاسخ  [28 آذر 1394 - 02:22]
سلام بر دوستان
لازم میدونم این نکته رو متذکر دوستان بشم که هیچکس حق انتفاد مستقیم از حضرت اقا وخانواده معضمشان رو ندارند ، ایشون ازین تهمتهامبران چون نماینده بر حق امام زمان هستن وجز تلاش وکوشش برای سربلندی کشورمان نیت دیگری ندارند
ناشناس
پاسخ  [28 آذر 1394 - 14:33]
سایت دیدبان و سایت های موافق باید همیشه یک مطلب را در نظر بگیرند که در مورد چنین مطالبی اونایی که مخالفن نظر نمیدن.
احسان
پاسخ  [28 آذر 1394 - 20:45]
سلام این شبکه های خارجی فقط میخواند با دروغ‌گویی و تهمت خبر جمع کنند آخه آگه اینطور بود رهبری برای درمان دست اش به بهترین بیمارستانها دنیا می رفت این شبکه های بیگانه یک زمانی دانش را مردم مخالف حکومت اسد نام می بردند حالا که ثابت شد اینها را تروریست می نامند
حسین بایزیدی
پاسخ  [28 آذر 1394 - 22:29]
فرزندان آقا سر سفره پدر نون حلال خوردن. نه مثل بچه هاى بعضی ها
وحید
پاسخ  [28 آذر 1394 - 23:43]
سلام بر سید حسن خمینی و درود بر یادگار امام
ناشناس
پاسخ  [29 آذر 1394 - 18:14]
سید علی نیازی به جانشین نداره
چونکه کلا ایران ان شاالله دیگه نیازی به ولی فقیه نخواهد داشت
چرا که ان شاالله خودِ سید علی که جانم فدای او, با دست ابالفضلیشون پرچم انقلاب رو به دستان حسینیِ امام زمان خواهند داد!
ظهور صد البته نزدیک است ان شاالله
حسین
پاسخ  [30 آذر 1394 - 08:37]
با سلام.
بنده یکی از درس خوانده های مملکت هستم.
که پدرم چندین سااال در جبهه ها بوده است. خودم هم سالهاست ببسیجیم.
اما انشرایط سخت اقتصادی برای من و خانواده ممن

پدرم بعد از سالها مشقت
خودم پس از سالها تحصیل و تلاشی که خدا میداند جز برای رفع مشکلات خلق الله نبوده
در مضیغهه خوردن غذا هستیم
ازدواج و پس اندازو
زن و زندگی دیگر ااز دعاهای من حذف شده اند
دنیایم فقط دنیایم تمام شود
حق بدهید با این فشارها ذهن امثال من مشکوک شود
اما پیش فرض همه بندگان خدا پاک و مبری هستند


ناشناس
پاسخ  [30 آذر 1394 - 16:24]
چرا من در ايران به دنيا امده ام. چرا چون همه در اسايش هستند چون ازادي بيان وجود دارد چون دانشجو بعد از اتمام درسش استخدام ميشه چون هدف دولت ما عدالت محوري هستش .چون.بابك رنجاني ها پول ملت را سرمايه گذاري ميكنند چون ماهانه به ما 45 هزار تومان يارانه ميدند گرچه زياده نميتونيم خرجش كنيم ......
ناشناس
پاسخ  [30 آذر 1394 - 22:31]
مرگ بر ضدددددددددددددددددد ........
احد عقابي
پاسخ  [01 دي 1394 - 00:37]
جانم فداي رهبر.اي كاش ميشد منم به ديدار اقا دعوت ميشدم
نام و نام خانوادگی سید
پاسخ  [02 دي 1394 - 20:33]
در مساخ عشق جز نکو را نکشند روباه صفتان زشت خو را نکشند.درود بر امام خامنه ای
فرزند جانباز
پاسخ  [03 دي 1394 - 00:16]
من فرزند جانباز هستم
کیوانی
پاسخ  [03 دي 1394 - 00:27]
بنده نظرم اینه که اگه نشد به اندازه ی بیگانگان تبلیغ کنیم حداقل به اندازه آنان برای روشن شدن حقایق وقت بذاریم و تبلیغ کنیم. سکوت آقا سید مجتبی نیز برای من قابل فهم نیست چون مایی که ولایت رو قبول داریم گاهی اوقات به ذهنمهن این مساله خطور میکنه که شاید.....وای به حال کسایی که منتظر بهونه ان
رضا مناف زاده
پاسخ  [03 دي 1394 - 05:05]
ما هرچی داریم اول از خدا بعد از رهبر عزیزمان داریم باید قدرش را بدانیم جانم فدایت رهبرا
جاس م
پاسخ  [05 دي 1394 - 04:56]
جانم فدای اولاد زهرا
ناشناس
پاسخ  [06 دي 1394 - 04:26]
در طول تاریخ, وقایع رو فاتح نوشته نه مغلوب
وکیل مدافع رهبرم
پاسخ  [08 دي 1394 - 02:59]
هر کس میتونه مدرکشو با جرات نشون بده بسم الله وگرنه جراتشو نداره یا بهتر بگم مدرکشو نداره پس خاموش باشه یابذارین بهتر بگم دهنش بسته بشه
اگه داری رو کن نداری یا الکی مثلا جراتشو نداری به زبان آدمی میگم دهنتو باز نذار ببندش
فدای رهبر
پاسخ  [08 دي 1394 - 17:32]
اگر رهبرم لب تر کند جان را فدایش میکنم.
لطیف
پاسخ  [08 دي 1394 - 20:17]
خوب است که آدم لحظه شناس باشد و مثل کار روشنگرانه ای که شما انجام دادید را انجام بدهد تا جامعه را از خواب غفلتی که درست را نادرست می بیند و برعکس پرهیز دهد و به راه درست و واقعی هدایت کند ممنون از روشنگریتان
طلبه ولایی
پاسخ  [09 دي 1394 - 04:09]
در روایت هست که: اگر کسی به مؤمنی تهمت بزند و آبروی او را بریزد، در روز قیامت تهمت زننده را در میان کوهی از چرک و کثافت قرار میدهند و تا رضایت طرف را جلب نکند در این عذاب خواهد ماند.
لذا اولا در مورد اظهار نظرهایمان بیشتر دقت کنیم که خدای نکرده به کسی تهمت نزنیم. ثانیا این وصله های مغرضانه یا احمقانه به چنین شخصیت های ممتاز ، با تقوا و تربیت یافته ای نمیچسبد
Abolfazl
پاسخ  [09 دي 1394 - 22:49]
من نمیگم شایعات در مورد ایشون صحت داره؛چون همینجوری که خودتتون میدونید شایعه ساختن کار راحتیه و خیلی از این شایعات بدون سند و مدرک، مطرح میشه.
اما سوال من اینه؛چقدر از این جواب ها با سند و مدرک ارائه شد؛شمایی که میگی خونش ساده اس ؛میتونستید یه عکس بذارید لااقل، و اینکه بیایید به حرف های حداد عادل استناد کنید یا برادر زن ایشون؛این که شد همون کار غربی ها!!!
خودمونیم،کی میاد از دومادش بد بگه!!!
ناشناس
پاسخ  [10 دي 1394 - 07:26]
من هیچ سکی به پاک دستی آقای خامنه ای ندارم
اما واسه جلوگيري از اين دزديها بايد به تدبير كي دلخوش بود؟
می دونم رهبر تنهاست
مریم
پاسخ  [11 دي 1394 - 23:54]
ماه هيچوقت پشت ابر نمیدونه،بلاخره اگه آقا مجتبی اینکارها رو کرده بودن مثل بقیه آقازاده ها تو این اتفاقات اخیر با سند ومدرسه دستشو رو میکردن،حالا این روزا باب شده اگه از یکی طرفداری میکنی میگن اینم از همون قماشی،من نه بسیجی ام نه... یک آدم معمولی تیپ هم میزنم اما بدم میاد ندانسته به کسی تهمت بزنم
مریم
پاسخ  [11 دي 1394 - 23:54]
ماه هيچوقت پشت ابر نمیدونه،بلاخره اگه آقا مجتبی اینکارها رو کرده بودن مثل بقیه آقازاده ها تو این اتفاقات اخیر با سند ومدرسه دستشو رو میکردن،حالا این روزا باب شده اگه از یکی طرفداری میکنی میگن اینم از همون قماشی،من نه بسیجی ام نه... یک آدم معمولی تیپ هم میزنم اما بدم میاد ندانسته به کسی تهمت بزنم
esi
[12 دي 1394 - 03:12]
سلام به همه عزیزان نقشه شناس باشیم تاگول نخوریم کیدشناس باشیم تابه دام نیفتیم ادعاها زیاده ولی وقت اثبات که میرسه دیگه هیچی
مریم
پاسخ  [12 دي 1394 - 03:39]
دوستان مراقب فتنه های آخر زمان باشند ما با حمایت از ولی فقیه به خدا میگیم اگر ولی معصوم بیاد حتماازشون حمایت میکنیم . دوستان انشالله ظهور نزدیکه، زیاد دعا کنید . خدا همه ما رو از جهل نجات بده ....
سیناپرنده
پاسخ  [14 دي 1394 - 16:39]
جانم فدای رهبر

