دیدبان

آمار فروش اموال منصورآریا در یک مزایده

آمار فروش اموال منصورآریا در یک مزایده
به گزارش دیدبان ، امین دلیری با اشاره به رویکردهای سازمان در تعامل با دیگر دستگاه‌ها به فارس گفت : در حال حاضر جلساتی خوبی با مسئولان قوه قضاییه، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، گمرک برگزار شده و قرار است تفاهم‌نامه نیز با ستاد اجرایی در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و فروش اموال منقول و غیرمنقول انجام شود.

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به اینکه سیستم اطلاعاتی میان دستگاه‌های مربوطه مبادله خواهد شد، تصریح کرد: از برنامه‌های داخلی سازمان بازنگری در فرایندها،‌ دستورالعمل‌ها،‌ ساختار و قوانین بوده و برای امحای کالا شیوه‌نامه جدید ایجاد خواهد شد.

وی ادامه داد: مزایده اموال غیرمنقول نیز به زودی به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و در حال حاضر اموال منقول به صورت الکترونیکی در حال انجام است.

دلیری از دیگر برنامه‌های سازمان احیای سیستم یکپارچه اطلاعات با سازمان گمرک، ستاد مرکزی قاچاق کالا، وزارت اقتصاد و قوه قضاییه دانست یادآور شد: در حال حاضر به دنبال تجهیز مراکز و انبارها هستیم تا بتوان اموال واگذار شده را به سهولت به فروش رساند.

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا با همکاری وزارت اطلاعات خبر داد و گفت: پایلوت این طرح به زودی در تهران شروع می‌شود و رصد کالاها قبل از توزیع یکی از محورهای این طرح است که دستگاه‌های نظارتی با یکدیگر همکاری خواهند داشت و مجری آن قوه قضاییه و وزارت اطلاعات است.

وی درمورد فروش اموال گروه امیرمنصور آریا نیز بیان داشت: در مزایده اخیر که تیرماه برگزار شد، بیش از ۷۸ میلیارد تومان از اموال این شرکت فروخته شده است.

 

مرتبط‌ها

حضور 3 میلیون افغان در ایران

همسر دلخواه خود را دانلود کنید

دوئل مرگبار دو اراذل محله فلاح برای قدرت نمایی

تصاویر/ شاسی‌ بلند جدید آمریکایی

تصاویر/کاپیتان پرسپولیس باید اخراج می شد

آغاز برخورد با بدپوششی و کشف حجاب در تهران