دیدبان
آیت‌الله امامی کاشانی:

ریشه کثیف بهائیت از صهیونیست‌ها نشات می‌گیرد

ریشه کثیف بهائیت از صهیونیست‌ها نشات می‌گیرد

به گزارش دیدبان به نقل از تسنیم، آیت‌الله محمد امامی کاشانی خطیب نماز جمعه این هفته تهران، گفت: میلاد حضرت مهدی موعود(عج) را به امت اسلام، عدالت‌طلبان، حق‌جویان، ملت ایران، شیعیان جهان و رهبر معظم انقلاب تبریک عرض می‌کنم.

وی ادامه داد: فرداشب که شب نیمه شعبان است طبق روایات به نوعی شب قدر محسوب می‌شود. البته در احادیث تصریح شده که این شب به مرتبه شب قدری که قرآن در آن نازل شد نمی‌باشد.

خطیب این هفته نماز جمعه تهران با بیان اینکه فلسفه ولادت حضرت مهدی(عج) امید به آینده است، افزود: با ولادت امام عصر(عج) باید دنیا امیدوار باشد که جهان در آینده در دستان استعمار و استکبار نخواهد بود و امنیت و پاکی از بین نخواهد رفت.

آیت‌الله امامی کاشانی با اشاره به برخی شبهات درباره وجود امام عصر(ع) گفت: برخی درباره زمان تولد و زمانی که از آن می‌گذرد شبهاتی مطرح می‌کنند که خلاف عقل است در حالی که این بحث‌ها در علم ثابت شده و در آزمایشگاه‌های جهان آن را از طریق ژن‌هایی که در انسان وجود دارد بررسی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در دین مسیحیت نیز کسانی هستند که ادعای دروغین مسیح بودن دارند، گفت: اینگونه مدعیان دروغین در اسلام نیز وجود داشته که آمده‌اند و گفته‌اند امام عصر هستند.

خطیب نماز جمعه تهران  با بیان اینکه من یادم نمی‌آید در چند سالی که سخنرانی داشتم درباره فرقه بهائیت بحثی را داشته باشم ادامه داد: بهائیت فرقه‌ای کثیف و دست‌ساخته استعمار است.

آیت‌الله امامی کاشانی ادامه داد:‌ ابتدا استعمارگران می‌خواستند مرکز بهائیت را در فلسطین قرار دهند اما آنها به قدری آلوده بودند که نتوانستند این کار را انجام دهند.

وی ادامه داد: استعمارگران عده‌ای را به نام صهیونیسم که ربطی به تورات و یهود نداشتند را زیر لوای این نام‌ در فلسطین جانمایی کردند و ملت دروغین ایجاد کردند و نطفه‌ای کثیف در دنیای اسلام کاشتند.

خطیب نماز جمعه امروز تهران با بیان اینکه ریشه بهائیت در اسرائیل است، گفت: به طور مثال عده‌ای از بهائیان یا می‌گفتند خودشان پیامبرند و یا امام عصر هستند و یا اینکه زنی مردم را جمع کرد و با چادر برای آنها سخنرانی کرد اما در میان این سخنرانی چادر خود را برداشت و گفت ما آیات قرآن را نسخ کردیم و بعد از این حجاب نداریم.

آیت‌الله امامی کاشانی با بیان اینکه کدام کدام قانون اساسی اجازه می‌دهد دشمن در کشور زندگی کند، گفت: بهائیان فرقه‌ای کثیف و آلوده هستند و نمی‌توانند خودشان را مطرح کنند.

وی با اشاره به فرقه داوودیه در آمریکا گفت: در سال 1993 عده‌ای در این کشور خود را منصوب به عیسی بن مریم می‌دانستند که سران آمریکا نتوانستند آنها را تحمل کنند و بزرگانشان را به توپ بستند و بچه‌ها و زنها را کشتند و گفتند که خودشان این کار را انجام داده‌اند.

خطیب نماز جمعه تهران ضمن تقدیر ازمجلس برای تصویب طرحی درباره گرفتن غرامت از دولت آمریکا برای صدمه‌های مادی و معنوی که به کشورمان و اتباع ایرانی وارد کرده است، گفت: انشاءالله دولت با اقتدار آنطور که می‌تواند این قانون را اجرا کند.

آیت‌الله امامی کاشانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره به راه انداختن ایران ستیزی و اسلام‌ستیزی از سوی دشمنان تصریح کرد: البته انشاءالله همه سر و صداها بزودی خاموش خواهد شد ولی در عین حال ملت‌های مسلمان باید اتحاد و وحدت کلمه داشته باشند.

وی افزود: مقابله با جنایات و کشتارها و گروه‌های اراذل و اوباشی به مانند داعش که حمایت و تربیت شده آمریکا و ایادی آن است بیداری می‌خواهد، البته ایران کشوری است که مردمی بیدار دارد.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه امت اسلامی باید به دولت‌های وابسته و حاکمان مزدور خود دست رد بزنند و وحدت کلمه داشته باشند گفت: در مقابل تکفیری‌گری و داعش نباید سکوت کرد و همه مسلمانان باید در جای جای این سرزمین‌ها قیام کنند و حاکمان پلید را عقب بزنند.

آیت‌الله امامی کاشانی با تاکید بر اینکه ملت ایران قدر امنیت و انسجام را بدانند، گفت: مبادا خدایی ناخواسته به انسجام و وحدت رخنه‌ای ایجاد شود.

مرتبط‌ها

بیشترین سقوط ارزش سهام وال استریت در یک روز

دولت آمریکا به کشتن شهروندان ایرانی افتخار می‌کند

مقابله با کرونا از منظر حکمرانی (1)

آمریکا برای آزادی مزدور اسرائیلی، دست به تهدید و ارعاب زد

افشای نام‌های جدید از شاهزادگان بازداشت‌شده

استیصال رسانه‌ای ائتلاف در یمن