آقا جان فدایت شوم ای مهربان ترین مهربان ها


جانم فدای رهبر

ما تا آخر ایستاده آیم

درپناه حق
سید مجتبی حسینی
پاسخ  [15 دي 1394 - 17:23]
خدا توفیق روز افزون به شما عزیزان بده که وقت گذاشتید و اطلاع رسانی میکنید....
ناشناس
پاسخ  [15 دي 1394 - 22:51]
زرت
طلبه
پاسخ  [16 دي 1394 - 00:11]
الله اکبر ماشاالله پسراینقدرشبیه پدر
ناشناس
پاسخ  [16 دي 1394 - 04:54]
ما ای رانیها تا کی بتید پاچه خواری کنیم
درسا
پاسخ  [17 دي 1394 - 05:17]
من که ی جون دارم اونم تقدیم اقا
بعدش هم مطمئنم اقا مجتبی باید ی اعجوبه مثل خود اقا باشه ک اینقدر دارن روش مانور میدن!
وگرنه کاری ب کارش نداشتن!!!
ناشناس
پاسخ  [17 دي 1394 - 07:03]
سلام بر ایرانی های عزیز.. والا دلیل اینکه گیر دادن به آقا مجتبی واسم مبهمه! من بر این باورم که انگلیس راست یا دروغش فقط فقط برای منافع خودش است.. انشالا انقد قدرتمند بشویم که اجازه دخالت کردن و حرف زدن درمورد کشورمان را نداشته باشن! و درخصوص ب این مورد که برید دنبال نون ک خربزه آب است...
مریم
پاسخ  [18 دي 1394 - 01:19]
شایعه زیادعجیبی هم نبودقبلاهم درباره جانشینی امام خمینی هم چنین شایعاتی بوده ...فکرم نکنم مجلس خبرگان ایشونوانتخاب کنن چون بعدش دوباره انتخاب جانشین ولایت فقیه جنبه موروثی بودن وشبه سلطنت به خودش میگیره واین شایعات کوبنده ترخواهدبود...
مسلم
پاسخ  [18 دي 1394 - 15:41]
سلام-افرادی که دنبال این قبیل تهمت ها هستند، خودشونو به نفهمی زدن.
با احترام به همه هموطنان عزیز خواهش می کنم همیشه از خدا بخواهیم ما رو براه راست هدایت کنه، نه راه کسانی که دنباله روی طاغوتن.
به فکر آخرتمون هم باشیم و عاقلانه فکر کنیم.
ممنون
ناشناس
پاسخ  [19 دي 1394 - 22:36]
چه جالب ما هم باور کردیم
به امید ازادی یتیمان مهدی و بر چیده شدن نداشتی و فقر مطلق و سرمایه داری
همتی
پاسخ  [20 دي 1394 - 02:54]
ﯾﮑﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﺭﻫﺒﺮﯼ ﺍﺳﺖ ﻭﯾﮑﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﭘﺎﺳﺪﺍﺭﺍﻥ ﻏﯿﻮﺭ ﮐﻪ ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ ﺍﺳﻼﻣ ﻭ ﻗﺮﺁﻥ ﺗﺮﺳﺸﺎﻥ
ﭘﺸﺖ ﺣﯿﻠﻪ ﻭﻧﯿﺮﻧﮓ ﭘﻨﻬﺎﻥ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﻭﺍﻧﻘﻼﺏ ﻭﺟﻮﺩ ﮐﺸﻮﺭ ﺭﺍ ﺑﯿﻤﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍ ﺳﺗ
سید
پاسخ  [21 دي 1394 - 04:15]
انتخابات شدوباز شایعات جون گرفته لطفا و عاجزانه از شما درخواست دارم برای مردم شفاف سازی کنید. آقا خیلی مظلومه بااین همه هجمه.
حسین
پاسخ  [21 دي 1394 - 23:29]
سلام
محمدرضا
پاسخ  [23 دي 1394 - 01:48]
عشق است امام خامنه ای.کورشودآنکه نبیند.
حسین رضا
پاسخ  [23 دي 1394 - 08:52]
سلام وصلوات خدای تبارک وتعالئ بر امام خامنه‌‌ای
ان‌شا‌ءالله به زودی زود پرچم این انقلاب که در دستان مبارک امام خامنه‌ای هست با دستان مبارکشان تقدیم حجت خداوند صاحب زمان امام مهدی (عج) خواهد شد و چشم دشمنان ایران و امام خامنه‌ای کور میشود ، این مطلب یکی از مطالب و پیشگوییهای شهید والا مقام سید علی اندرزگو هست .
برای سلامتی امام خامنه‌ای و ظهر امام زمان (عج) صلوات
ناشناس
پاسخ  [23 دي 1394 - 15:36]
من از اول به این چرندیات که راجع به ولی فقیه و فرزندش را می گفتند را قبول نمی کردم و هرگز قبول نخواهم کرد. دشمنان نظام می خواهند یک جوری به رهبر عزیزمان که امید ملت ولایتمدار ایران اسلامی بعد از خداوند عز و جل است را ضربه بزنند حالا برایشان مهم نیست چه از طریق خانواده و یا هر کس دیگر. خداوند یار و نگهدار رهبر عزیزمان باشد و برای سلامتی ایشان به درگاه حق دعا می کنیم و نابودی دشمنانشان و دشمنان نظام اسلامی را از درگاه حق خواستاریم. یا علی
علی اکبر مظاهری
پاسخ  [24 دي 1394 - 04:26]
رهروان حضرت از تهمت ترسی ندارن
خواهان یوسف هر که شد تا آخر بازار خواهد رفت
حمیرا یعقوبی
پاسخ  [24 دي 1394 - 15:04]
ایکاش در میادین بزرگ مانیتورها یی نصب کنید و گزیده‌ای از این نوشته ها ومصاحبه ها را بزای ملت بنویسید تا مردم خود رادرون خانواده رهبر خود و عضوی از آنها احساس کنند
ناشناس
[27 دي 1394 - 19:21]
چرت و پرت نگو
م م ز
پاسخ  [27 دي 1394 - 19:07]
من در رهبری چیزی جز ایمان وصداقت نمی بینم اگر در زمینه انتخابات بیانات ایشان را مدنظر داشته باشیم اتخابی مهدی پسند خواهیم داشت
ناشناس
پاسخ  [27 دي 1394 - 19:19]
به نظرم اگه آقا واقعا اینجوری بود، الان وضع مردم این نبود
از313
پاسخ  [29 دي 1394 - 07:30]
عوام فریبی است حق آشکار میشود
باید بگم ماسمالیسم شما و لفاظی شما 20است
بدی های پهلوی آشکار شد بدی های این حکومتم آشکار میشود
یاعلیعوام فرم
نام و نام خانوادگی.م،م
پاسخ  [29 دي 1394 - 19:20]
عاشق رهبرم هستم.
ناشناس
پاسخ  [29 دي 1394 - 19:42]
با خامنه ای کسی نگردد گمراه..
سعید
پاسخ  [30 دي 1394 - 04:48]
من عاشق رهبرم ولی میدونم مجتبی تو جریان اتتخابات دخیل بوده .با ثروت و ایناشم کار ندارم ولی خدا به راه راست هدایتش کنه
مهدی بقاییان بافقی
پاسخ  [30 دي 1394 - 06:38]
خوشحالیم درکشوری مقتدر باتقوا مقاوم زیرپرچم وسایه رهبری فقیه ودانا عالم برجسته ای بااینکه درتحریم چندین ساله هستیم وشرایط سخت است ولی خداراهزاران بارشکرمیکنم درمملکت اسلامی وامن و رهبری عالیقدر مقام عظمای ولایت ودلسوز زندگی میکنم.
خداوندا سایه رهبرعزیزودلسوزمان رامستدام بدار بدار بدار
آمین
ناشناس
پاسخ  [02 بهمن 1394 - 20:44]
گذر زمان همه چیز را هویدا خواهد کرد
روح‌الله
پاسخ  [04 بهمن 1394 - 00:18]
تشکر
يك ايراني
پاسخ  [05 بهمن 1394 - 00:04]
آقاي مهاجراني خارج نشين «شما نمي توانيد يك نقطه تاريك اقتصادي در زندگي رهبر و پسرانش پيدا كنيد.»
مينا رستگار
پاسخ  [05 بهمن 1394 - 04:01]
خدا خودش عالمه
ناصر جوانی
پاسخ  [05 بهمن 1394 - 16:13]
عالی بود ممنون زنده باد ولایت فقیه جانم فدای رهبرم تا آخرین قطره ی خون هستیم آقا
کاوس فلاحی نیا ازباسوج جانباز
پاسخ  [05 بهمن 1394 - 22:31]
باسلام یک روز درخصوص فرزندان مقام معظم رهبری باچند نفر بحث شدید داشتم انها گفتند که یکی ازفرزندان حضرت اقا چند اسب دارد وبیشتر اوقات فراغت خود را به اسب د انی وتفریح مشغول است.یِکی ازفرزندان اقا هم یک بیمارستان خصوصی درخارج جهت بچه دارشدن باهزینه ملیاردی بچه دارشد درخارج سومین مورد بحث کانتینر شمش طلا ودلار وتوقیف ان درترکیه باشنیدن این مطالب دوشب ودو روز نخوابیدم وچیزی از دق نخوردم باورم شده بود چرابچه های اقا این همه شهید ومجروح فقیر بیچاره درجامعه بعد فرزندان اقا به این سبک چرا ودرهیچ رسانه وتلویزیونی هم کسی انهارا مبری وتکذیب نکر چرا انتظار دارم دراین خصوص برنامه ای تنظیم ومسایل برای مردم روشن شود
یک ایرانی
پاسخ  [06 بهمن 1394 - 00:07]
سلام بررهبر عزیزم وخاندان بزرگوار ایشان
کسانی که این حرفهای بی اساس را میزنند وقصد تخریب ولایت ورهبری را دارند شک نکن یا آمریکایی وصهیونیسم هستند ویا از آنها خط میگیرند.ومیخواهند با این حرفها ولایت را از این ملت جداکنند تا بتوانند به خواسته های کثیفشان برسند.وبه لطف خدا این آرزو را به گور خواهند برد.
زنده باد ولایت ومرگ بر زد ولایت فقیه جانم فدای رهبر

amir xxo
پاسخ  [07 بهمن 1394 - 20:21]
سلام و درود فراوان بر یازده امام شهید و یک امام منتظر(مهدی موعود)که خداوند وعده امام سیزدهمی نداده.
ستایش مختص خداوند است و بس، نه بنده گنه کارش.
جانم فدای امیرالمومنین که انگشتر پادشاهی اش را به گدایی بخشید و دستگیر مستمندان بود. گر مستمندی میدید از نان شب خود هم میگذشت.و در نبرد با ظالمین در صف اول جبهه ها بود.
جانم فدای حسین و یاران مظلوم و با وفایش. جانم فدای ضامن آهو که خود شاهد و آگاه است و در قیامت گواهی میدهد.

