دیدبان: پس از حضور بینظیر مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و حیرت رسانههای جهانی از این حضور کمنظیر، شمارش آرا در سراسر کشور آغاز شده است.
آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه اهر و هریس: بحسینیان (اصولگرا) و عبدالهی(اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه بستان آباد:محمد وحدتی (مستقل)
حوزه انتخابیه بناب:ضیا الله اعزازی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه تبریز آذرشهر و اسکو:مسعود پزشکیان، علیرضا بیگی
حوزه انتخابیه ملکان:سلمان خدادادی (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه شبستر:علیلو (اصولگرا) آقاپور(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه سراب: نصیرپور (اصلاحطلب)، داوودی (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه میانه: فرمند(اصلاحطلب) و باشیویاری(اصولگرا)
حوزه انتخابیه کلیبر، خدا آفرین ، هوراند: ولی الله قلیزاده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر:حسینزاده (اصولگرا) و دواتگری(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه مرند و جلفا:شافعی (اصلاحطلب) و حسننژاد (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق:سید حمزه امینی (مستقل)
حوزه انتخابیه ورزقان: علیزاده
استان آذربایجانغربی
حوزه انتخابیه ارومیه: قاضیپور (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بوکان: قسیم عثمانی (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت:رسول خضری (مستقل)
حوزه انتخابیه خوی و چایپاره: تقی کبیری(اصولگرا)
حوزه انتخابیه سلماس :رسول جلایر (اصولگرا) و شهروز برزگر (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ماکو چالدران ، پلدشت وشوط:شریفپور(اصلاحطلب) و اکبرزاده(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه مهاباد:محمودزاده (مستقل)
حوزه انتخابیه میاندوآب ،شاهین دژ و تکاب:عیسیزاده(اصولگرا)، هاشمی (اصولگرا) و میرزایی (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه نقده و اشنویه : عبدالکریم حسینزاده (اصلاحطلب)
استان اردبیل
حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین: رضا کریمی (اصلاحطلب)، صدیف بدری(مستقل)
حوزه انتخابیه پارس آباد و بیلهسوار: ایرج بیگدللو (اصولگرا) و شکور پورحسین(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: بشیر خالقی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه گرمی:میرحمایت زاده (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه مشگینشهر:ولی مالکی (مستقل)
استان اصفهان
حوزه انتخابیه اصفهان: حمیدرضا فولادگر(اصولگرا)،ناهید تاجالدین(اصلاح طلب) که حسن کامران( اصولگرا) واحمد سالک(اصولگرا) و مجید نادر الاصلی(اصولگرا) و حیدرعلی عابدی(اصلاح طلب) وعلیرضا آجدانی(اصلاح طلب) و مینو عابدی(اصلاح طلب) انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل:سید جواد ساداتی نژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه اردستان:سید صادق طباطبایی نژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شاهین شهر، برخوار و میمه:حسینعلی حاجیدلیگانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه سمیرم:سلیمی(اصولگرا)، جعفری(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد
حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان:حجتالاسلام آقایی(اصولگرا)، سمیه محمودی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت: اکبر ترکی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه فلاورجان: سید ناصر موسوی لارگانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار:علی بختیار (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه لنجان:محسن کوهکن (اصولگرا)
حوزه انتخابیه مبارکه:زهرا سعیدی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه نایین ، خور و بیابانک: پورغفرانی (مستقل)
حوزه انتخابیه نجفآباد، تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه نطنز و قمصر:مرتضی صفاری (اصولگرا)
استان البرز:
حوزه انتخابیه ساوجبلاغ نظر آباد و طالقان:محمود بهمنی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه :کرج اشتهارد و فردیس:عزیز اکبریان(اصولگرا) و محمد جواد کولیوند(مستقل)
استان ایلام
حوزه انتخابیه ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول: لال میرزایی (اصلاحطلب)، لطیف صادقی(اصولگرا)، سلام امینی(مستقل) و سارا فلاحی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه دهلران، درهشهر، آبدانان و بدره:شادمهر کاظمزاده (مستقل)
استان بوشهر
حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: عبدالحمید خدری (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه دیر، کنگان، جم و عسلویه:سکینه الماسی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه دشتستان:محمدباقر سعادت (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه: دشتی و تنگستان:سید کمال الدین شهریاری(اصولگرا)
استان تهران
حوزه انتخابیه تهران ، ری ، شمیرانات ، اسلام شهر و پردیس :
حوزه انتخابیه پاکدشت:محمد قمی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولینژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه رباط کریم:حسن نوروزی(اصولگرا) وابراهیم نکو (اصلاح طلب) به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه شهریار قدس و ملارد:حسین گروسی(اعتدالگرا) ومحمد محمودی(اصلاح طلب) به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ورامین ، پیشوا و قرچک:سید حسین نقویحسینی(اصولگرا)
استان چهارمحال و بختیاری:
حوزه انتخابیه : اردل ، فارسان ، کوهرنگ:لی کاظمی(اصلاحطلب)، قدرتالله حمزه (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه بروجن:خدیجه ربیعی(مستقل) و علی نادریفرد(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه: شهرکرد ، بن و سامان:اردشیر نوریان(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه لردگان :محمد خالدی (اصلاحطلب)
استان خراسان رضوی
حوزه انتخابیه تربت جام ، تایباد و باخرز: رحیمی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه مشهدمقدس و کلات:امیرحسین قاضیزاده هاشمی(اصولگرا)،حسین حسینزاده بحرینی(اصولگرا)،نصرالله پژمانفر(اصولگرا)،جواد کریمی قدوسی(اصولگرا)،حسین امینی(اصلاح طلب)
حوره انتخابیه کاشمر:بنیادی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه قوچان و فاروج:حجتالاسلام رستمی ثانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان (اصولگرا)
حوزه انتخابیه سبزوار: مقصودی(اصولگرا)، سبحانیفر(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه گناباد و بجستان:حمید بنایی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه :گرمابی (اصلاحطلب) و هاجر چنارانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه درگز:حاتمیان (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه فریمان و سرخس: احسان قاضیزاده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه تربتحیدریه: ابوالقاسم خسروی(اصولگرا) و باستانی (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار:نگهبان سلامی(اصلاحطلب)
استان خراسان شمالی
حوزه انتخابیه بجنورد: علی اکبری (اصلاحطلب) و علی قربانی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه شیروان:عبدالرضا عزیزی (مستقل)
حوزه انتخابیه اسفراین: هادی قوامی (اصولگرا)
استان خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه: نظر افضلی
حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان: سید محمد باقر عبادی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه:فرهاد فلاحتی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه فردوس ، طبس ، سرایان :امیر حسنخوانی (اصولگرا)
استان خوزستان
حوزه انتخابیه آبادان:عامر کعبی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه اندیمشک:فریدون حسنوند (اصولگرا)
حوزه انتخابیه اهواز حمیدیه وکارون:
حوزه انتخابیه ایذه:سیدهادی طباطبایی(اصولگرا)،هدایتالله خادمی(مستقل)،
حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری:محمودرضا ضرغامی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه خرمشهر:عبدالله سامری (مستقل)
حوزه انتخابیه دزفول:عباس پاپی زاده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه: قاسم ساعدی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر:اقبال محمدیان(اصولگرا)
حوزه انتخابیه شادگان:مجید ناصری نژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شوش: سید راضی نوری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند:سهراب گیلانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه مسجد سلیمان:علیرضا ورناصری(اصولگرا)و عسگر ظاهری(مستقل) انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی:حبیب آغاجری(اصولگرا) و دژمان (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
استان زنجان
حوزه انتخابیه ابهر خرمدره و سلطانیه:محمدرضا خانمحمدی (اصولگرا) و محمد عزیزی (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه زنجان و طارم: فریدون احمدی(اصولگرا)،سیدافضل موسوی(اصلاح طلب)
حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود:سید مرتضی خاتمی (مستقل)
حوزه انتخابیه خدابنده:سید البرز حسینی(اصولگرا) و احمد بیگدلی (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
استان سمنان
