دیدبان
رحیم پور ازغدی:

هنرمندان دغدغه‌مند چریکی وارد عمل شوند

هنرمندان دغدغه‌مند چریکی وارد عمل شوند

به گزارش دیدبان به نقل از آوینی، آیین افتتاحیه ترم جدید آموزشی هنرجویان و تجلیل از هنرآموزان برتر و استاد نمونه 14مرداد در مؤسسه فرهنگی هنری شهید آوینی با حضور استاد رحیم‌پور ازغدی و جمعی از اهالی هنر و رسانه برگزار شد.
در این مراسم حمید بهمنی مدیرعامل موسسه شهید آوینی ،مجتبی امینی قائم مقام و رئیس مرکز آموزش شهید آوینی و سایر مدیران آموزشی مؤسسه به شرح برگزاری کلاس‌ها و برنامه‌های آتی پرداختند.
حسن رحیم‌پور ازغدی که سخنران این مراسم بود ضمن تأکید بر اهمیت رسانه و سینما و همچنین ضرورت خودآگاهی و دیگر آگاهی در این زمینه اظهار داشت: افراد دغدغه مندی که وارد عرصه هنر می‌شوند باید بدون انتظار از نهاد یا سازمانی، با هدف و انگیزه‌ای که برای خود دارند به صورت چریکی وارد عمل شوند.
وی ادامه داد: عرصه هنر و سینما می‌تواند معبد یا بتخانه باشد؛ عبادت سخت‌تر از بت‌پرستی است؛ برای بالا رفتن از نرده‌بان هنر باید هزینه گذاشت و آن هم بالا رفتن علم، مطالعه، انگیزه و معنویت است.
رحیم‌پور ازغدی بیان داشت:‌دشمن در عرصه هنر و سینما 100 سال از ما جلوتر است و این عرصه اکنون مین‌گذاری شده لذا باید با تکنیک، رشد کرد و بدون ترس و همراه با هوشیاری، محتوای اخلاقی،  اسلامی، عدالتخواه و مروج رفتار درست را با این ابزار به جامعه داد.
گزارش مشروح از این مراسم متعاقباً منتشر می‌شود.
 

مرتبط‌ها

رونق تولید و تعلل یک لایحه

سیاست «حفظ نفت»: شروع یک چالش آشنای ایرانی

پتروشیمی ایران و تحریم‌ احتمالی آمریکا

طبقه متوسط و بحران اقتصادی پس از انقلاب

فاتف و تکرار یک بازی قدیمی

تورم 20 تا 40 درصدی در انتظار سال 98