همه وجودم فدای رهبرم / زندگی من فدای نایب امام زمان
ناشناس
پاسخ  [08 بهمن 1394 - 21:11]
سلام خدمت مردم با درایت ایران اسلامی که به شایعه پراکنی دشمنان اسلام وانقلاب اگاهند و نمیگذارند به انقلاب اسلامی صدمه ای کوچک وارد شود.تا زنده ایم رزمنده ایم مطیع امررهبریم.مرگ برضد ولایت فقیه
محمد یوسفی
پاسخ  [10 بهمن 1394 - 00:23]
من رهبر خودم دوس دارم اندازه جانم دوسش دارم ولی دوس دارم جان فدای مجتبی من دوس دارم خالص بودن. مجتبی دورد بر خاندان شما آقا مجتبی دوستون دارم
محمد یوسفی
پاسخ  [10 بهمن 1394 - 00:40]
رهبر جان من پیش مرگ مجتبی میشم بخاطر انسان پاک سالم هست من میدونم زیر پای ماشین مجتبی جانم پژو 504 هست مجتبی جان کسی سالم بودن شمارا در جهان نداره شما یکی هستی دورود بر شما و خواندان بزرگ شما علی جان ماست
محمد یوسفی
پاسخ  [10 بهمن 1394 - 12:46]
ماه عاشق رهبر خودمون هستیم دورود بر شما علی خامنه ای و فرزندان شما من تا آخره خونم علی رهبر ماست جان فدای علی خامنه ای هستم
تیتت
پاسخ  [11 بهمن 1394 - 16:08]
انچه به مرامتان میاد بگذارید که مردم بخوانند وانچه خوشتان نمیاد پرت کنید انور ،ولی سعی کنید خمس مالتان بدی تا بلوکه بشه تو بریتانیا ثواب داره
مونا
پاسخ  [13 بهمن 1394 - 10:50]
سلام من متن بالا رو خوندم چرا فرزندان دیگر رهبر از این اتهام ات مبرا هستند از قدیم گفته اند تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
سید یزدان
پاسخ  [15 بهمن 1394 - 12:47]
آقا ممنونم که هوای المپیکی هارو دارید .
موحد جعفر
پاسخ  [15 بهمن 1394 - 16:19]
مرگبر ضد ولایت فقیه جانم فدای رهبر
موحد جعفر
پاسخ  [15 بهمن 1394 - 16:19]
مرگبر ضد ولایت فقیه جانم فدای رهبر
علی محمدی
پاسخ  [16 بهمن 1394 - 16:53]
آقای ناشناس اگه میخوای از کسی دفاع کنی لطفا با زبان دوستی و خوبی حرف بزن نه
با تندی
رضا
پاسخ  [16 بهمن 1394 - 21:23]
جانم فدای رهبر
اسدی
پاسخ  [17 بهمن 1394 - 00:10]
باسلام خدمت اقاامام زمان. ونایب برحقش امام خامنه ای. ملیونها انسان عاشق ولایت توجهیی به این شایعات نمی کنند. که بماند عشق شان به ولایت بیشترمی شود
ناشناس
پاسخ  [17 بهمن 1394 - 08:41]
کاش انقلاب نمیشد تا حد اقل ابروی امام زمان نمیرفت
ناشناس
پاسخ  [17 بهمن 1394 - 08:41]
کاش انقلاب نمیشد تا حد اقل ابروی امام زمان نمیرفت
ع
پاسخ  [17 بهمن 1394 - 21:47]
اولا راجع به حظور در جبهه ،
ايشان متولد 48 هستند يعني در شروع جنگ 12 ساله وپايان ان 20 ساله بوده اند .
راجع به علاقه ايشان به دروس حوزوي ،
aj
پاسخ  [17 بهمن 1394 - 21:56]

راستي دفعه بعد بگوييد من جانفشاني كنم و مالكيت اموال توقيفي آقا زاده ها را به عهده بگيرم .اتوبوس
پاسخ  [18 بهمن 1394 - 05:48]
شمارست میگین خدالعنت کنه جداباد دروغگورا اصلا‌ مگردزدی میشه اره!!!!!?
سید محمد
پاسخ  [18 بهمن 1394 - 22:48]
سلام به آقای خوبم سید علی خامنه ای
خیلی دوست دارم روی گل شما را زیارت کنم
لبیک یا خامنه ای
عیسی بهشتی
پاسخ  [19 بهمن 1394 - 16:31]
این هجمه ها تازگی ندارد اوایل انقلاب مرحوم بهشتی که یکی از موثرترین چهره های انقلاب بودند با مظلومیت تمام شنیدند و دم برنیاوردند . از خداوند بخواهیم لحظه ای ما را به خودمان واگذار نفرماید و همیشه به بصیرت ما بیفزاید . انشاء الله
الهام
پاسخ  [20 بهمن 1394 - 18:13]
سلام بر رهبر عزیزمان امام خامنه ای
ناشناس
پاسخ  [21 بهمن 1394 - 17:41]
درود بر رهبر انغلاب واقعا باید قدر رهبر بدانیم خمینی وخامنه ای یک نگاه دارن هیچ از اسیا ایجور پدیدهای نارن درود بر خامنه ای
ناشناس
پاسخ  [22 بهمن 1394 - 15:51]
درود بر رهبر
علی
پاسخ  [23 بهمن 1394 - 02:34]
دشمن حیله گرومکار است وظیفه ما روشنگری جامعه است ما باید بصیرتمان را زیاد کنیم هر حرف و شایعه ای به راحتی نپذیریم هر شنیده ای را قبل از بازکو کردن پیرامون صحت و صقم آن مطالعه کنیم که نا خواسته آب به آسیاب دشمن نریزیم .
عاطفه
پاسخ  [23 بهمن 1394 - 18:40]
بسم الله الرحمن الرحیم
درخت انقلاب به خون احتیاج دارد.
تا خون در رگ ماست هدیه به رهبر ماست.
محمد مهدی
پاسخ  [23 بهمن 1394 - 22:03]
از اول معلوم بود آنها با اصل نظام و ولایت فقیه مخالف هستند و وقتی متوجه شدن با رهبر معظم انقلاب نمیتونن تهمت بزنن به پسر بزرگوار و گرانقدر ایشان تهمت میزنن من یه کارمند ساده هستم وخودمو خانوادم جانمان فدای رهبرمان میکنیم درود بر سید علی و فرزندانش که با این نجابت و پاکی وسادگی زندگی میکنند
رسول تجرد
پاسخ  [24 بهمن 1394 - 20:20]
خوب بود ولی کافی نیست
ناشناس
پاسخ  [25 بهمن 1394 - 06:43]
خدا سلامتی و طول عمر به رهبرعزیزبدهد انشاالله
ما و شما
پاسخ  [25 بهمن 1394 - 15:21]
مساله مهم فقر و بیکاری جوانان ( که نمیتوانند ازدواج کنند) است که کسی به فکر رفع آنها نیست . هر کس برای نفع خودش کار میکند و دیگری را لگد مال میکند.
اکبر
پاسخ  [27 بهمن 1394 - 01:29]
جان و قلبم فدای رهبرم سید علی خامنه ای باد
محمد
پاسخ  [27 بهمن 1394 - 03:19]
سلام.باخواندن این مطالب از زود باوری ما آدمها خجالت کشیدم ،انشالله آقا سید مجتبی همه آدامهای زود باور را حلال کند.انشالله هفت اسفند دشمنان این کشور رو سیاه میشوند،یا علی مدد.
بشیر
پاسخ  [29 بهمن 1394 - 21:06]
والا ماکه لیسانسیم بیکارم هستیم ومتاسفانه متاهلم شدیم...اگه کاری بما بدن بیشتر دوستشان خواهیم داشت والا به خدا........
مریم آرامیان
پاسخ  [30 بهمن 1394 - 03:21]

