دیدبان

آیت الله نوری همدانی: از هیچ شخصی حمایت نکرده ام

آیت الله نوری همدانی: 
از هیچ شخصی حمایت نکرده ام
دیدبان: حضرت آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید، پیش از ظهر امروز در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم، با اشاره به حساسیت انتخابات ریاست جمهوری، از اصولگرایان خواست با حفظ وحدت به اجماع رسیده و یک نفر را به عنوان کاندیدای انتخابات معرفی کنند.  
 
این مرجع تقلید تکثر کاندیداها را عامل تحیر مردم ارزیابی و تاکید کرد که باید تعداد کاندیداها کاهش یابد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، حضرت آیت الله نوری همدانی حضور در پای صندوق های رای را یک امر مهم و فریضه عنوان و تصریح کرد: حماسه سیاسی که رهبر معظم انقلاب نسبت به آن تاکید داشته اند تنها با حضور پرشور اقشار مختلف مردم در پای صندوق های رای تحقق می یابد.
 
این مرجع تقلید با تاکید بر این که ما از هیچ شخصی حمایت نکرده و اسم کسی را نبرده ایم، گفت: ما تنها در سخنرانی های خود ملاک ها و ویژگی ها را بیان می کنیم.
 
وی با تبیین ملاک های رییس جمهور آ‌ینده تاکید کرد: با توجه به مشکلات داخلی و خارجی که ما داریم، رییس جمهور آینده باید فردی باشد که بتواند مشکلات را حل کند.
این مرجع تقلید ابراز داشت: ما به رییس جمهوری ولایت مدار، انقلابی، ‌شجاع و کارآمد نیاز داریم تا بتوانیم بر مشکلات فائق آییم.
حضرت آیت الله نوری همدانی در پایان بر ضرورت تلاش جدی مسؤولان برای رفع مشکل گرانی، تورم و بیکاری تاکید کرد و از آنان خواست تمام توان و همت خود را در این راستا بکار گیرند.

مرتبط‌ها

حضور 3 میلیون افغان در ایران

همسر دلخواه خود را دانلود کنید

دوئل مرگبار دو اراذل محله فلاح برای قدرت نمایی

تصاویر/ شاسی‌ بلند جدید آمریکایی

تصاویر/کاپیتان پرسپولیس باید اخراج می شد

آغاز برخورد با بدپوششی و کشف حجاب در تهران