دیدبان

تصاویر/عیادت جلیلی از فرج الله سلحشور

تصاویر/عیادت جلیلی از فرج الله سلحشور

دیدبان: نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی به عیادت فرج الله سلحشور رفت. وی در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای این کارگردان انقلابی گفت: شما شاهدی هستید بر اینکه می توان در عرصه خطیر و مهم هنر وارد شد، صحیح حرکت کرد و موفقیت نیز کسب نمود.

دکتر جلیلی در این دیدار با بیان اینکه سلحشور نشان داد که می توان با مضامین دینی، پر مخاطب ترین سریالها مثل حضرت یوسف را ساخت، افزود: این کارگردان متعهد نشان داد هنر و مضامین دینی می تواند مخاطب گسترده جهانی پیدا کند.

جلیلی افزود: استقبال چشم گیر از آثار آقای سلحشور در کشورهای اسلامی مثل تونس، مصر، لبنان، عراق و ... پاسخی به ناتوی فرهنگی است که می خواست هنر انقلاب اسلامی جهانی نشود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با بیان اینکه سینمای غرب امروز نقش گوساله سامری و سحره فرعون زمان را بازی می کند، گفت: ان شالله جناب آقای سلحشور با ساخت سریال حضرت موسی علیه السلام یادگاری دیگر در عرصه هنر دینی به جای خواهند گذاشت.

در این دیدار، نادر طالب زاده، علیرضا قزوه و جمعی دیگراز هنرمندان جبهه انقلاب اسلامی به همراه تعدادی از فعالان فرهنگی جهان اسلام از کشورهای مختلف از جمله هند، آمریکا، مصر، عراق و ... نیز حاضر بودند و ضمن عیادت از سلحشور برای وی آرزوی سلامتی و موفقیت کردند.

برخی از حضار مصری و عراقی نیز با روایت های متعدد از تاثیرگذاری قابل توجه فیلم یوسف پیامبر در کشورهایشان، این فیلم را نمادی از صدور فرهنگ دینی از سوی ایران به دیگر کشورهای مسلمان بیان کردند.

آنها تعداد قابل توجه بازپخش این فیلم در کشورهای عربی و مسلمان را دلیلی بر جذابیت بالای آن و پرمخاطب بودن این سریال دانسته و ضمن تقدیر از سلحشور از وی خواستند تا هر چه زودتر ساخت فیلم حضرت موسی علیه السلام را نیز به اتمام برساند.

آقای سلحشور نیز در این دیدار ضمن تشکر از همه افرادی که به عیادت وی رفتند، از آنان خواست تا با دعا از پیشگاه خداوند، سلامتی خود را به دست آورده تا ساخت فیلم حضرت موسی علیه السلام را تکمیل کند.

گفتنی است فرج الله سلحشور به علت بیماری سرطان مدتی است تحت درمان پزشکی قرار دارد.

منبع: فارس

مرتبط‌ها

حضور 3 میلیون افغان در ایران

همسر دلخواه خود را دانلود کنید

دوئل مرگبار دو اراذل محله فلاح برای قدرت نمایی

تصاویر/ شاسی‌ بلند جدید آمریکایی

تصاویر/کاپیتان پرسپولیس باید اخراج می شد

آغاز برخورد با بدپوششی و کشف حجاب در تهران