فعالیت های جهادی و اقتصادی بابک زنجانی بسیجی اقتصادی
یگانه
پاسخ  [30 بهمن 1394 - 10:28]
وای خخدا ببخشه..سیستمم قاطی کرده اومدم چندتا مثبت بررا موافقا بذارم منفی کرد .سه چهار تا منفی موافقا رو مثبت حساب کنین.
واقعا هرکس یذره عقل داشته باشه این قصه ها رو باور نمیکنه مخالفای نظام ازونجایی که درغ میگن هرچییم برای این شایعات هنرمندی به خرج بدن بازم بلاخره یه جایی گاف میدن.دست دروغگوها همیشه رو میشه
جانم فدای رهبرآی
مجید
پاسخ  [30 بهمن 1394 - 11:07]
مطمئن باشید که مقام معظم رهبری(حفظ الله) و فرزندان معظم له از پاکدست ترین انسانهای روزگار هستند.
اگر اینگونه نبود و این ازخدابی خبرها یک مدرک مستند و واقعی بر علیه رهبر عزیزمون و فرزندان ایشان داشتند، تمام رسانه های خارجی و داخلی معاند را پرمیکردند و یک هیاهوی رسانه ای بر علیه معظم له درست میکردند.ولی از آنجایی که هیچ مدرکی ندارند فقط با شایعه پراکنی فضای جامعه را مخدوش میکنند و از این راه اندکی آن بغض و آتش کینه ای که در دلشان نسبت به مقام معظم رهبری(حفظ الله) و فرزندان ایشان دارندرا سرد میکنند، که از قدیم گفته اند وصف العیش ،نصف العیش! این جاهلان و جاعلان تاریخ در کابوسهای خود به همین نصف العیش خوشند،ولی نمیدانند که هرگز خداوند مهربان وعزیز چراغی را که برفروزد هیهات که دشمنانش جرأت و قدرت خاموش کردنش را داشته باشند و نیز گفته اند و چه خوش گفته اند،چراغی را که ایزد بر فروزد،هرآنکس فوتش کند ریشش بسوزد.
ایران
پاسخ  [01 اسفند 1394 - 00:16]
واقعیت این است که در حال حاضر اوضاع کشور ما مساعد نیست و این نظام از نظر عقیدتی مشکلات اساسی دارد. خوب و بد سیاسیون را فقط خدا داند و بس اما در هر حال شکر خدا ما دارای رهبری حقیقتا عادل و خردمند و شجاع و مهربان هستیم
بهروز
پاسخ  [01 اسفند 1394 - 06:48]
جانم فدای رهبر
حمید
پاسخ  [02 اسفند 1394 - 23:34]
کسی که لقمه حلال خورده باشه این حرفا رو باور نمیکنه.جانم فدای رهبرم وفرزندانش
آریا
پاسخ  [03 اسفند 1394 - 16:47]
وای اگر امام خامنه ای حکم جهادم دهد

جانم فدای رهبر


حرفها زیاد گفته میشود

اما شنونده باید عاقل باشد در کشور عزیزمان ایران با رهبری مقتدر و توانا هیچکس حق ندارد به ایشان و فرزندش حرفهای بی ربط بزند.

تا خون در رگ ماست خامنه ای رهبر ماست
مصطفی
[03 اسفند 1394 - 21:44]
جانم فدای رهبرم
مصطفی
پاسخ  [03 اسفند 1394 - 21:42]
جانم فدای رهبرم
محمد
پاسخ  [04 اسفند 1394 - 20:23]
متاسفانه قدرت کلان کشور در بخش اقتصاد و سیاست در دست عده ای از خواص قرار گرفته که بخش عظیمی از ثروت کشور را در انحصار دارند که این باعث فساد می شود.
محمد
پاسخ  [04 اسفند 1394 - 20:23]
متاسفانه قدرت کلان کشور در بخش اقتصاد و سیاست در دست عده ای از خواص قرار گرفته که بخش عظیمی از ثروت کشور را در انحصار دارند که این باعث فساد می شود.
محمد
پاسخ  [04 اسفند 1394 - 20:35]
نظریه ولایت فقیه که توسط امام راحل مطرح شد در نجف و در کل عراق که بزرگترین علمای شیعه در انجا بودند هیچ وقت مورد تایید قرار نگرفت و هم اکنون هم بسیاری از علما و شیعیان دیگر کشورها ولایت فقیه را قبول ندارندجز عده اندکی که وابسته به حوزه علمیه و مرکز جهانی حوزه می باشد.
محمد
پاسخ  [04 اسفند 1394 - 20:47]
ولایت فقیه یک نظریه جدید و نو ساخته در عالم شیعه است که قبل از این در هیچ جای دیگر سابقه نداشته است و هزار و چند سال است که کسی ادعای ولی فقیه را نکرده است.
محمد
پاسخ  [04 اسفند 1394 - 20:48]
ولایت فقیه یک نظریه جدید و نو ساخته در عالم شیعه است که قبل از این در هیچ جای دیگر سابقه نداشته است و هزار و چند سال است که کسی ادعای ولی فقیه را نکرده است.یکی از دلایل رد ولایت فقیه شاید ایجاد فساد سیاسی و مالی در نظام اسلامی باشد، چنانکه در طی این سالها فساد ناشی از این نظریه را در ایران شاهدیم.پولهای هنگفت و کلانی که تحت عنوان سهم ولی فقیه از نعمتهای خدادادی سرزمین اسلامی وارد بیت رهبری شده چه سهم ولی فقیه از فروش نفت ، گاز ،خودرو و غیره همه باعث فساد های بزرگی در بیت رهبری شده که این فساد به سایر ارکان نظام و دولت نیز سرایت کرده است.
ناشناس
پاسخ  [05 اسفند 1394 - 02:36]
فقط خداوند میداند. همه از آویزم وبه سوی ابواب خواهیم گشت
مهدی
پاسخ  [05 اسفند 1394 - 02:39]
فقط خداوند میداند. همه از اوییم و به سوی او خواهیم رفت
ناشناس
پاسخ  [05 اسفند 1394 - 03:34]
جالبه هیچ نظر مخالفی وجود نداره . این خودش یه شک و به صحت حرفایه این سایت وارد می کنه .
ناشناس
پاسخ  [05 اسفند 1394 - 03:34]
جالبه هیچ نظر مخالفی وجود نداره . این خودش یه شک و به صحت حرفایه این سایت وارد می کنه .
ناشناس
پاسخ  [05 اسفند 1394 - 03:34]
جالبه هیچ نظر مخالفی وجود نداره . این خودش یه شک و به صحت حرفایه این سایت وارد می کنه .
ناشناس
پاسخ  [05 اسفند 1394 - 15:47]
سلام.آقا بعد از شما مملکت به چه حالی خواهد افتاد .وای به حاله ما
ناشناس
پاسخ  [06 اسفند 1394 - 21:48]
حضرت اقا و خانواده ان خیلی مظلومند
مهدی
پاسخ  [07 اسفند 1394 - 05:25]
این شایعات بصورت هدف دار وهماهنگ اما همانطورکه خدادشمنان خودراازنادانان قرارداده این جور شایعات پوچ راکه فقط دریک مقطع طرح کردن ودیگر الان حتما فرزند اقا توبه کرده ودیگر کاری نمی کند که دیگر خبری نیست به کوری چشم بدخواهان جانم فدای رهبرم
موسی
پاسخ  [07 اسفند 1394 - 20:01]
خدالعنت کند به کسانی که به این سید بزرگوار تهمت ناروا میزنند خدا نگزد از این بی دینها سید عزیز سلاله اقا امام زمان خدا نگهدارتان
حجت
پاسخ  [09 اسفند 1394 - 11:33]
خدا حفظ کنه رهبر عزیز رو.مرگ بر امریکا
ناشناس
پاسخ  [09 اسفند 1394 - 18:26]
خدا ریشه این اصلاح طلبان دروغگو رو از ایران پاک کنه
کریم سرابی
پاسخ  [11 اسفند 1394 - 12:17]
گر دنیا پر شود از یزیدیان زمان
ما پشت به سالار شهیدان نکنیم
ايراني
پاسخ  [11 اسفند 1394 - 13:43]
ماهمه سرباز توايم خامنه اي گوش به فرمان توايم خامنه اي
سلام آقاجان ماهمه مي دونيم اين حرفا دروغه
عباسي
پاسخ  [11 اسفند 1394 - 22:15]
اي كاش اطرافيانش مثل خودش بودند
ناشناس
پاسخ  [12 اسفند 1394 - 14:35]
درود بر سید علی درودبر سید پاک امام ما
ناشناس
پاسخ  [13 اسفند 1394 - 04:08]
وای دده
ترکان
پاسخ  [13 اسفند 1394 - 04:19]
خاک توسرتون بکنم بااین نظردادنهاتون اوامهای افراطییون همان بهتره که ساندیس بخورید آخه چه قدرمغزتون آکبنده شما
اره
[03 فروردين 1395 - 20:26]
اتفاقا گاو هم قکر می کنه بقیه گاوند
اکبر شاه
پاسخ  [13 اسفند 1394 - 12:37]
یعنی دو تا مخالف نخوندن که نظر بدن
یا سایتتون خیلی دموکراسیه پاک میکنه نظرا رئ
ناشناس
پاسخ  [13 اسفند 1394 - 18:41]
فعلا که خاک توسر توشده که با این مغز ی که همه چراغ راه را داری عوضی میری همه چیز را توی شکم وزیر شکمت میبینی ترکان محترم
هیچکس
پاسخ  [13 اسفند 1394 - 21:19]
کسانی که به برای نابودی ولیه فقیه زمان،به او تهمت و انگ و افترا بزنند،شک نکنید که مشکلی در نطفشون وجود دارد.
ناشناس
پاسخ  [14 اسفند 1394 - 01:09]
گرسنه ترین و فقیرترین ملت جهان ملت ایران هستند.
چراغ
[03 فروردين 1395 - 20:34]
لعنت بر دروعگوی نفهم
سرباز ولایت
پاسخ  [14 اسفند 1394 - 04:03]
درود بر مقام معظم رهبری و فرزندان گرامی ایشان
لعنت بر آمریکا و منافقین کور دل
رضا چوپانی
پاسخ  [15 اسفند 1394 - 13:26]
سلام به قول قدیمیا طلا که پاکه چه منتش به خاکه واما چرا4سال سکوت آدم عاقل از گذر زمان نتیجه می گیرد آب گندیده ای که دشمنان با حرفهایشان درست کردند نباید بهم می خورد که بوی گندش بلند شود باید بماند در گذر زمان خشک شود وبعد باران زلال و آب زلال که همان گذر زمان است حقایق را روشن سازد...............
جانم فدای رهبر
رضا
پاسخ  [15 اسفند 1394 - 19:27]
و اما مومنان واقعی آگاه باشند که چه کلاه های گشادی در لباس روحانیت سرت ملتی که غافل هستند گذاشته شده است !
و وای به حال اون روزی که روحانی از راه راست و اسلام ناب بیرون بیاید ، در این موقع یک ملت بی دین میشوند!
سید حسین
پاسخ  [15 اسفند 1394 - 21:45]
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
یاسین
[16 اسفند 1394 - 20:21]
الان من و یه نفر دیگه بگیم بابات زن گرفته یعنی واقعا زن گرفته؟
چراغ
[03 فروردين 1395 - 20:32]
مطمئن باش مردم نمیگن
سید حسین موسوی
پاسخ  [18 اسفند 1394 - 21:58]
سلام و درود بر رهبر عزبز انقلاب و فررندان با عزتش
محسن
پاسخ  [19 اسفند 1394 - 19:29]
با سلام
آقای ما در عین اقتدار مظلوم است همانگونه که علی علیه السلام اینگونه بود.
تا بوده همین بوده . مرام تشیع ناب همین مظلومیت در عین حقانیت است.
اما بعضی ها حرف باطل را خیلی زود باور میکنند اما حرف حق را به سختی می پذیرند.
قرآن هم همینگونه می فرماید :لقمان 6
بعضی ها خریدار حرف مفت اند.
ومن الناس من يشتري لهو الحديث ليضل عن سبيل الله بغير علم ويتخذها هزوا اوليك لهم عذاب مهين
و برخى از مردم كسانى‏اند كه سخن بيهوده را خريدارند تا [مردم را] بى[هيچ] دانشى از راه خدا گمراه كنند و [راه خدا] را به ريشخند گيرند براى آنان عذابى خواركننده خواهد بود (۶)

