دیدبان

ابطحی: از موسوی لاری بپرسید/ کرباسچی: از مرعشی بپرسید

ابطحی: از موسوی لاری بپرسید/ کرباسچی: از مرعشی بپرسید

دیدبان: محمد علی ابطحی عضو مجمع روحانیون مبارز در گفت و گو با افکارخبر در پاسخ به این سوال که با توجه به احزاب جدیدی مانند حزب اتحاد ملت و ندای ایرانیان که در این جریان به وجود امده اند و همچنین برخی مشارکتی ها و مجاهدینی ها نیز مشغول فعالیت هستند، از سوی دیگر آقای عارف مشغول فعالیت است، وضعیت اصلاح طلبان را در انتخابات چگونه ارزیابی می کنید گفت: نه در انتخابات فعال نیستم و دوستان که در موضوع انتخابات هستند باید سوال کرد.

این عضو مجمع روحانیون مبارز در پاسخ به این سوال که آیا مجمع روحانیون در انتخابات ورود می کند اظهار داشت: من نمی توانم بگویم و آقای موسوی لاری در انتخابات فعال هستند باید از ایشان بپرسید.

ابطحی در پاسخ به سوال دیگری در مورد اظهارات اخیر اصلاح طلبان در مورد شورای نگهبان و اینکه چرا این جریان سیاسی در نزدیکی به انتخبات شورای نگهبان را زیر سوال می برد و آیا اصلاح طلبان مگر شورای نگهبان را قبول ندارند اظهار داشت: این موضوع نیز انتخاباتی است و من حرفی نمی زنم. از آقایان دیگر سوال کنید.

در این گفت و گوی تلفنی از ابطحی شماره تماس آقای موسوی لاری را خواستار شدیم که وی پاسخ داد که آقای موسوی لاری خوش تلفن نیست .
ابطحی همچنین در پاسخ به این سوال که شنیده شده خانم ها فائزه و فاطمه هاشمی در انتخابات حضور پیدا می کنند گفت: من خبری ندارم.

گفتنی است پیش از این نیز طی تماسی با غلامحسین کرباسچی دبیر کل حزب کارگزاران در مورد وضعیت این حزب در انتخابات آینده سوال کردیم که وی نیز پس از طفره رفتند گفت: با آقای مرعشی تماس بگیرید و از ایشان بپرسید.

وی در پاسخ به این سوال که شما دبیر کل حزبی اصلاح طلب هستید و چرا پاسخ نمی دهید بیان داشت: مگر هر کسی دبیر کل یک حزب است باید پاسخ دهد.

سعید لیلاز نیز از دیگر اعضای حزب کارگزاران نیز گفت: اگر می خواهید با من مصاحبه کنید من نمی توانم صحبت کنم. و من در مسائل سیاسی نمی توانم صحبت کنم و در مورد مسائل غیر سیاسی نیز اول باید هماهنگ کنم و بعد صحبت کنم.

وی نیز در مورد حمایت حزب متبوعش در حمایت از فائزه و فاطمه هاشمی در انتخابات آینده گفت: خدا شاهد است در این موضوع من کوچکترین اطلاعی ندارم و نمی دانم این مطلب از کجا در آمده است و باید از آقای مرعشی و یا آقای کرباسچی بپرسید و من در این زمینه اطلاعی ندارم و اگر هم داشتم نمی توانستم بگویم.

به نظر می رسد اصلاح طلبان این روزها به دلیل وجود اختلافات زیاد سعی دارند اظهارات رسانه ای خود را در غالب ساختار و سازمان تشکیلاتی و تنها از طریق رسانه های خود پیش ببرند تا بر خلاف ادعاهایی در زمینه وحدت اصلاح طلبان در مورد اختلافاتشان صحبتی نکنند.

منبع: افکار

مرتبط‌ها

بیشترین سقوط ارزش سهام وال استریت در یک روز

دولت آمریکا به کشتن شهروندان ایرانی افتخار می‌کند

مقابله با کرونا از منظر حکمرانی (1)

آمریکا برای آزادی مزدور اسرائیلی، دست به تهدید و ارعاب زد

افشای نام‌های جدید از شاهزادگان بازداشت‌شده

استیصال رسانه‌ای ائتلاف در یمن