دیدبان

گاف بزرگ در بیانیه "رفع حصر" آمریکا +عکس

گاف بزرگ در بیانیه "رفع حصر" آمریکا +عکس

به گزارش دیدبان به نقل از باشگاه خبرنگاران ، "فواد ایزدی" با اشاره به بیانیه مداخله جویانه‌ وزارت خارجه آمریکا مبنی بر رفع حصر سران فتنه اظهار داشت: این بیانیه ارزش توجه ندارد.


وی ادامه داد: اسم سخنگوی وزارت خارجه آمریکا(جن ساکی)در این بیانیه وجود دارد و جمله آخر این متن به این موضوع اشاره می‌کند که؛"ایالات متحده آمریکا تکرار می‌کند درخواستش را برای هر دولت از جمله‌ دولت جمهوری اسلامی ایران که به تعهدات بین المللی خود احترام بگذارد و همه زندانیانشان را آزاد کنند"!.


این کارشناس مسائل آمریکا تصریح کرد: هیچ کشوری در دنیا نیست که بخواهد همه زندانیانش را آزاد کند و این گاف بزرگ این بیانیه است بنابر این کشوری که نمی‌توان دو پاراگراف بیانیه به درستی تولید کند توجه کردن به حرف‌هایش کار هوشمندانه‌ای نخواهد بود.


ایزدی افزود: دخالت‌هایی که دولت آمریکا در طول تاریخ در کشور ما کرده است نشان می‌دهد که آنها از این کار خود پشیمان نیستند.


وی ادامه داد: در بند یک قرار داد الجزایر دولت آمریکا متعهد می‌شود که در امور داخلی ایران دخالت نکند اما با انتشار این بیانیه و بیانیه‌های دیگر در گذشته می‌بینیم که آنها بار دیگر در امور داخلی ایران دخالت کرده و به نقض قرار داد الجزایر پرداختند. 

http://jahannews.com/images/docs/files/000407/nf00407691-1.pngاین کارشناس مسائل آمریکا در پایان خاطر نشان کرد: این سوال مطرح می‌شود اگر دولت آمریکا نمی‌نواند به قرارداد الجزایر متعهد باشد، بنابراین چگونه می‌تواند قرار داد دیگری را با ایران امضا برساند؟!

مرتبط‌ها

رونق تولید و تعلل یک لایحه

سیاست «حفظ نفت»: شروع یک چالش آشنای ایرانی

پتروشیمی ایران و تحریم‌ احتمالی آمریکا

طبقه متوسط و بحران اقتصادی پس از انقلاب

فاتف و تکرار یک بازی قدیمی

تورم 20 تا 40 درصدی در انتظار سال 98