ناشناس
پاسخ  [21 اسفند 1394 - 16:19]
با سلام
ظاهرا مسايل مالى كه در خصوص اقا مجتبى مى نويسند دروغ است اما اقا زاده هائى مثل فرزند....که راست است
ناشناس
پاسخ  [23 اسفند 1394 - 02:39]
سلام بر رهبر سلام برخلف صالح اش
ناشناس
پاسخ  [23 اسفند 1394 - 02:39]
سلام بر رهبر سلام برخلف صالح اش
سعید
پاسخ  [23 اسفند 1394 - 14:01]
جان خودم و خانواده ام فدای تو خانواده ات سید علی
ناصر
پاسخ  [23 اسفند 1394 - 17:13]
مگر مقام معظم رهبری بالاتر از امیر المؤمنین است ؟ همین قشر مردم عدالت علی را دیدند و با تعجب گفتند مگر علی نماز هم می خواند .
خداوند ان شاء الله طول عمر با عزت به ایشان عنایت کند و از دعای ایشان ملت ایران را بهرمند سازد .
تا بوده همین بوده و تا هست همین هست ....
روح الله راسخ پور
پاسخ  [24 اسفند 1394 - 00:28]
فقط یک کلام .جانم فدای خاک پای رهبرم .تا خون درگ دارم .گویم فدای خاک پایت میشویم .رهبرم.آقای امام زمان.آرزویم فقط ازخدااین هست که قبل مرگ ام رهبرم سیدعلی خامنه ای .به کشف هایش بوس زنم.یعنی میشه.توروخدا به این ده فاطمه برایم دعا کنید.تاارزویم برآورده شود.
عبدالرضا مهرآور
پاسخ  [24 اسفند 1394 - 03:46]
با سلام،جانم فداي رهبر،جانم فداي سيد مجتبي
سنا
پاسخ  [24 اسفند 1394 - 17:46]
لعنت خدا و رسولانش بر دروغ گویان و شایعه پردازان
نازنین
پاسخ  [24 اسفند 1394 - 22:46]
بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ به وضوح تکرارشده یک طرف علی ویک طرف جاهلان مقدس ماب .
ولی ما ملت ایران اهل کوفه نیستیم
این بار وای به حال ابن زیاد و لشکریانش
کافی است سید علی اشاره کند .ان زمان محبوبیت ها به رخ کشیده میشود ان زمان قران به نیزه ها به پیش پدرانشان سقط میروند.
ع ر ق
پاسخ  [25 اسفند 1394 - 17:33]
معلوم هست که علی تنها نمی ماند من از همان بچگی عشق نظام داشتم بعد به عنوان بسیجی وارد بسیج شدم قبل از اینکه کارت فعالم بیاید به عنوان شوارای حوزه معرفی شدم و عضو نیروهای گردان امام حسین(ع)شدم بسیجی نمونه و فعال و قوی , فردی لاغر اندام اما قوی چون از بچگی برای خرج و مخارج خانه تلاش کرده ام سخت, 4سال رفتم رزمی کار کردم چون وضع مالی ام کفاف نمی داد همه را قرض می کردم چون دوست داشتم اینقدر قوی شوم که بتوانم از محافظان آقا شوم اما نمی دانم چرا خدا نمی خواهد که لیاقت داشته باشم فردی بسیار مذهبی ظاهر و باطن, اما بیشتر در خفا دوست دارم با معبودم عبادت داشته باشم خالصانه, اکنون در یکی از ارگان های سپاه در حال خدمت گذاری ام 7ماه است که به صورت نیروی پروژه ای شده پرونده ام چون عشق به سپاه و مملکتم دارم همچنان در حال کار کردن هستم اشکالی ندارد می گذرد زندگی من آدمی هستم بیشتر به حق دیگران فکر می کنم تا حق خودم , دیگران اند که مهم اند اجاره خونه و خرج زن و بچه هم می رسد ان شا الله, خانومم دارد سعی می کند که فرزندانی همچون شهیدان با هنر و رجایی و چمران و امثال اینان را برای من تربیت کند اگر همه ما این فکر را داشته باشیم و زندگی کنیم دیگر کدام یزید و شمر و غیره جرات می کنند به فکر صدمه زدن به علی ما باشند آیا جرات می کنند؟......نه هرگز جرات نمی کنند.خطاب به علی خودم : علی جان ؛ما اهل ......نیستیم و شما هم تنها نیستی.
جواد صفری
پاسخ  [27 اسفند 1394 - 16:33]
درودبر رهبرجانم فدای رهبر
مهدی
پاسخ  [02 فروردين 1395 - 03:10]
حزب فقط حزب علی رهبرفقط خامنه ای.طلاکه پاکه چه منتش به خاکه.
فدایی رهبر
پاسخ  [02 فروردين 1395 - 15:45]
ملاک تشخیص صلاحیت افراد تقوا و عمل به هنگام است . حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای پرچم را به دست امام زمان عج خواهد داد .بقیه هم خودشونو الاف کردن .
ابوطالب
پاسخ  [02 فروردين 1395 - 16:40]
سلام فقط جانم فدایی حسینی خامنه ای رهبر عزیز الله
ناشناس
پاسخ  [03 فروردين 1395 - 15:59]
خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست .لبیک یا خامنه ای
mori
پاسخ  [06 فروردين 1395 - 14:00]
بعدا مشخص میشه
ناشناس
پاسخ  [07 فروردين 1395 - 20:26]
رهبر معصوم نيست
مرتضی نعمت زاده
پاسخ  [09 فروردين 1395 - 09:48]
جانم فدای سید علی وسید مجتبی
فرهاد بیژنی
پاسخ  [10 فروردين 1395 - 18:27]
سلام
مطمئن باشید اگه کوچکترین خطایی از فرزندان آقا سر میزد همین منافقین و دشمنان داخلی تو بوق و کرنا میکردنو همه جا جار میزدن.اصلا هم نوبت به دشمنای خارجی نمیدادن.
آهای شماهایی که همش در حال تهمت زدن و .. هستید اگر چیزی داری رو کنین ما هم بدونیم.ما مدعی هستیم که رهبر عزیزمون خطایی نداشته و دلیلمون هم همین قریب به سه دهه رهبریشونه.
جانم فدای رهبر.علی جان تا آخر پایت ایستاده ام.
علی شعبانی
پاسخ  [11 فروردين 1395 - 16:54]
سلام به امام زمان سلام به رهبر سلام به اون کسایی که بصیرت دارن و دل چشم دشمنو کور میکنن ای رهبر عزیزم جانم به فدایت الحق که جانشین خلف امام هستین و الحق که ولی امر مسلمین هستین ارامش امروز کشور با این همه تهاجمی که هست از (داعش گرفته تا تهاجمات بیگانگان) همه مدیون نفس های گرم شما هست اگر نبود رهبری شما امروز ایران سوریه میشد
مهدی روشن
پاسخ  [11 فروردين 1395 - 20:00]
سلام بر رهبر عزیزم
میگم نباید به خاطر برداشتنه این تحریم ها امریکای لعنتی به خاک ایران ورود کنه چون مرگ واقعی در انتظارشه
مرگ بر امریکا زنده باد سید علی خامنه ای عشقه من
ایرانی
پاسخ  [11 فروردين 1395 - 21:12]
معلومه چرا میترسند چون مانند پدرش خواهد شد
عباس محمد رضاپور
پاسخ  [12 فروردين 1395 - 02:35]
عجبا لحلم الله
خدا نظام وانقلاب رااز شردشمنان ومنافقان وجاهلان حفظ کند.
انشاالله
ناشناس از زرجوع
پاسخ  [12 فروردين 1395 - 02:43]
جانم فدای رهبر ومکتب ام.
اگر دشمنان کوچکترین نقطه سیاه در زندگی رهبر بود
بوقش گوش فلک راکر می کرد.خودشان هم اقرار دارند
اقرار ونقل ازخاین وطن فروشی در لندن...ر.ک
ناشناس
پاسخ  [12 فروردين 1395 - 11:39]
فدایت بشوم رهبرم
کلانتری
پاسخ  [12 فروردين 1395 - 15:34]
سلام بررهبرعزیزم خداریشه کن کنددشمنان رهبرواسلام راازبچه گیام عاشق رهبرم بودهام وخداراشکرهیچگاه این حرف هاراقبول نکردم وهمه جابه دفاع پرداختم
ناشناس
پاسخ  [13 فروردين 1395 - 19:25]
من فقط متأسفم به مردم كنوني كه هر چه بيگانه ميگه قبول مي كنند من كاري ندارم كه يك إيراني هستم و كاري ندارم كه هر جناحي چه ميگه ولي يك چيز به عنوان دكتري كامپيوتر خوب ميدونم كه كشوري مثل آمريكا كه نه مردمش بلكه دولتمداران اون با نام الله مشكل دارند و مردم ساير كشورها ي مسلمان رو عين يك چرخ گوشت قطعه قطعه مي كنند طرفدار هر كه هستند يعني اون ها هم همين تفكر كثيف رو دارند.
به مردم پايتخت خودم هم متأسف هستم كه به خاطر وعده هاي شكمي رأي ميدن البته نبايد از تهران ناراحت شد چون مردمش كه به خاطر شكم به اين شهر مهاجرت ميكنند به طبع شاخصشون همين خواهد بود بايد پايتخت رو عوض كرد تا به شعور مردم ايران بر نخوره.......،
هدیه
پاسخ  [16 فروردين 1395 - 15:19]
جانم فدای رهبرم . مرگ بر ضدولایت فقیه
ناشناس
پاسخ  [22 فروردين 1395 - 03:26]
خدایامقام معظم رهبری راتاانقلاب حضرت مهدی عج حفظ بفرما الهی امین یارب
سجاد محمدی
پاسخ  [25 فروردين 1395 - 03:59]
مطالبتون عالی بود خیلی مستدل وقانع کننده بود،ای کاش تو تلویزیون برای کسانی که نابجاو بدون تحقیق قضاوت میکنند راجب ايشون برنامه میزاشتید تا اونا هم آگاه بشوند،ممنون یاعلی
امیرعلی حضرتی
پاسخ  [25 فروردين 1395 - 18:06]
جانمان فدایتان حضرت اقا
خاک پایتان طوطیا چشمانمان
کورشود هرانکه نتواند دید
زهره
پاسخ  [27 فروردين 1395 - 13:46]
خیلی ممنون ازاین اطلاع رسانیتون
خدا رهبرمون رو حفظ کنه ودشمناش رو رسوا
مجید
پاسخ  [28 فروردين 1395 - 01:17]
وقتی امام عاشقان غایب است اطاعت از سید علی واجب است
امیر
پاسخ  [28 فروردين 1395 - 21:17]
کتاب قلعه حیوانات را بخوانید