حوزه انتخابیه دامغان:اسماعیل حسن بیگی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه سمنان، سرخه و مهدیشهر و شهمیرزاد: احمد همتی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه شاهرود، میامی و بسطام: سیدحسن حسینی شاهرودی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان:غلامرضا کاتب (مستقل)
استان سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه ایرانشهر و سرباز:عبدالناصر درخشان (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه چابهار نیک شهر کنارک و قصر قند:عبدالغفور ایران نژاد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خاش و میرجاوه:علی کرد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه زابل: حبیب الله دهمرده (اصولگرا)، احمدی علی کیخا (اعتدالی)
حوزه انتخابیه زاهدان:علیم یارمحمدی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه سراوان:محمد باسط درازهی(مستقل)
استان فارس
حوزه انتخابیه شیراز:
حوزه انتخابیه جهرم:محمدرضا رضایی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه فسا: جمالی نوبندگانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه اقلید:افضلی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه سروستان کوار خرامه:داریوش اسماعیلی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین: کرمپور (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه سپیدان:خادم (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه آباده، خرمبید و بوانات: زارع (اصولگرا)
حوزه انتخابیه لامرد و مهر: علوی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت: عسگری(اصولگرا) و انصاری (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه استهبان و نیریز:فرهاد طهماسبی(اصولگرا) و اصغر مسعودی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه مرودشت ارسنجان و پاسارگاد: محمد مهدی برومندی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه کازرون:رضازاده (مستقل)
حوزه انتخابیه لارستان:جمشید جعفرپور (اصولگرا)
حوزه انتخابیه ممسنی:مرادی (اصولگرا) و گودرزی (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
استان قزوین
حوزه انتخابیه قزوین، آبیک والبرز: سیده حمیده زرآبادی(اصلاحطلب) و داوود محمدی (مستقل)
حوزه انتخابیه تاکستان:بهمن طاهرخانی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه بوئین زهرا، آوج: بابایی (اصلاحطلب)
استان قم
حوزه انتخابیه قم: احمد امیرآبادی (اصولگرا) ،علی لاریجانی (اصولگرا)،مجتبی ذوالنوری (اصولگرا)
استان کرمان
حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه: ختیاری (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه بم، ریگان و فهرج:نیکزادی(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسین امیری خامکانی (اصلاح طلب)
حوزه انتخابیه شهربابک: علی اسدی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی(اصولگرا) و محمدمهدی زاهدی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه جیرفت:کمالیپور (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه رفسنجان:محمد انارکی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر: شهباز حسنپور بیلگری (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه کهنوج:حمزهای (اصلاحطلب)
استان کردستان
حوزه انتخابیه بیجار:حمدالله کریمی (مستقل)
حوزه انتخابیه سقز و بانه:محسن بیگلری (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه سنندج دیوان دره و کامیاران:
حوزه انتخابیه قروه و دهگلان:علی محمد مرادی (مستقل)
حوزه انتخابیه مریوان وسرو آباد: منصور مرادی (مستقل) و امید کریمیان (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
استان کرمانشاه
حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب:حشمتالله فلاحتپیشه (اصولگرا)
حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلعه و جیگران:شهاب نادری( اصولگرا)
حوزه انتخابیه سنقر:حجتالاسلام سیدجواد حسینیکیا (اصولگرا)
حوزه انتخابیه قصر شیرین سرپل ذهاب و گیلان غرب: فرهاد تجری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه کرمانشاه: عبدالرضا مصری(اصولگرا)، سید قاسم جاسمی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه کنگاور ،هرسین و صحنه:حسین سلیمانی
استان کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه کهگیلویه:عدل هاشمی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه گچساران و باشت:غلامرضا تاجگردون (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: غلاممحمد زارعی (اصلاحطلب)
استان گلستان
حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر: ابراهیمی( اصولگرا)
