دیدبان

دری: خوشحالم از شورای پروانه رفتم

دری: خوشحالم از شورای پروانه رفتم

دیدبان: عضو سابق شورای پروانه نمایش گفت: من یک عضو تخصصی در آن شورا بودم، حالا هم تیم را عوض کرد‌اند. حتماً دلایلی هم دارند. خوشحالم که از این شورا رفتم و حالا هم احساس می‌کنم سبک و آزاد شده‌ام.
 

خوشحالم که از شورای پروانه نمایش رفتم


ضیاءالدین دری، عضو سابق شورای پروانه نمایش گفت: «من هفت سال عضو شورای پروانه نمایش بوده‌ام. هم در این دولت، هم در دولت قبل. من که استخدام یا کارمند شورای پروانه نمایش نبودم. من یک عضو تخصصی در آن شورا بودم، حالا هم تیم را عوض کرد‌اند و حتماً دلایلی دارند. من خوشحالم که از این شورا رفتم و حالا هم احساس می‌کنم سبک و آزاد شده‌ام.»

این کارگردان سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: «من گاهی اظهار نظر شخصی می‌کردم که به شورا ربطی نداشت. همان بهتر که عضو شورا نباشم تا بتوانم حرف خودم را بزنم. در این صورت اظهار نظرهای شخصی من به پای شورا هم نوشته نمی‌شود.»

کارگردان سریال کیف انگلیسی افزود: «ما در شورا نظر شورایی می‌دادیم و بیرون از شورا نظر شخصی خودمان را داشتیم. من در شرایط عادی یک فیلمساز هستم. نظرات خودم را دارم. به اضافه اینکه آدم‌های کمی در شورا عضو نبوده‌اند و من فکر می‌کنم این شورا متوقف نمی‌شود و ادامه خواهد داشت.»

دری در پایان گفت: «حق طبیعی هر مدیری است که هر وقت تشخیص داد تغییراتی بوجود بیاورد. اجباری هم نبوده و نیست. چه کسی ما را دعوت به این کار کرد؟ آقای ایوبی. پس ایشان حق دارد بگوید ما نباشیم و کسان دیگری به جای ما به شورا بیایند.»

منبع:سینما 24

مرتبط‌ها

طرح تکریم حجاب؛ آغازی از نو

تأملی پیرامون ایده جوان‌گرایی

اشاعه فحشا در آپارات؟

علّت عُمر کوتاه وُزرای ارشاد چیست؟

مرجع تقلیدی که ۱۰۰ ساله شد

آزادی 22 هزار زندانی