می فهمید رژیم شاه چی بود که امام عزیز چه کرد
پاسخ  [30 فروردين 1395 - 04:37]
خدا دشمنان این مذهب و مرز و بوم رو لعنت کنه.اونایی که چشم ندارن پیشرفت ما رو بببنن و دائم چوب لا چرخ این مملکت می کنن.
درود بر سید مجتبی
نا آشنا
پاسخ  [07 ارديبهشت 1395 - 07:37]
کی اللهیاری رو میشناسه
برن اگه مردن با هاش مناظره کنند درباره ی موضوع ولایت فقیه
پاسخ  [09 ارديبهشت 1395 - 21:41]
مدیر سایت خیلی دستمال کش تشریف داری من فقط نظرات رو خوندم هر کی که دیدگاهش باهات فرق داشته بهش توهین کردی یکمم دستمالو بذار زمین خستگیت در بره بعد دوباره شرو کن
حمید
پاسخ  [11 ارديبهشت 1395 - 06:52]
آفرین بر فرزند خلف رهبر عزیزم که اینقدر صبر بر شدائد دارد خداوند جواب آنها را داده و خواهد داد
علی
پاسخ  [12 ارديبهشت 1395 - 01:22]
بنظر بنده اینجانکات وسوالاتی مطرح ایت:چرادرجامعه ی ارمانی مابعد ازانقلاب اصلا چنین شایعه ای رامردم باور کند؟وقتیکه یک مسول از این ور ویک میول از ان ورملیون وملیاردها دسترنج مردم رامیبرد ایااین نشان نمیدهد مسیرراغلط رفته ایم؟چرایک قانون جدی بر اختلاص نداریم؟مثلا اگر صد نفر مفصد اقتصادی رااعدام کنندچه میشود؟چراالان یکی نیست به همین احمدی نژاد بگه برادرم توچطور مسولی بودی که به همین راحتی ملیاردها بیت المال رادادی دست امثال زنجانی؟اره برادرم دراین جو بخور بخور که یک اتش به جان ملت است همین اتش همه رامیسوزاند چون ذات اتش تروخشگ راباهم سوزاندن است دراین جو هیچ مسولی ازاتهام درامان نیست حتی فرزند رهبر عزیزمان
علیرضا اکبری
پاسخ  [14 ارديبهشت 1395 - 20:44]
هر کی هر چی میگه برا خودش ! اینی که در موردش حرف میزنیم پسر رهبرمون ما باید پشتش بایستیم !! اقا من خاک پاتم
دانیال
پاسخ  [16 ارديبهشت 1395 - 03:40]
جناب فردی در دروغ بودن متن شما مقاله ای نوشته چرا دفاع نمی کنید؟
علی..یاررهبری...همشهری امام خمینی
پاسخ  [17 ارديبهشت 1395 - 22:10]
باسلام صلوات بر محمد ال محمد.وبر روح پرفتوح امام.وشهدا..خدایا..بقیه عمرم را بگیر وبه عمر مقام معظم رهبری بی افزااا..
محمد شارلاتان
پاسخ  [19 ارديبهشت 1395 - 05:48]
مقاله نویس دنبال کسب جایگاه ومقام میگردد ماهم قبول میکنیم که هرگز این تهمتها نمیچسبد بعد از گذشت زمان همه چیز اشکار میشوند یک گروه روسیاه ودیگری روسفید ند اما دیگر سود وزیان نخواهند دید
علی اصغر
پاسخ  [20 ارديبهشت 1395 - 19:54]
مرگ برضدولایت فقیه
مائده
پاسخ  [21 ارديبهشت 1395 - 02:42]
سلام به رهبر عزیزمون
من یه آرزو دارم
میخوام با حرم امام رضا موقعی که دارن حرم امام رضا را میشورن منم کمکشون کنم و اونجا بمونم
لطفا کمکم کنید
کیوان
پاسخ  [23 ارديبهشت 1395 - 16:28]
با تشکر از مطالب مفیدتون
طاهر
پاسخ  [26 ارديبهشت 1395 - 07:14]
کلا خنده داربوداگه یک درصدهم واقعیت داشت آحادملت مامیبایست برای یکبارهم که میشد شاهدیک مداخله یاجانبداری سیاسی وحزبی بیت معظم له باشند پس ما خود آگاهترازآنیم که این اراجیف تاثیری داشته باشند خدالعنت کندضدولایت را
پاسخ  [01 خرداد 1395 - 15:08]
سلام بر سید علی مولا و مقتدایمان اقا جان تا کی میخواهی با برخی از این مسئولین که تبر به ریشه شهداء امام و رهبری و مردم می زنند مدارا بکنی .آقا به روح پدر شهیدم قسم تا آخرین قطره خون ناقابلمان در حمایت از شما ایستاده ایم و منتظر فرمان اجازه ندهید برخی از این مسئولین که به راحتی به بیت المال دست درازی می کنند و به مردم توهین به راحتی زندگی بکنند مردم از شما انتظا ردارند و منتظر فرمان شما اگر امروز دستگاه قضا نمی تواند و یا نمی خواهد با این مفسدین برخورد نماید ما نمرده ایم
برادر شهید
پاسخ  [03 خرداد 1395 - 04:30]
دو تن از فرزندان پسر ایشان۸سال در جبهه های جنگ ایران و عراق حضور داشتند جالبه که هیچکدام شید نشدند ویا حتی ازجانبازی به میان نیامده.من دوتا دادش بزرگتر از خودم به جبهه رفتند یکی شهید شد یکی هم جانباز(تیر به دستش خورد) البته دنبال پرونده جانبازی نرفت
م ل
پاسخ  [03 خرداد 1395 - 08:12]
با خواندن مقاله با ید مطمئن شد که سید مجتبی اصلا هیچ تمایلی به رهبر نداردن وگر خلاف این باشد کل مطالب بالا دروغ است
محمد ابراهیم
پاسخ  [04 خرداد 1395 - 01:02]
با سلام من یک روستایی هستم تابه حال ازبس این حرفها درگوشم تکرار میشد نگاه دیگری به این خانواده بزرگ داشتم ولی اکنون هم به خاطر سادگییم هم مظلومیت اقا اشک در چشمانم حلقه بسته
رضا
پاسخ  [04 خرداد 1395 - 07:16]
یکی بیاد منو اروم کنه دیگه اب بدنم تموم شد از بس گریه کردم داره جگرم میسوزه اه اه اه اه
پاسخ  [04 خرداد 1395 - 15:15]
مطالب جالب و خوبی بود
فقط سوالی که برای من مطرح است چرا از بین فرزندان مقام معظم رهبری فقط به سید مجتبی توجه می کنند و تهمتهای اینگونه به ایشان وارد می کنند و چگونه است که سراغ فرزندان دیگر آقا اینگونه نرفته اند؟
مهدیه
پاسخ  [05 خرداد 1395 - 22:15]
با یه خانواده ناشایست اقواممون رابطه مون رو کم رنگ کردیم این قدر پشت سر مادرم تهمت و افترا زدند که حتی یکیش واقعیت نداره
مهدی
پاسخ  [07 خرداد 1395 - 14:18]
با سلام ،واقعا جالب بود سپاسگزارم
پاسخ  [07 خرداد 1395 - 23:31]
اولا زندگی ساده دلیلی نمی شود که تصمیمات سیاسی و یا مداخلات ایشان درست است زیرا افرادی که زندگی ساتده ای داش
سید محسن هاتف
پاسخ  [10 خرداد 1395 - 07:46]
با سلام.همانطور که دشمنان رهبری و خانواده ایشان را مورد حمله همه جانبه قرار داده اند و هو شیا رانه عمل می کنند.ماها یعنی عا شقا ن رهبری هم باید مردم را هو شیار کنیم و توطعه های آنهارا خنثی کنیم تا دشمنان رسوا شوند.ای کسانی که رسانهارا در دست دارید.برای رسوا کردن دشمنان بکوشید.و جلوی نفس کشیدن با طلشان را بگیرید.
امین
پاسخ  [11 خرداد 1395 - 00:30]
من اصلاً کاری با مطالب این سایت که راسته یا دروغه، مستنده یا توهمه، تبلیغاته یا حرف دله و... ندارم
اینکه آقای مجتبی خامنه ای و یا پدرشون چیکاره اند هم ندارم
فقط می خوام بدونم برآیند رهبری 27 ساله آقای پدرشون فقط از لحاظ اقتصادی باتوجه به این همه ثروت نفت و سایر منابع جز این همه اختلاس و فقر و جنایت های مربوط به فقر برای مردم ایران چی بوده؟
دیگه کاری به سیاست خارجی ما که باعث انزوا و طرد ما شده و فرهنگه ما که رو به سقوطه و... ندارم
بابک
پاسخ  [14 خرداد 1395 - 14:14]
متاسفانه ایران با این همه نفت و گاز و تاریخ و تمدن جزو کشورای جهان سومه
و از لحاظ اقتصادی و تکنولوژی و صادرات و رفاه اجتماعی جزو ضعیف ترین هاست
هنوز یه ماشین و خودروی مناسب نمی تونه ایران تولید کنه
مجتبی
پاسخ  [15 خرداد 1395 - 16:50]
لبیک یا خامنه ای
حسین بخ
پاسخ  [16 خرداد 1395 - 04:03]
با سلام
درود بر رهبری
لعنت بر آمریکا و منافقین کور دل
به نظر من امام خمینی و امام خامنه ای در عصر حاضر بی نظیرند .خداوند سایه اش را از سر امت اسلام کم نکند
به کوری چشم دشمن، ما همیشه در صحنه هستیم
سپهر
پاسخ  [18 خرداد 1395 - 18:36]
با سلام منم اقای خامنه ای را خیلی دوست دارم اما باید این رو در نظر گرفت که ایشون وقط نماینده ولایت هستن و مثل بقیه انسان ها می موند متاسفانه بعضی ها جوری عزت و احترام میذارند که انگار اقای خامنه ای پیغمبر هستش...ایشون یک نفر هستش مثل بقیه ی ادم ها وثط مومن تر همین....لطفا لقب مسموین رو زیر سوال نبرید مسموین اصلی 14 نفر هستند...
مرتضی
پاسخ  [22 خرداد 1395 - 04:56]
اون عکس روزنامه ای که گزاشتین تغلبیه شما که بیشتر دروغ میگین
پاسخ  [23 خرداد 1395 - 22:18]
فدایت شوم رهبرم
ناشناس
پاسخ  [25 خرداد 1395 - 15:37]
من با کاری با مسائل سیاسی ندارم . اگر راست می گویید جواب صجبت های آقای اللهیاری شبکه اهل بیت را در مورد عدم جواز قیام در زمان غیبت ، ولایت فقیه ،انحصار امام در دوازده معصوم ، تولی و تبری به معنای واقعی کلمه ، اختیارات علمای دینی در زمان غبیت ، دوستی اهل بیت ودشمنی دشمنان اهل بیت ، پرهیز از میل به فلسفه و عرفان (تصوف) و کلا جواب سوالابدهید .
مریم
پاسخ  [26 خرداد 1395 - 00:01]
من کاری به اصلاح طلبها و اصولگراها ندا ن
ولی ما یک خانواده فرهنگی معلم ابتدایی هستیم
خانواده های فرهنگی با مشقت زندگی میکنن و دبیران و کادر اداره با اضافه کاری حقوق و درآمدشان را به همتراز دیگر ارگانها می رساند ولی معلمهای ابتدایی نه اضافه کاری دارن ونه حق تدریس نه کلاس خصوصی و دربین فرهنگیان ،به شدت فقیر تر هستند اگر کادر اداره با اضافه کا ی در اداره و دبیران ریاضی و شیمی ،عربی،زیست یا کلاسهای خصوصی کمی توانستند به زندگیشان سر وسامان بدهند اما معلمهای ابتدایی این فرصتها هم برایشان پیش نیامده است ،با دو فرزند نوجوان ولی هرجا می رم هر کارگاهی سر میزنم میگویند از صبح تا عصر روزی ده هزارتومان ،دنبال کار هستم چون حقوق همسرم کفاف زندگیمان نمیدهد،نصف بیشتر حقوق همسرم صرف اقساط بانکی با سود بالا میشود که برای ساخت منزل وام گرفتیم علاوه بر وام مسکن مهر سه وام دیگر گرفتیم تا یک.خانه بسازیم
چرا من دنبال یک کارنیم روزی موقت با ماهی 500تومان پیدا نمیکنم.ولی حداد عادل باید 15شغل داشته باشد