حوزه انتخابیه علیآباد کتول:قرهخانی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان:رحمتالله جلالی(اصولگرا) رامین نورقلیپور(اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه گرگان و آققلا:عبدالغفور امانزاده(مستقل) ونورمحمد تربتی نژاد(اصلاح طلب) و نبی هزار جریبی (اصلاح طلب) وسید علی طاهری(اصولگرا) که انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه گنبدکاووس: قرهجه طیار(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه مینودشتت و کلاله:سیدنجیب حسینی(اصولگرا)،شهرام کوسهغراوی(اصلاح طلب)
استان گیلان
حوزه انتخابیه آستارا:ولی داداشی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه:داداشی (مستقل)
حوزه انتخابیه بندانزلی:خستهوند (اصولگرا)
حوزه انتخابیه رشت:غلامعلی جعفر زاده (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه رودبار:صمد مرعشی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه رودسر و املش:اسدالله عباسی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه صومعه سرا:دلخوش (اصولگرا)
حوزه انتخابیه تالش و رضوانشهر و ماسال:محمود شکری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه فومن:محمد مهدی افتخاری(اصلاح طلب)
حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل:ذبیح نیکفر (اصولگرا)
حوزه انتخابیه لنگرود: لاهوتی (اصلاحطلب)
استان لرستان
حوزه انتخابیه الیگودرز:محمد خدابخشی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه پلدختر: حمیدرضا کاظمی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بروجرد:علاءالدین بروجردی(اصولگرا)، هادی مقدسی(مستقل) عباس گودرزی (اصولگرا) و فاطمه مقصودی(مستقل)؛ انتخابات بهدور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه خرم آباد: محمد بیرانوند (اصلاحطلب)، مرتضی محمودوند(مستقل)، محمدرضا ملکشاهی راد(اصولگرا) و اعظم محمدنیا(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه دلفان و سلسله درود:علی رستمیان (مستقل)
حوزه انتخابیه دورود و ازنا:حسین گودرزی (اصولگرا) و مجید کیانپور (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه کوهدشت:الهیار ملکشاهی (اعتدالگرا)
استان مازندران
حوزه انتخابیه آمل: یوسفیان ملا(مستقل)
حوزه انتخابیه تنکابن، عباس آباد و رامسر: شریعتنژاد (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت:احمدی لاشکی( مستقل)
حوزه انتخابیه قائمشهر، جویبار، سوادکوه، سیمرغ و سوادکوه شمالی:عبدالله رضیان(اصلاحطلب)؛ برای نفر دوم رقابت بین علیپور (اصولگرا) و ادیانی (اصولگرا) است
حوزه انتخابیه ساری و میاندورود:یوسفنژاد(اصلاحطلب)، دامادی(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه بابل:نجفی(اصلاح طلب)
حوزه انتخابیه بهشهر و نکا و گلوگاه:شاعری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بابلسر فریدون کنار : نانواکناری (اصولگرا)
حوزه انتخابیه نور و محمودآباد: صفرعلی اسماعیلی( اصلاح طلب)
استان مرکزی
حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان:کریمی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه تفرش آشتیان و فراهان:: محمد حسینی
حوزه انتخابیه خمین:ابراهیم رضایی (مستقل)
حوزه انتخابیه ساوه:میر گلوبیات (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شازند:غفاری (اصولگرا) و ابراهیمی (اصلاحطلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه محلات و دلیجان: سلیمی (اصولگرا)
استان هرمزگان
حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر: حسین هاشمی تختی(اصولگرا)، محمد عاشوری(اصلاحطلب) و احمد مرادی(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه بندرلنگه و بستک و پارسیان:خالد زمزمنژاد (اصلاحطلب) و احمد جباری (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد:مصطفی ذوالقدر (اصلاحطلب)
استان همدان
حوزه انتخابیه اسدآباد:اکبر رنجبرزاده (اصولگرا)
حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ:محمدعلی پورمختار (اصولگرا)
حوزه انتخابیه تویسرکان:محمد مهدی مفتح (اصولگرا)
حوزه انتخابیه رزن:حسن لطفی (اصلاحطلب) و عطاالله سلطانی صبور (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ملایر: محمد کاظمی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه نهاوند:حسن بهرامنیا (اصولگرا)
حوزه انتخابیه همدان و فامنین:حاجیبابایی (اصولگرا)
استان یزد
حوزه انتخابیه یزد و اشکذر:سید ابوالفضل موسوى (اصلاح طلب)
حوزه انتخابیه اردکان:محمد رضا تابش (اصلاح طلب)
حوزه انتخابیه تفت و میبد:کمال دهقانی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز: صباغیان (مستقل)
اقلیت های دینی:
حوزه انتخابیه زرتشتیان:اسفندیار اختیاری
حوزه انتخابیه کلیمیان:مره صدق
حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی:یوناتن بتکلیا
حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران:ژرژیک آبرامیان
حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران: کارن خانلری