دیدبان
پنتاگون:

با جنگ ایران و سوریه علیه داعش، مشکلی نداریم

با جنگ ایران و سوریه علیه داعش، مشکلی نداریم

به گزارش دیدبان به نقل از آسوشیتدپرس، «رایان دیلون» سخنگوی ائتلاف آمریکایی به اصطلاح ضد داعش روز گذشته –یک‌شنبه- اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا هیچ مشکلی با اصل مبارزه با تروریسم ندارد.

وی که از طریق یک ویدئو کنفرانس خبری با خبرنگاران مستقر در وزارت دفاع ایالات متحده گفت‌وگو می‌کرد، تصریح کرد که هدف آمریکا از بین بردن گروه تروریستی داعش در هر مکانی که این گروه تروریستی داعش حضور دارد، است.

دیلون ادامه داد که آمریکا حتی در شورای امنیت نیز با در نظر داشتن همین اصل هیچ طرحی مبنی بر تعیین راهبرد در این زمینه برای دولت و ارتش سوریه تعیین نکرده است.

سخنگوی ائتلاف آمریکایی به اصطلاح ضد داعش تاکید کرد که در صورت عزم سوریه، ایران و روسیه برای مبارزه با این گروه تروریستی ایالات متحده آمریکا هیچ مشکلی با این موضوع نخواهد داشت.

وی تاکید کرد که اطلاعات موجود نشان‌دهنده تلاش جبهه سوریه، ایران و روسیه برای حرکت به سوی مناطق تحت تسلط گروه تروریستی داعش بوده و اگر آن‌ها نشان دهند که می‌توانند این کار را انجام دهند نشانه خوبی است.

رایان دیلون در انتها تصریح کرد که حضور آمریکا در منطقه برای مبارزه با گروه تروریستی داعش در قالب یک ائتلاف است و اگر دیگران هم می‌خواهند با گروه تروریستی داعش مبارزه کنند، آمریکا با این امر مشکلی ندارد.

مرتبط‌ها

ابعاد فتنه احتمالی 98

دیگه چه خبر از آپارات؟

مناظره سیاسی؛ میدان شفافیت یا عرصه سیاه نمایی؟

مرگ تدریجی یک رویا

رهبری چه نیست؟

از لنگه کفش احساسی تا محفل بهایی فائزه