حال سوال
این روزها بحث داغ مردم حقوقهای نجومی است
یکی از شرایط ولایت فقیه این است که باید بتواند عدالت را در جامعه برقرار کند
از آنجا که حقوق لیسانسیه ها از یک میلیون هست تا دو میلیون و سه میلیون و 7و8تا 250میلیون
آیا ما به عدالت اجتماعی رسیدیم ،یا به عدالت اجتماعی می رسیم
نصف مردم نه از اصولگرایی خبر دا رن و نه از اصلاح طلبی وفقط این مطالب را می شنوند از نظام دلسرد میشوند و.دچار نا امیدی

هر چند ایران خودرو و سایپا و بانکها و سطح رفاه مسولیت ، بیش از این تخم نامیدی و یاس وبی رغبتی را در دل مردم کاشته
حال خود دانید
اگر میخواهید نظام و انقلاب ،رهبری ،فدای سه عامل مهم در رغبتی مردم به نظام شود تا میتوانید از سایپا ،ایران خودرو،بانکها مسئولین دفاع کنید
چند سال بعد دودش به چشم خودتان و نظام خواهد رفت
اکبری
پاسخ  [26 خرداد 1395 - 01:05]
تقدس تراشی برای افرادی عادی و معمولی که به هر دلیلی در منصب رهبری کشور قرار گرفته و زمینه سازی برای رهبر تراشی فرزند آن رهبر
وای که به کجا می رویم با این دنیا طلبی و قدرت طلبی مدعیان دین که نه دین برای مردم گذاشتند و نه دنیا
محمد یوسفی نیا
پاسخ  [27 خرداد 1395 - 02:26]
سلام
کاملا واضح بود
نیازی به زحمت آقایون نبود
معلومه که تهمتی به آقا مجتبی نمیشه زد.
پاسخ  [27 خرداد 1395 - 04:46]
ببخشید من یک سوال دارم
چرا رهبر این قد خوشگله
پاسخ  [27 خرداد 1395 - 05:12]
برای مردم جایگاه
سید حسن با سید مجتبی یکی است ،

ولی مهمترین دغدغه مردم
که برایشان مهم است ،عدالت است
عدالت
عدالت
عدالت
عدالت
عدالت


40_عدالت
عباس
پاسخ  [27 خرداد 1395 - 20:15]
واقعا!! من که باور نمیکنم...
سیدعلی سعادتجو
پاسخ  [27 خرداد 1395 - 23:36]
زمانیکه به چهره امام (ره)نگاه میکردی آنهمه معصومیت ، نورانیت ، تقوا اشک را از چشم هرکسی جاری می‌نمود معاندین کوردل پشت سر آن بزرگوار حرف میزدند میخواهیم که پشت سر این بزرگوار حرف نزنند؟
مهدی شیرین
پاسخ  [29 خرداد 1395 - 07:47]
خدا همه دشمنانتون رو نابود بکنه. جانم فدای رهبر.
فاطمه
پاسخ  [29 خرداد 1395 - 22:48]
من از سياست هيچ نمیدانم جز یک حرف ویک اندیشه:جایی که دیدی دشمن بر یکی می تازد بدان دوست تو،بنده خدا ودلسوز امت است وچون دیدی کسی راتمجید میکند وبالا میبرد بدان به واسطه اودر خیال براندازی ونابودی توست.
پس با این باور هر آن که دشمن تخریبش کند ارج وقربش می نهم چرا که دشمن خیرخواه من نیست.
جانم فدای رهبر.
احمد
پاسخ  [31 خرداد 1395 - 00:15]
هجمهای شیاطین انس دلیل برتقوی ودینداری اقاست0الله متم نوره ولوکره الکافرین0
پاسخ  [31 خرداد 1395 - 06:36]
مطالب. شما عالی بود برای کسی که خیلی حقایق رانمی داند. انشاءالله خداوند رهبری وخانواده گرامی شان رادرپناه خودش حفظ کند

رمایشان
رضا قاسمی
پاسخ  [01 تير 1395 - 07:39]
چه خوب که جانشین رهبری از خون رهبری باشن
سیدنقی میرغیاثی
پاسخ  [18 تير 1395 - 17:48]
خداوند دشمنان شمارا گمراه گرفتار کرده از گمراهی نمی دانند چکار کنند بدبختها مجبورند.
یعقوب
پاسخ  [19 تير 1395 - 05:22]
ما پیرو ولایتیم وبه عهد خود پایبند خواهیم ماند......... این تفکرات غربی است که دشمنان می خواهند با این تهمت ها به پیکره ی اسلام خدشه وارد کنند
احسان
پاسخ  [19 تير 1395 - 14:49]
به اون احمقايي كه ميگن(((چه خوب که جانشین رهبری از خون رهبری باشن)))بايد بگم اين نظام مقدس شاهنشاهي نيست كه از پدر به پسر برسه.
حداقل شما كه به اين نظام اعتقاد دارين اين حرفارو نزنين كه مردم شك كنن
ک. ح
پاسخ  [21 تير 1395 - 05:57]
جانم فدای رهبرم وفرزندانش . مرگ بر دشمنان انقلاب اسلامی که از خدا نمیترسند .
پ _ ق برادر دو شهید جنگ تحمیلی از شهرستان بهبهان
پاسخ  [22 تير 1395 - 19:39]
درود بر رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای و فرزندان برومند بیت ولایت . خداوندا مخالفان ولایت و مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی را رسوا بگردان
پاسخ  [23 تير 1395 - 02:52]
اینکه آقامجتبی ساده زندگی میکنن قبول ولی قابل درک نیست دختر حداد عادل ساده زندگی کنه
A
پاسخ  [23 تير 1395 - 19:26]
هشتاد ملیون فدای یکی...
saeed
پاسخ  [23 تير 1395 - 23:38]
خیلی دوست دارم با یکی از نوههای اقای خامنه ای ازدواج کنم
تباه شده
پاسخ  [24 تير 1395 - 01:42]
بعله باور کردم سی ساله هر چی هر مسئولی بگوید باور میکنم لعنت به امریکا که اختلاس ودزدی بیت المال را وفیش های حقوقی چند صد میلیونی را برای مسئولین بزور صادر کرده
تباه شده
پاسخ  [24 تير 1395 - 01:45]
اگر پاچه خواری میکردم سریع می گذاشتید ولی انتقاد خیر دستمال بدستان در جهان صنعتگرند
مهدی
پاسخ  [24 تير 1395 - 04:06]
جانم فدای رهبرم لبیک یاخامنه ای
م
پاسخ  [25 تير 1395 - 05:34]
چه بگویم ترو خشک به پای هم میسوزند برخی دولتمردان چون دارائی مملکت راتصاحب کرده می خواهند فرزندان رهب راهم مثل خودشان کنند ویک صحبت دیگر هم داشتم کاش دکتر حداد از شایعه پدیده مشهد که منصب به اقا مجتبی می دهند هم دفاع کنند
امیر
پاسخ  [31 تير 1395 - 19:46]
خوب چه اشکالی داره فرزند رهبر فرزانه مون انشاالله پس از سالها عمر با عزتشون جانشین برحق پدرشون باشند.
متین
پاسخ  [31 تير 1395 - 21:39]
برای سلامتی بنیانگذار انقلاب و رهبر انقلاب صلواتی هدیه کنید.

جانم فدای رهبر...
پاسخ  [01 مرداد 1395 - 07:21]
به به من چقد اشتبا فک میکردم واقعا حقیقتو الان فهمیدم ۲۷ساله اشتبا فک میکردم
ماشالا ب ای ازادی ک ما تو کشورمون داریم اما نمیدونستیم من ک اکسیژن هر روز ب صورت ازادانه تنفس و مکش میکنم واقعا چقد ازادم خدا راشکر
فاطمه صغری محمودی,,
پاسخ  [07 مرداد 1395 - 02:37]
تا حالا هر وقت مشکل داشتم برای پدر مادرتان نماز وسوره یس خوندم,منو دعا کردند, وحاجت روا شدم, شیر مادر حلالتان, اقا سید, نامتان نام علی مرتضی است, امیدوارم داماد پیغمبر یارتان باشد, دلم وقتی شکست که حرف از رفتن زدید,
آخرین اخبار
 • :: کارشکنی اسرائیل برای حصول منافع از بحران سوریه
 • :: موضع‌گیری بوش پدر و پسر در قبال خشونت‌های شارلوتزویل
 • :: افشای روابط گسترده امارات و اسرائیل از طریق ایمیل‌های سفیر
 • :: رژیم صهیونیستی سامانه‌های موشکی پاتریوت را آزمایش کرد
 • :: موشک بالستیک قاره پیمای کره‌شمالی با کلاهک هسته‌ای، خط قرمز است
 • :: گروگان‌گیری در هلند
 • :: آمریکا و چین در جنگ اقتصادی هستند
 • :: انتقاد پکن از تحرکات نظامی آمریکا در دریای چین جنوبی
 • :: انتقاد ترکیه از مواضع مرکل
 • :: دستور بازداشت ۷۰ کارمند سابق وزارت‌خانه‌های ترکیه
 • :: ادامه پیشروی ارتش سوریه در ریف جنوبی رقه
 • :: شهادت یک فرمانده قسامی در شرق رفح
 • :: کره‌شمالی حمله به گوام را به تاخیر انداخت؛ آمریکا: آماده مذاکره‌ایم
 • :: آمریکا و انگلیس مسئول تامین مواد شیمیایی تروریست‌ها هستند
 • :: آمریکا درخصوص برجام و نقش ایران در شکست تروریسم در خاورمیانه واقع‌بین باشد
 • :: واشنگتن سیاست‌‌ها در قبال تهران را بازبینی می‌کند/ افزایش منابع مالی برنامه موشکی ایران نگران‌کننده است
 • :: گزارش وزارت خارجه آمریکا از وضعیت آزادی‌های مذهبی ایران مغرضانه و سیاسی است
 • :: وزیر خارجه ترکیه درباره همه‌پرسی استقلال کردستان هشدار داد
 • :: شنیده شدن صدای انفجار درنزدیکی فرودگاه «ساوت‌اند» لندن
 • :: ابتلای عناصر داعش به بیماری‌های پوستی در تلعفر
 • :: موضع آیت الله سیستانی درباره همه‌پرسی کردستان
 • :: سفر اعلام‌نشده وزیر خارجه قطر به کویت
 • :: نواز شریف به حکم دادگاه اعتراض کرد
 • :: بیش از ۱۰۰ داعشی در رقه کشته شدند
 • :: واکنش بحرین به مواضع تیلرسون درباره نقض آزادی‌های مذهبی
 • :: بازداشت ۳ کارمند سفارت آمریکا در یمن
 • :: کره‌شمالی در حال دستیابی به فناوری داخلی ساخت موتور موشک است
 • :: ترودو به مکزیک سفر می‌کند
 • :: حمله توپخانه‌ای ارتش لبنان به مواضع داعش در «بعلبک»
 • :: ابراز نگرانی تیلرسون از نقض آزادی‌های مذهبی در برخی از کشورهای هم‌پیمان
 • :: زیر ذره‌بین / فتح السخنه؛ گامی بلند برای فتح دیرالزور
 • :: گفت‌وگوی تلفنی روحانی و پوتین
 • :: وعده اقدام جدی برای محافظت از شهروندان آمریکایی در مقابل نژادپرستی
 • :: ونزوئلا می‌تواند به خطری برای ایالات متحده و آمریکا تبدیل شود/ مادورو تک‌تیرانداز‌هایی را در برج‌ها مستقر کرده است
 • :: تظاهرات ضد نژادپرستی در شهرهای مختلف آمریکا
 • :: بازداشت ۴ عنصر وابسته به داعش در حومه مسکو
 • :: ادامه پیشروی ارتش سوریه در حمص